Home > > Montague Keen - March 23, 2012

23 MART 2012

Büyük uyanış başlamakta. Bunun delillerini her gün görüyorsunuz. Sizi baskı altında tutanlar kızgın bir şekilde insanlığı kontrol altında tutmanın yeni yollarını aramaktalar. Denemeye çalıştıkları şey ne olursa olsun, sıradan insanlarca bilinen şeyden çok üstün olan teknolojilere sahip olsalar bile, başarısız olacaklar. 2012 terörün ve insanlığın kötüye kullanılması saltanatının sonunu görecektir. Televizyonun bilişimi kontrol etmek için nasıl kullanıldığının delili araştırılmaktadır. İnsanlar bu kontrolün derecesini gördükleri zaman şok olacaklardır. Doğduğunuz andan beri gelen her şey zihninizi ve yaşamınızı kontrol etmek için dikkatli bir şekilde düzenlenmiştir. Bu nesiller bir çok cevaba sahiptir: Sizden hakkınız olan her şeyi çaldılar. Gizlenen kadim bilgi size geri döndürülecek. Sizi ona doğru götürecek yolu bulmaktayız.

Vatikan bankacılarla gizlice dolap çevirmekte ve bu büyük çaba gizlenmektedir. Bu nedenledir ki, dünyanız büyük bir karmaşa içinde. Dünyanızda zincirlerinden boşanmış şeytan tüm savaşlar, ızdıraplar ve kıtlıktan sorumludur. Zihinlerinizi kontrol ettikleri için, her şeyi kontrol etmek de kolay oldu. Bazılarınızın ki, diğerlerinden daha az da olsa beyniniz yıkandı. Bu amaçla dinler yaratıldı. Bunun nasıl başarılı olduğunu görmek için etrafınıza bakmanız yeterli.

İnsanlar tüm bunları görmeye başladıkça ve kendileriyle alay etme ve dalga geçme cesaretini bulanlara baktıça, şimdi bu insanları yeni bir ışık içinde görüyorlar. Onlar kendilerini cesur ruhlar olarak görürler. Gerçeğe aday oldular. Gerçekte dünyanızdaki gerçeğe aday olanlar cesur ruhlardır. Onlarla birleşin ve onlara gerçeği yaymada yardımcı olun. gerçek için kendi ruhlarınıza bakın. Orada gerçeği bulacaksınız. Her zaman orada olmuştu, ancak kontrol edildiğiniz ve kendiniz için onu bulma becerileri verilmediği için, ne düşüneceğinizi ve ne yapacağınızı söylemelerine izin verdiniz. Çürümüş ve sizi köleleştirmiş olan bir uyarı sistemini getirdiniz.

Yardım yoldadır. Yıldızlar, uzay gemileri gözükmeden önce her olayı görebilirsiniz, her şey hazır ve kurtuluşunuza başlamak için fırsat kolluyor. Size onların orada olduklarını gerçekten görebileceğiniz konusunda yeniden güvence verilmektedir. Onlar sizi altüst etmeyecekler. Onlar Dünyadaki her şeye aşinadırlar: nasıl çalışır, yapmanız gereken gelişmeden sizi alıkoyan her şeyin nasıl yenisiyle değiştirileceği.

Sevgilim, bu hafta sonu, Kutsal Geometrinin önemini öğreneceksin. Günlük yaşamlarınızda zihin kontrolünde nasıl kullanılır. Kabal iyi olan her şeyi aldı ve onu kendi yararı için yanlış kullandı. Sizin olan şeyi geri alma zamanıdır. Üst benliğinizle bağlantı kurun. Kendi yaşamlarınızın kontrolünü ele alın. Yalnızca iyi ve erdemli olan şeyle bağlantı kurun. Bu zavallı insanlar hiçbir zaman özgürlüğü tanımamışlardır. Onlar Dünya’daki yaşamı olabildiği ve olması gerektiği kadar bile bilmeden yaşarlar ve ölürler.

Siz, evet, hepiniz insanlığı özgürleştirecek olan özgürlük savaşçılarısınız. Bunu, Dünya’ya geri dönmenizden önce, gerçekleştirmek için mutlu bir şekilde seçtiniz. Ne acı ki, birçok SAHTE BAYRAK senaryolarına katlanmak zorunda olacaksınız. Tüm bunlar korku ve karmaşa yaratmak için yapılmıştır. Onlar sözde vaatleri için sempati kazanmak ya da bundan kazanç elde edebileceklerini düşündükleri zaman kendilerini bile öldürürler. Onlar bunu pek çok kere yaptılar ve kazanç sağladığı sürece de bunu yapmaya devam edecekler. Dünyanızı, onun her şeyini isterler. Arzu ettikleri şekilde bunu sürdürmek için sizden yalnızca yeteri kadarınızı isterler. Bunu kabul etmeniz için sizi kandırmaya çalışırlar; şimdi zorla onu almaya hazırlanıyorlar. Birçok kez papaların, başkanların ve başbakanların “Yeni Dünya Düzenimize sahip olduğumuz zaman ve onu gerçekleştireceğimiz zaman” dediklerini duydunuz. Kendilerinden öyle emindiler ki, en iyisini bildiklerini uysalca kabul edeceğinize inandılar. Onlar gerçekte %1’in, diğer %99’u sorgusuzca kabul etmeye ikna edeceklerini ve zorbaca beyin yıkayabileceklerine inandılar. Pekala, insanlık bir koyun gibi davranmaya hazır değildir. İnsanlar kim olduklarını ve bu gezegenin kendilerinin olduğunu hatırlamaktadırlar. Kabala ait değildir.

Kabal için Dünya gezegenini bırakma ve insanlık için barış içinde yaşama zamanıdır.

Yapabildiğimiz kadar, önlemekte ve teşhir etmekteyiz. Yaşamın bu yanında, bu bir takım çalışmasıdır. Birlikte, Kabalı ortadan kaldıracağız. Sahip olduğumuz avantaj her şeyi görmek ve duymaktır. Onların düşüncelerini okuyoruz ve düşündükleri anda planlarını biliyoruz. Bizden gizlenemezler.

Bu hafta, Kutsal Geometriyi öğrenmekle meşgul olacaksın. Bu çok ilginçtir, sevgilim, ve tüm zamanlarda anlaşılması ve kullanılması çok yararlıdır. Sizinle birlikte ondan keyif alarak orada olacağım. Bu, herkes tarafından anlaşılması ve kullanılması gereken çok önemli antik bir bilgidir.

Yapacak çok şeyimiz var. Haydi bunlara devam edelim. Sevgilin, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |