Home > > Montague Keen - 3 Mart 2013

Montague Keen - 3 Mart 2013

Sevgilim, senin için zorlu ve bir o kadar da enteresan bir haftayı geride bıraktın. İRLANDA’NIN KADİM UYGARLIĞININ egemen insanları tarafından yapılan DEKLARASYONUN senin tarafından ne kadar heyecanla karşılandığına tanıklık ettik. Onlar artık romanın zorba sistemine dahil olan LEX ROMANA ile olan ilişkilerini kestiler ve razı olmuyorlar. İrlanda’nın insanları tarafından yapılan bu cesur direnişe karşı döktüğün göz yaşları sadece İrlanda için değil aynı zamanda Roma’nın zulmüne maruz kalmış tüm masum insanlar içindi.
Dünya ve insanoğlu 2000 yıl önce ortaya konulan bu gaddar düzenle ilgili acılar çektiler. Sevgilim biz saklanmış olan bilgilerin ortaya çıkarılması için sizlere ilham kaynağı olduk. Sonunda insanlar büyük resmi görmeye başladılar, bombalar ve silahlara ihtiyaç yok sadece cesaretle dimdik durun, yozlaşmış düzeni kabul etmeyin. Kalbinizin sesini dinleyince hata yapmazsınız. Deklarasyonun gerçekleşmesini sağlayan tüm ruhları tebrik ediyoruz. Şimdi İrlanda’nın yaptıklarını cesaretle ve imrenerek ne kadar çok ülkenin takip edeceğini görme zamanı gelmiştir.

İnsanoğlunun özünde natürel ve organik olarak nefret değil AŞK bulunur ve o ölümsüz bir yaşam gücüdür. Eğer bir insan kendini nefret ile tüketirse ölümsüz doğasını tahrip etmiş olur. Bu evrim döneminde illüzyon ve kandırmacaların deşifre zamanı gelmiştir ve seçimler özenle yapılmalıdır. Nefreti barındıranlar kendilerini mahvederler yaşamınızda ona yer yoktur. Sizlere birçok kez hatırlattım sizin silahınız AŞK olmalıdır, sizi baskı altında tutanlara sevgiyle yaklaştığınızda onlar tüm güçlerini kaybederler, yaptıkları şeytanca planları açığa çıkar ve merhametinize sığınırlar. Gezegeninizin kontrolünü elinize alma zamanı gelmiştir buna hazır mısınız?

Bu zamanda Dünya’nın çeşitli yerlerinde yardıma ve rehberliğe ihtiyacı olanlar için stratejik olarak görevli insanlar yerleştirilmiştir. Onların amacı gerçeğin ışığını ateşlemek ve yaymaktır. Kutsal mekanlarınıza gidin ve onları çağırın, harika enerjilerini kullanın, böylece henüz uyanmamış olanlar da bu ışıktan nasiplerini alabilsinler. Onlar sizlere en kutsal yerlere gitmeniz için rehberlik yapacaklar, bu harikulade enerjiyi deneyimleyin. Bir çoklarınız hala Dünyanızın nasıl döndüğünden habersiz durumdalar ve anlamıyorlar. Bu bilgi sizlerden saklandı ve şimdi bunu anlamanız için sizi cesaretlendiriyorum, size getireceği özgürlüğün keyfini çıkarın, yaşamınıza ışığı çekin.

Bu zamanda yapılan propagandalar çok gülünçtür, onlar sizin uyandığınızı ve tüm açıklığıyla nelerin yapıldığını anlamanızı kabul etmek istemiyorlar. Para ve şöhret yoluyla insanlar baştan çıkarılmaya çalışıldı, onlar bunun ömrünün kısa olduğunu anlayacak ve pişman olacaklar, hepiniz güçlü olmak zorundasınız. AŞK ve IŞIĞIN olduğu bir gelecek yaratıp karanlık ve kokuşmuş sistemi yok etmek için konsantre olacaksınız. Vatikan’ın yargı yetkisi tamamen kaldırıldığı zaman, sadece o zaman dünyanız hepiniz için yaşanılacak bir yer olacak.

