Home > > Montague Keen - 1 April, 2012

1 April, 2012

Gizli olan her şey açığa çıkmaktadır. Bulgularınızı birbirinizle paylaşmanızı teşvik ediyoruz. Henüz ana televizyon kanallarında bu niyeti görmeyeceksiniz. Medyanın gerçekte olmakta olan şeyin tam bir resmini size vermesine izin verilmez. Görecek gözleri olanlar Kabal’ın tükenmiş olduğunu kendileri görebilirler. Onlar şoktadırlar; 2012 için planlarının şimdi gerçekleşmeyeceğine inanamazlar. Onlarınkinden daha büyük güçler 3. Dünya Savaşı’nı başlatmalarını önlemektedir. Yenilmez olmadıkları gerçeğini kabul etmek zorunda kalmaktadırlar. Görünüşü kurtarmak için, şimdi planlarını değiştirdiklerine, şimdi Baharda İran’a saldırmayı planladıklarına sizi inandırmayı istiyorlar. Pekala, Bahar’da neyin olacağını göreceğiz, değil mi? İnsanlar uyandıkları ve onlara neyin yapıldığını açık olarak gördükleri zaman, bir araya geldiklerini ve yardım istediklerini fark etmede başarısız oldular. Onların ricalarına önem verildi ve tüm yönlerden yardım geldi. Televizyonlarınızda bunu görmemeniz, Kabal’ın sizin için planladığı korkunç kaderden kurtarılmadığınız anlamına gelmez.

Kabal’ın onuru yoktur. Şimdi, böylece içinde yer aldıkları yozlaşmayı ortaya dökerek, her gün birbirlerine dönüyorlar. Nisan ilginç bir ay olacak. Bent kapakları açılmaktadır. Gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Genel halkın ilk tepkisi kızgınlık olacak. Kızgınlık yalnızca sorunları geciktireceği için, sizden bunun üstesinden gelmenizi rica ediyorum. İnsanlığa yapılan şeyler hakkında-DNA’nıza, beyninize vb. bazı korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Her şey yerli yerine oturacak. Tamamıyla yenileneceksiniz. Gerçek olarak kabul ettiğiniz şey tamamen değişecek. Acı çekme zamanı bitti ve barış zamanı başladı. Dünyanızda yönetimi yozlaşmadan devralmaya hazır ve donanımlı insan grubu vardır. Her şeyi yerli yerine oturtmak yıllar almıştır. İnsan ırkı üzerinde suç işlemiş olan şeytan henüz uyanmamış olanları şok edecektir.

Geçen hafta yaptığınız, Kutsal Geometri Üzerine Yoğun Kurs çok faydalı ve aynı zamanda keyifliydi. Daha çok insan, Kutsal Geometri yoluyla kendi gerçek kimlikleriyle bağlantı kurdukça, Kabal’ın tahakkümünden kendilerini kurtaracaklar. WORLDBRİDGER kitabından alıntı yapmayı istediğini biliyorum, lütfen bunu yap, sevgilim.

“İnsanlık bir genetik deneydir, ölümlü bir paradigmada tuzağa düşürülmüş ölümsüz bir ırktır, bir aya ait realitede kilitlenmiş güneş ırkıdır, çalışmış bir gezegende çalınmış bir ırktır. Yozlaşma mutasyona uğramış matrikste, Dünya’nın yönetme fonksiyonlarının sistemik bir başarısızlığında ve bu asalak türler Dünya’yı dönemsel düşüşün bir yolunda kurarak, insanlığı ve onun ana gezegenini ilahi ölümsüz süreçten kopardıkları zaman meydana gelen evrimci ortak yaşamın kaybında yer alır. DÜŞÜŞ YOKTU İTİLDİK.

