Home > > Montague Keen - 17 Mart 2013

Montague Keen - 17 Mart 2013

Dünyanızda gizli bir şekilde faaliyette bulunan bir kontrol sistemi bulunmaktadır, ve şimdi bu uyananlar tarafından açıkça bilinmektedir. Çok uzun zamandır tartışılmadığından dolayı insanlar bu durumu sadece kabullendiler ancak insanlara özgür olduklarına ikna etmek için birçok şey yapıldı, aslında onlar köle olduklarının farkına vardıklarında bir şok yaşadılar. Tüm kadim tarihinizin gerçek bilgileri kaldırıldı ve sır gibi saklandı, sadece gizli topluluklar tarafından dünyanızdaki her şey kontrol altında tutmak için paylaşıldı. Birçok defa belirttiğim gibi Vatikan düştüğü zaman tüm bu bilgiler halkın malı olacak. Bu insanoğlunun gelişimi sürdürebilmesi için ihtiyacı olan gerekli bir bilgidir.

Aranızda sizin gibi görünen ve hareket eden ama sizden olmayanlar bulunmaktadır, onlar hala dünyanızı ele geçirmeyi ümit ediyorlar. Aynı insanlar inşa ettikleri FEMA kamplarında binlerce insanı hapis altında tutarak kendi istekleri doğrultusunda çalıştırdılar. Artık var oluşları için gerekli olan kan dökme işlemi son buluyor, onlar insanlar üzerindeki etkilerini kaybediyorlar, sizleri korku içerisinde tutmak istiyorlar, korku onlar için bir yaşam kaynağı olan oksijen gibidir. Dünya üzerindeki yaşam (veya var oluş demeliyim ) bu yüzden çok pahalı oluyor. Bu sizi kontrol altında tutmak için dikkatlice yapılmış bir plandır. Eğer insanlar yalnızca David Icke’yi dinleyebilselerdi gerçekleri anlayacaklardı. O resmin bütününü yıllar önce görmüştü. Onlar David Icke’yi yıkmak için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Onun suçu gerçekleri konuşmaktı!

Hayatınızdaki her şey bu gizli topluluklar tarafından ustalıkla yönetildi, kontrolü ellerinde tutarak insanların sadece kendilerine hizmet etmek için yaşadıklarından emin olmak istediler. Onlar kendi seçimleriyle ve her kiminle olursa olsun istekleri doğrultusunda savaşlar yaratarak bunun kendi çıkarları için olmasını sağladılar, savaş onlar için bir oyun gibidir. İnsanoğlu şimdi uyanma aşamasında ve gerçek güçlerinin farkına varıyorlar yozlaşmış bankalar ve hükümetlerden hesap sormaya başladılar. Bu zamana kadar sahnenin arkasında kalarak saklanan sözde güçlenerek kuklaları kontrol edenleri yerleştirenler artık güçlerinin sonlarına geldiklerini ve yıkıldıklarını görüyorlar. Güçlerini yoksulluk yaratmak için kullanan tüm liderlere bakınız, onlara neler oldu? Birer birer güçten uzaklaştırıldılar. Bu ülkeleri feth etmek için söylenen yalanlara neden bazıları halen inanıyorlar, artık şimdi her şey açıkça ortaya çıkmıştır. Bu elit takım tarafından gezegeninizi ele geçirmek için yapılanlara müsaade edilmeyecektir.

Vatikandaki güç kavgalarını seyretmek çok enteresan. Onlar var oluşları için mücadele veriyorlar. Onların dikkatlice incelenmesinin sırası gelmiştir, cevap verecekleri birçok şey vardır. Görkem ve seremoniyi çıkarınca geriye ne kalıyor? Tarihi tahrip eden ve sahteleştirmek üzere kurulmuş bir dünya gücü.

Her ruh uyandığında ve karanlıktan uzaklaştığında Işık genişler ve diğerlerinin görmesine fırsat verir. Bu Gerçek ve Işığın savaşında tüm ihtiyacınız olan birbirinizi sevmenizdir ve herkes için barış ve adalet için olan arzunuzdur. Dünyanızda tüm insanoğlu için gerekli olandan fazlası mevcut bulunmaktadır. Dünyanızın belirli kesimlerinde suç ve haksızlıkla kontrol mekanizması çalışmaktadır, bu yoluna konulacaktır. Dünyanızdaki hiçbir ırk diğerinden üstün değildir. Bu bölünmeler insan yapımıdır ve ortadan kaldırılacaktır. Hedeflediğimiz yolda çok önemli bir yere geldik, sizler cesaret ve dayanıklılık göstererek ve araştırarak hem cinslerinize yol göstereceksiniz. Bozuk düzen insanoğlu üzerindeki etkisini kaybetmek üzeredir.