Sevgilim, sana söylenildiği gibi insanoğlu yardım için ağladığında diğer gezegenlerden olan kardeşleriniz sizleri kurtarmak için gelecekler, onları semalarda göreceksiniz, onlar yardım için hazır durumdalar, onlar sizin serbest enerji yaratmanız için ön ayak olacaklar. Yiyecek ve barınaklar hiç olmadığı kadar kolaylıkla sağlanacak. Daha önce deneyimlemediğiniz için bunun imkansız olduğunu düşünüyorsunuz, bu problemlerle boğuşan sadece sizin gezegeninizdir çünkü köle sistemiyle çalışan bir dünyada yaşıyorsunuz. Sizlere evrende yalnız olduğunuz empoze edildi, tamamen saçmalıktır. En büyük maceranız için yola çıktınız, bizler sizin arkanızdayız ve hedefinize ulaşmak için cesaretle yürürken her adımınızda yanınızdayız.

Karanlık kabal saldırılarında geri adım attı, bu onların sizden ne kadar korktuğunun bir göstergesidir. Eğer başarılı olmasaydınız bu kadar endişeli olmayacaklardı ki onlar için bir tehdit oluşturmazdınız. Zamanın başlangıcından beri bulunabilecek en kötü savaş hattında yaşıyorsunuz. Düşmanlarınız demokrasinin her kanadında saklandılar ve şimdi onları görüyorsunuz, kim olduklarını biliyorsunuz. Onlar gezegeninizden çaresizce kaçmak durumundalar.

Sevgili Veronika’m ilahi zamanda her şey gerçekleşecek, doğru insanlar senin yanında olacak, tüm engeller aşılacak ve önceden planlandığı gibi sen yoluna devam edeceksin. Bazen insanların dünyaya dönüşünden önce yaptığı ve kabul ettiği anlaşmaları idrak etmesi için kısa bir zaman geçmesi gerekir. Ruhlar alemine geri dönmesine izin verilmeden önce onların rollerini tamamlaması gerekmektedir. Senin de bulduğun gibi başka bir seçenek yoktur Sevgilim. Yolun üzerinde ne kadar engeller olsa da bu anlaşmalar bozulamaz. Karanlık güçler seni izole etmek için mümkün olan her şeyi denediler ama biz sana yardımcı olacak insanları getirmeye devam ediyoruz. Ne kadar çok iyi insan beraber olursa o kadar çok ışık yaratılır ve karanlığı yok eder. İnsanlığın %99 u AŞK ve uyum içinde bir araya gelirse onlar yenilemez ve karanlık güçler bunu çok iyi biliyor ve bundan korkuyorlar. Bunu sana söylüyorum onlar senden korkuyor, uyanan senden, senin kararların önemlidir ve top senin kortunda bulunuyor.

İnsanların Tanrı’nın aşkını öğrenmesinin zamanı gelmiştir ve sizi kontrol altında tutmak için zorlanmış olan Tanrı’nın gazabı ile ilgili tün anıları silmeniz gerekiyor. Hala Tanrı’nın intikamı konusunda korku içinde olanlarınız kendi içlerinde gerçekleri bulmak durumundalar. Sizler ölümden hep korktunuz, ölüm güzel bir deneyimdir, o gerçek bir eve dönüştür. Eğer yaşamınızda birine zarar verdiyseniz o insana yaklaşıp af dilemeniz yeterlidir, bu kadar basittir. Sevdiklerinizle tekrar birleşeceksiniz.
Ben Veronikayla çalışmaya devam etmeyi seçtim. Dünya’da onun yanında olduğum zaman bunun için anlaştık. Biz bir çok yaşamlar boyunca beraber çalıştık ve Dünya yaratılmadan önce de birlikteydik. Aşkımız Dünyadaki bir çok hayatlar boyunca devam etti ve beraber ruhsal aleme geçince de çalışmalarımız devam edecek. Aynı zamanda şu an’da Dünya’da da ben ona yardımımı vermeyi sürdüreceğim.

Aşkım, kendine karşı nazik ol, dinlenmek için zaman ayır. Her şey bir kez daha yerli yerine oturacak, herkes yine ekibindeki yerini alacak. Her şey yolunda bana güven sevgilim. Seni her zaman takdir eden Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Mahmut KılıçlıoğluShare |