Home > > Montague Keen - March 18, 2012

March 18, 2012

Dünya üzerindeki her İrlandalı kendi günleri olarak gördükleri günde İrlandalı olmayı kutladıklarından, çoğu, İrlandalılar ve Druidler tarafından tavsiye edilen sevgi dinlerini yok etmek için Niceae Konseyinde alınan kararların farkında değildirler. Kabal İrlanda’nın gerçek tarihini ve dilini çalmıştır ve onun insanlarını köle yapmışlardır. İzlenen barbarca beyin yıkama yoluyla, İrlandalı Ruhu kırılamamıştır.

Dünya’yı ele geçirmek için planların yapılması bu zamandaydı. Onu araştırmaya zaman ayıranlar için her şey oradadır. Tarihin bu dönemini araştırmanıza kadar, dünyanızda bugün olmakta olan şeyi anlamayacaksınız. O zaman, tek tük değişiklikleri önemsiz kılarak, onu otantik kılmak için dikkatli bir şekilde bir formül izleyerek İncili yazdılar. İncil mevcut olmayan bir Cehennem korkusu yaratmak için kullanılmıştır, ve Sevgi olan Tanrı korkuya ihtiyaç duyan Tanrıyla değiştirilmiştir. Ona karşı bunu ele almak zorundasınız, her şeyi düşündüler.

Dünyanızı kontrol edenler, 2012’yi planlarının gerçekleştiğini görecekleri bir yıl olarak görürler. Sürekli olarak buna vurgu yaparlar. Planlarını gizlemezler. Kontrol edildiğinize onları göremediğinize inanırlar. İnsan varlıkları olarak kabul ettiklerinizin şeytan olabileceğini kabul etmenin zor olduğunu biliyorum. Amaçlarını başarmak için insanlığı yok etmeye hazırlandılar. Sürekli olarak size nüfusu azaltmak istediklerini söylediler. Yiyecek tedarikini tahrip etmek için genetik olarak değiştirilmiş ekinleri kullanırlar. Su kaynaklarınızı ve soluduğunuz havanızı kirletirler. Hatta, daha ileriye giderek, sizi öldürmek istedikleri zamanı söylerler. 9/11 ve 7/7'yi hatırlayın: “ya olursa” senaryolarını ürettiler ve size planladıkları şeyleri gösterdiler, hiçbir şey yapmadınız. Bu onlara planlarını gerçekleştirme izni verdi. Şimdi, nasıl alt üst olduğunuzu biliyorum, sevgilim, çünkü şimdi de Londra Olimpiyatlarında ortaya çıkma ihtimali olan “ya olursa” senaryolarının size gösterdiklerini görüyorsunuz. Zamanı boşa harcamadıklarını ya da spekülasyonlara çaba harcamadıklarını biliyorsunuz. Onlar size kendi ihtiyaçlarından fazla olan masum insan varlıklarının binlercesini ortadan kaldırmak istediklerini söylemekteler. Sevgilim, bireysel olarak insanları bu olaylara gitmekten alıkoyamazsınız. Yalnızca, insanların uyanmalarını ve planlananları açık olarak görmelerini umut edebilir ve dua edebilirsin. Bu planları açıklayarak görevinizi yaptınız. “HERŞEYİ GÖREN GÖZ” maskotlarına ve logosuna bakın. Sizin peşinizde olduklarını anlatırlar. Daha açık olamaz. Size başa çıkılacak engeller olduğunu söyledim.

Veronica, herkesi koruyamazsınız. Kontrol edenler yaşamlarını sürdürmeleri için, korkunun oksijenine ve kan dökülmesine ihtiyaç duyarlar. Onlar olmadan var olamazlar. Onların emirlerini izleyerek, kontrollerini sürdürürsünüz. Hemcinslerinizi sevmeyi öğrendiğiniz zaman barış ve uyum geri dönecektir. Öldürmeyi ya da korku yaratmayı reddedin. Herhangi bir şekilde, sizin sahip olduğunuz haklara sahip olanlara zarar vermeyin. Bu yıl gerçek ortaya çıktığı zaman –ki bu her gün olmaktadır– o zaman tüm resmi göreceksiniz. Sizi yöneten Kabal’a ve dinlerin yalanlarına nasıl inanabildiğinize şaşıracaksınız.