“İLERLEYİCİ KEŞİFLER ORTAYA ÇIKTIKÇA, TAM İNSANİ MAVİ KOPYANIN ONARILMASI İÇİN HOLONOMİK BİR ŞEMAYI VE VAROLUŞUN YENİ BİR MODELİNİ DE YAPAR; BİZİ VE GEZEGENİMİZİ HOLİSTİK ZAMAN-UZAY SÜRECİNE GERİ DÖNDÜREREK, İNSANLIĞIN IŞIĞN GEOMETRİSİYLE REZONANSINI YENİDEN CANLANDIRMAK İÇİN BİR ŞEMA.”
Worldbridger. Juliet ve Jiva Carter, Sowelu Yayınları (2007).

Bu sözleri herkesle paylaşmak istedim.

Bu, gerçekleştirmek için Dünyaya döndürdüğünüz şeydir. Başaracaksınız; insanlığın varoluşun bu düzeyine tekrar indirilmesine asla izin verilmeyecek. Yine insan varlıkları asla tekrar aç ya da evsiz olmayacak ya da sefalet içinde yaşamayacak. Tanrı’nın huzurunda oldukları gibi tüm insanlar eşit olacak. Bu barışçıl bir şekilde ve mümkün olduğunca çok saygınlıkla başarılacak. Kabal’ın düzeyine asla inilmeyecek, gerekli de değil.

İnsanlığın ve Dünya gezegeninin yeniden onarılması için yeteneğinizden bir an bile şüphe etmeyin. Zamanlama doğru olduğunda, taşın gediğine konma meselesidir bu. 2012 taşın gediğine konması için seçilmiş bir yıldı, o zaman insan kim olduğunu ve kapasitesinin ne olduğunu öğrenecek. Tüm bilgiye kolayca erişilebilir, bu büyük geçişe hazırlanmak size kalmış.

Dünyanızın enerjisi yeniden uyanmaktadır. Bir kez daha saf enerji ortaya çıkmaktadır. Yalnızca size güven verenlere inanın. İçgüdülerinizle hareket edin. Kabal korkuya neden olmak için doğal değişiklikleri kullanmaya çalışacak. Korkunun onların yaşam oksijeni olduğunu unutmayın. Korku içinde olmanıza ihtiyaçları var.

Acınacak haldeler. Planlamayla geçen 2000 yıl ve şimdi, kollarının kırıldığını görüyorlar ve bunu değiştirmeye güçleri yok. O zamanda neden oldukları insanlara çektirdikleri acılar için hesap vermek zorunda kalacaklar. İnsanlık onların adaleti olacak. Çok acı bir şekilde, insanlık bu yıllar boyunca Kabal tarafından zeki bir şekilde kurulan tuzaklara düştü. İnsan bazı zorlu dersleri öğrendi. Şimdi, insanların her geçen gün daha farkında olmasıyla, Kabal’ın yönetimine birson vermek istediler. %99 için ileriye adım atma ve hakkı olanı talep etme zamanı geldi. Kabal’ın planları öyle ŞEYTANİdir ki, insanlığın hayal edebileceğinin ötesindedir. Bu tümüyle aydınlandığında güçlükler olacak. Onlara güvenenler ve bel bağlayanlarda üzüntüye neden olacak.

Gerçek tarihinizi öğrenmeyi ve barışmayı dört gözle bekleyin. Dünyanız hakkındaki gerçeği öğreneceksiniz. Nasıl ve ne zaman saptırıldığını, sürekli plan yapanların şeytani niyetlerini öğreneceksiniz. Bir hapishane gezegende yaşıyorsunuz. Asla bilmediğiniz şekilde, özgürlüğün yaşamına kalbinizdeki sevgiyle bakın.

Mücadele kazanıldığı için, korkacak bir şey yok. Birlikte, Dünyanızdaki sevginin parlak ışığını yayacağız. Birbirinizle konuşun. Düşüncelerinizi, umutlarınızı, rüyalarınızı paylaşın, yakında gerçek olacaklar.

Daima senin sevginle, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |