Home > > Montague Keen - 24 Mart 2013

Montague Keen - 24 Mart 2013

Sevgilim, hayat kolay geçmiyor. Işık ve karanlığın arasındaki mücadele iyice kızışmış durumdadır, özellikle hassas olanlarınız için bu durum zorludur. Farkında ve uyanık olun yanlış yönlendirilmeye mahal vermeyin. İnsanoğlunun yaşamı risk altındadır ve bu ifade hiçbir suretle bir abartı içermemektedir, bu tamamiyle gerçektir. Birçoklarınız hala bu açıklamayı bir hakikat olarak kabul etmeye direniyor, eğer bu durumu görmemezlikten gelirseniz kendiliğinden kaybolacağına inanıyorsunuz. Burada konuştuğumuz insanoğlunun ele geçirilmesidir ve her birinizi etkilemektedir. Hoşunuza gitmese de bu gerçeklerle yüzleşmeniz gerekmektedir.

Size iyi haberler taşımak isterdim, ama benim için önemli olan ayakta kalmanızdır. Şu anda bilmeniz gereken şey eğer birlik içinde olup bizimle beraber çalışırsanız karanlık taraf düşecek ve dünya gezegeninden bir daha geri dönmeyecek şekilde çekilecekler. Onlar kendilerini yakın arkadaşlarınız gibi göstermeye çalışan casuslardır, ve aslında herkese üstünlük taslarlar. Onlar sıradan insanların yaşaması için gerekli olan hemen her şey de hilebazlık yaparlar. Tüm bunlar sizden başarıyla gizlendi fakat cesur ruhlar ortaya çıkarak bu bilginin size ulaşmasını sağlıyorlar, böyle yaparak onlar tüm zorluklara ve acı çekmeye hazır durumdalar. Size yalvarıyorum, her zaman uyanık olun ve uyanık olun!

Onlar için sizler önemsiz bir et parçasısınız, onların ruhu yoktur. Onlar sizi sizler gibi olduklarına ikna etmeyi başardılar. Bu durum kesinlikle bahis konusu bile olamaz. İrlandalı kadınlar bu duruma karşı uyandılar ve bunun üstesinden nasıl gelineceğinin parlak bir örneğini veriyorlar. Onlar mahkemelerde meydan okuyorlar. Şiddete gerek yoktur, ağır başlılık ve saygı yoluyla ne yaptığınızın farkına vararak bu metot kullanılmalıdır. Kendinizi kurban olarak görmekten vazgeçin, onların tam olarak görmek istedikleri de budur, hiçbir umudu olmayan kurbanlar olmanız. Ruhen bildiğiniz gibi bu böyle değildir, sizler dünyada bir deneyim yaşayan güçlü birer ışık kaynağısınız. Sizin göreviniz dünyayı karanlık güçlerin kontrolünden kurtarmaktır, birlikte olduğunuz zaman bu gerçeğin tamamen farkına varacaksınız. Tüm insan yapımı ayrımları unutun, hepiniz Bir’siniz, başarısız olmayacaksınız.

Meditasyon önemlidir, lütfen yüksek benliğinizden ilham almak için kendinize zaman ayırmaya çalışın. Sizler ruhsal varlıklarsınız, ruhsal yönünüzle yeniden bağlanmanın zamanı gelmiştir. Bu sizin gerçekte kim olduğunuza uyanmanıza yardım edecek. Dinler meditasyondan caydırmıştır, ve hatta bazıları ruh ile olan herhangi bir bağlantıyı yasaklamıştır. Bu yüzden sizler yalan ve aldatmacaların içinde uzun süre kayboldunuz, sizi karanlıkta tutan prangaları kaldırmanın zamanı gelmiştir.

Önümüzdeki haftalarda mücadele daha belirginleşecek ve kolay geçmeyecek, gerçek ve adaletin ortaya çıkması adına ayakta kalıp dayanıklılık göstermelisiniz. Karanlık güçler, gezegeninizi ele geçirmek için her türlü planlarını uyguladılar, onlar her şeyi kontrolleri altında tuttular. Sizle bilmeyerek onlara yardım ettiniz, şimdi yaşamak için birbirinize ellerinizi uzatmanız gerekmektedir. Yalanların boyutunun ne derece yüksek olduğuna uyanmanız lazımdır. Konuşan insanlara kulak verin, ve dikkatlice dinleyin, onlar gerçekleri açığa çıkartıyorlar. Bunun sizler için rahatlatıcı olacağını öne sürmüyorum, fakat bana inanın bu gereklidir. Kaybedecek zamanınız yok, dünya size öğretildiği gibi bir yer değildir, ve bu bir gerçektir.

Dünyanın etrafını saran dost gezegenlerden gelen gemiler bulunmaktadır, onlar yardım etmek için insanoğlunun çağrısını beklemektedirler. Onlar fiziksel olarak size destek vermek için gelecekler, dünyayı ASLA İSTİLA etmeyecekler, davet edilmelidirler. Onlar barış ve sevgiyle gelecekler, neye ihtiyacınız olduğunun farkındalar, ve size hayal kırıklığı yaşatmayacaklar. Onlar sizin arkadaşlarınız, sizin durumunuzu anlıyorlar ve yakınlık duyuyorlar. Kokacak hiçbir şeyiniz yok ve kazanacak çok şeyiniz var. Sizler tüm insanoğlunu kucaklayan bir gelecek yaratacaksınız, ve hiçbir ayrım olmayacak. Kadim zamanlarda olduğu gibi her şey evrenin bir parçası olacak. Sizler gezegeninizin ve tüm insanlığın koruyucuları olacaksınız, bu zaman da bir çok şey size bağlıdır. Sizler, silahı sadece AŞK OLAN Işığın ordusu olacaksınız. Aşktan daha büyük bir güç yoktur, her şeyin kaynağı sevgidir.

Bu değişim zamanında yapacağınız hareketler, geleceğinizi etkileyecektir. Beyinlerinizi yıkayan televizyon ve gazetelerden uzak durun, ve kendinizi gerçeklere adayın, seçimlerinizi dikkatli yapın. Kalbinizin ve ruhunuzun sesini dinleyerek edindiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olun. Eğer sizin için uygunsa alın ve yolunuza devam edin, şayet aksi olursa ve içiniz rahat değilse onu hemen kabul etmeyin. Bu zaman da yapılan hatalar pahalıya mal olur. Her şeyi pür dikkat süzgecinizden geçirin zira kararlarınız diğerlerine de etki edecektir. Size karşı yapılacak ve dikkatinizi dağıtmaya yönelik zorlamaları reddedin, bu tarz oyunların zamanı değildir.

Sevgilim, mücadele ettiğin tüm zorlukların farkındayız, bizler çözümleri bulmak için çaba gösteriyoruz ve sana rehberlik edeceğiz. Arkadaşına destek ver o, kendisinin yüzleşmek zorunda olduğu sancılı bir dönemden geçiyor, ve sonra onlar dikkatleri dağılmadan ve bir engelleme olmadan ileriye doğru devam edeceklerdir. Bir durumun birinin inandığı gibi olmadığıyla yüzleşmesi hiçbir zaman kolay olmayacaktır. Yardıma ihtiyacı olanlara destek ver, dinle ve onlara rehberlik et. Dostluklar bu zamanda çok değerlidir. Kollarını açarak ve sempati göstererek yanlarında ol.

Işıkla hep birlikte hareket ederek karanlığın ve kötülüğün yok olacağından her zaman emin ol. Işığa maruz kalma onların baş edemeyecekleri bir durumdur, ve en büyük korkularıdır.

Sevgilim, her şey her zaman planlandığı gibi devam ediyor, korkma doğru insanlar senin yanında olacak. Bu zaman da kim olduğunu ve neden dünyada var olduğunu biliyorsun. Seni başarısızlığa uğratmayacağız.
Her zaman seni takdir eden Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Mahmut KılıçlıoğluShare |