Önümüzdeki günlerde bir başka enerji değişimine tanıklık edeceksiniz. Her şey olması gerektiği gibi oluyor ki bu bizim insanoğlu için planımızdır, Aşk ve Işığın hüküm sürdüğü ve herkes için adaletin olduğu bir gezegen. Gazetelerden ve televizyondan neler olduğunu takip etmeyin, bu yolla sadece sizi kontrol edenlerin inanmanızı istedikleri haberleri görebilirsiniz. Gerçekler, onları bulmak isteyenler için her zaman mevcuttur. Hepiniz dünya gezegenine Işığı getirmek için seçildiniz. Bir araya geldiğiniz zaman ortak birçok özelliğinizin olduğunun farkına varacaksınız. Birbirinizi geçmiş yaşamlarınızdan tanıyorsunuz. İçinizden birisi saldırıya uğradığında hemen o kişiye yardıma tereddüt etmeden koşmalısınız. Ve toparlanıp iyileştiğinden, gücüne tekrar kavuştuğundan emin olmalısınız. Birbirinize sevgi ve ışığı göndermek çok önemlidir. Her düşünce ve her kelimenin kendine has bir enerjisi vardır. Hepiniz güçlü bir ışık kaynağına sahip olan ve size empoze edilmeye çalışılan karanlıktan uzaklaşan varlıklarsınız, bunu hatırlayın. Bu kendinize olan yolculuğun keyfini çıkarın, geleceğiniz sizin kendi ellerinizdedir.

Gelecek nesiller için nasıl güzel bir dünya yaratmak istediğinizi gözünüzde canlandırmaya ihtiyacınız var. Sizlerin içinde zararlı kimyasal maddeler bulundurmayan faydalı yiyecekleri nasıl üreteceğinizi bilmeniz gerekmektedir, insanları sağlık konusunda eğitmeniz çok önem taşımaktadır. Naturel ilaçlar kimyasal ilaçların yerini alacaktır, havanız temiz ve yemeğiniz besleyici olduğu zaman çoğu hastalıklar artık sona erecek, en azından laboratuvarlarda üretilenler kullanılmayacaktır. Dünya üzerindeki yaşam her yönüyle tamamen değişmek üzeredir.

Gücün kalelerinin yıkıldığını görmek çok enteresan olacak, sizler farkında olmadan varlığınızı tehdit eden bu güç odağına destek verdiniz. Bir kez gözlerinizi açtığınızda asla destek olmayacaksınız. Geçmişte önünde saygıyla eğildiklerinizin gerçekte kim oldukları ortaya çıkacak, bu birçoklarınız için şok etkisi yaratacak. Size hatırlatmaya devam ettiğim üzere ‘hiçbir şey göründüğü gibi değildir’. Her şeyin göründüğünün tamamen zıttı olduğunu öğreneceksiniz. Sizler bu şekilde kandırıldınız, öğretilenlerin yanlış olduğundan hiçbir zaman şüphe duymadınız, ve bu sizi aldatmak için tasarlandı. Üniversitelerde kazanılan kalifikasyonları göz ardı ediniz, sizin gerçek eğitiminiz başlamak üzeredir. Siz artık eskimiş, yozlaşmış sistemi kabul etmeyeceksiniz. Gelecek sefer size ‘bu kanundur’ denildiğinde onlara ispat etmelerini söyleyin. Her şeyi sorgulayın!

Bazılarınız hala 3B düşüncesiyle mücadele ediyorsunuz. Yıllar boyunca sizler için önemli olan şeylerden uzaklaşmak, bırakmak zordur. Para bu maksatla yaratılmıştır: her zaman paranın sizin için satın alabileceği şeylerin daha büyük ve daha iyisini istemenizle sizi bu yaşam mücadelesinde kilitli tutmuşlardır. Fakat o size mutluluğu getirmez ne de Aşkı satın alır. Yaşamlarınıza bakın ve sizin için gerçekten neyin önemi olduğunu kendinize sorun. Bunun bedelini ödemeye hazır mısınız? Ayağa kalkmaya ve addedilmeye hazır mısınız? İleriye doğru adım atarak Işık ve Sevgiden oluşan bir dünya yaratıp, gerçek ve adaletin yeni modellerinin olmasına yardım edecek misiniz?

Birbirinizi daha önce hiç olmadığı kadar çok seviniz. İhtiyacı olanlara Sevgi ve Işığınızı gönderin. Karanlık güçler tarafından saldırıya uğrayanlara yardım edin. Birlikte, birlikte dostlarım bizler başaracağız!

Sevgilim, arkadaşının durumunu takip edip gözetiyoruz. Bu durumu kendisi geçmek zorundadır. O yalnızca kendisi karar verecek. Biz onun yanındayız. Sana yol gösterilecektir. Zamanlama doğru olduğunda bunu bileceksin.

Her zaman seni takdir eden Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Mahmut KılıçlıoğluShare |