Home > > Montague Keen - 31 Mart 2013

Montague Keen - 31 Mart 2013

Sevgilim, bu hafta sonu senin için bir iki sürpriz organize etmeyi başardığımdan dolayı mutluyum. İşimize karşı göstermiş olduğun bağlılığın için teşekkürlerimi sunmak istedim. Bu Paskalya tatilinde ailenle ve özel arkadaşlarınla zaman geçirmen önemlidir. Birkaç saatliğine rahatlamaya ve işini bir tarafa bırakmaya ihtiyacın var.

Önemli bağlantılar yapıldı, ve doğru insanlar ön plana çıkarıldı, kayda değer bilgiler paylaşıldı. Sana, Kanada ile önemli bir irtibata geçileceği söylendi ve kısa saatler içerisinde bu bağlantı gerçekleşti. Dünya üzerindeki tüm gizli siteler bir kez bağlantıya geçti fakat bu bağlantı geçici olarak tahrip edildi ve bu seni karanlıkta bıraktı. Şimdi bu durumun farkında olan çevrendeki iyi insanlar bu sitelerle yeniden bağlantı kurmak için hararetle çalışıyorlar. Bu Işık için gerekli olan enerjiyi yaratacak ve karanlığın tüm devirlerini sonsuza dek ortadan kaldıracak. Biz bu insanlarla tüm kalbimiz ve ruhumuzla çalışıyoruz onların yegane amacı Işığı eski haline getirmek.

Dün akşam ki görüşmede senin ve benim ile ilgili ve ruhsal bağlantımız hakkında sana önemli bilgiler verildi, ayrıca ekibindeki bir kişi için hissettiğin sezginin doğruluğu onaylandı. O büyük önem taşıyor ve kısa zamanda kendisinden beklenenleri karşılayacak duruma gelecek . Sevgilim onun ruhu seninle bağlantılı ve görevini yerine getirecek, sakın endişelenme her şey planlandığı gibi gelişecek, hedefe doğru giderken gösterdiğin sabırsızlığın kontrol edilmek zorundadır. Zamanlamayı ruh bilir ve karar verir, sen değil sevgilim. Tüm bu kararları bize bırak, kalpten bildiğin gibi biz başarılı olacağız. Doğru insanlar senin yanında olacak.

Sonunda İrlanda’nın önemi Dünyamız tarafından fark edildi, seninle kontağa geçenler onların araştırmalarını paylaşmak için oldukça hevesliler. Onlar anlaşılır bir şekilde heyecan duyuyorlar, nihayet kontrol sisteminin nasıl ortaya konulduğunu ve çalıştığını resmin bütününe bakarak görüyorlar. Bu bilgi sizi özgür kılacak, ayrıca dünyanızı mahveden suçluların kim olduklarını ortaya çıkaracak. Tüm insanoğlu kontrol altında tutuluyordu, şimdi suçlu olanlar açığa çıkarılmanın korkusunu deneyimlemeye başlıyorlar. Onların kontrolleri tükenip gidiyor, ve tehditleri artık dikkate alınmıyor.

Her zaman kendini olası her türlü saldırıdan korumaya ihtiyacın var, onlar sessizce gitmeyecekler fakat asla korkma dünyanı onarırken her türlü yardımı alacaksın. Her şey yolunda zamanlama doğru olunca her şey netlik kazanacak, hiçbir şüphe duyma ve yoluna güvenle devam et.

İstemeyerek kapana kısıldığınız bu yaşam mücadelesinden kendinizi yavaş yavaş çıkarın, yaşamınızdaki saf iyi ve kaynağı aşk olan şeylerin kıymetini bilin. Hayattaki sade şeyler en kıymetlileridir. Hayatlarınızı yeniden değerlendirin ve kendinize amacınızın ne olduğunu sorun. Neden bu zamanda dünyadasınız? Herkesin bu oyunda bir rolü vardır, hep birlikte dünyanızı değiştireceksiniz ve bir kez daha evrendeki yerinizi alacaksınız. Gözlerinizdeki sevgi ile etrafınıza bakmayı öğrendiğiniz zaman ve gezegeninizin güzelliğini takdir ettiğinizde sonunda özgür olduğunuzu bileceksiniz.

Lütfen Sevgili eşimi bağışlayın, onun aile kutlamalarına katılmaya ihtiyacı var, aile mevcut olduğunda bağlantımıza konsantre olmak zordur. Planlarımız amacına ulaşıyor ve bu heyecanlı bir zamandır, lütfen bize sabır gösterin ve her şey açıklığa kavuşacaktır. Kendine doğru yolda olduğunda konusunda güven duy, birlikte ışığın yenilenmesine yardımcı olacağız.

Ailenle birlikte keyifle zamanını geçir, her zaman seni takdir eden Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Mahmut Kılıçlıoğlu



Share |