Para Federal Reserve tarafından hiç yoktan yaratılmıştır. Dünyanızı kontrol etmiştir. Tüm ülkeleri olduğu kadar, birçok yaşamları da tahrip etmiştir. Altını takip etmeyi durdurma zamanıdır. Tom Ryan’ın röportajında vurguladığı gibi, insanların, cevapları bulmak için kendilerinin içine bakmaya ihtiyaçları var. Gücünüzü geri alma zamanıdır.

Kim olduğunuzla ve bu zamanda niçin Dünya’da olduğunuzla bağlantı kurun. Dünyanızı ıslah etmede rolünüz nedir. Kontrol edenleriniz hatalı güvenlik duygusu yaratmak için hatalı bilgiyi dikkatli bir şekilde yerleştirmekteler. Gerçekte ne olduğuna gözlerinizi kapatmayın. Geçmişte çalıştınız, öyle ki her zaman aynı formülü izlerler. Her şeyi sorgulayın ve kaynağı ne olursa olsun, tüm bilgiyi kontrol edin. Akıl ve idrak tüm meselelerde gereklidir. Size öğretilen tarihin TOPTAN YALAN olduğunu kabul ettiğiniz zaman –kendiniz için onu araştırın– gerçek doğru size gelecektir. O zaman Kabal’ın yürürlükteki planlarını ne zaman oluşturduğunu ve o zamandan beri insanlığın nasıl kullanıldığını ve suistimal edildiğini tümüyle anlayacaksınız.

Kabal yaklaşık 2000 yıldır kendi yöntemleriyle bunu yapmıştır. Onlara minnettar olmanızı, borçlanmanızı ve kesinlikle onlardan korkmanızı sağlayarak varlığınızı şekillendirdiler. Bu zamandan beri, din ya da hükümetler yoluyla onlara hizmet ettiniz. Her zaman kontrol ettiler. Kabal’ın kim olduğunu ve planlarının neye yol açtığını son yıllarda öğrenebildiniz. Güvenmiş olduklarınızın gerçekte ŞEYTAN olduklarına inanmanın birçoğunuz için güç olduğunu kabul ediyorum.

Bu vahim durumun olumlu bir yanı da vardır. Karşınıza zorlayıcı durumlar çıktığında, her şeyi açık olarak göreceksiniz. Sizin her birinizin içindeki ışığı yeniden canlandırmaya ihtiyacınız var. Kim olduğunuzu öğrenin ve üst benliklerinizle bağlantı kurun. O zaman evren ve Ruh Dünyası sizi saflarına geri katacak.

Aynı zamanda, dünyanızdaki tüm kutsal yerleri yeniden canlandırmaya ve yeniden bağlantı kurmaya ihtiyacınız var. Bu bağlantılar Kabal tarafından kasıtlı olarak tahrip edildiler. Orada, bu bağlantının olmasını sağlamaya gönüllü ve hazır iyi insanlar vardır. Her zaman pozitif olun. Başarılı olacağımızı biliyorsunuz. İyi niyet şeytan üzerinde galip gelecektir.

Sevgilim, bu Anne’nin Günüdür. Samimi olarak kastedilen duyarlılıktan ve sizin çocuklarınızdan hediyelerden keyif alın. Her zaman zevkten önce bir görev olarak gördüğünüz şeye koyuldunuz. Size teşekkür ederim.

Rica ettiğimiz şey, insanların zihinlerini onlara dayatılan inanç sistemlerine ve hala kontrol altında tutuldukları olasılığına açmalarıdır.

Hiçbir zaman sizi terk etmediğimizi bilerek mutlu olun, aşkım. Daima birlikteyiz.

Sevgilerimle, Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |