Home > > Montague Keen - 15 April, 2012

15 April, 2012

Evet, sevgilim, hepiniz Işığın yükselmiş varlıklarısınız. Değişimin bu günlerinde hemcinslerinizi Kabal’ın pençesinden kurtarmak için İlahi ışığı tutuşturmak amacıyla Dünya’da olmayı seçtiniz. Sizi ellerinde tutmak için kullandıkları enerji solmaktadır. Kontrol ellerinden çıkmaktadır. Kesinlikle, bu onların en tehlikeli oldukları zaman oldu; nihayetinde bunu gördükçe, halen kaybetmediklerini kaybetmeye başlamıyorlar mı?

Biz, diğer gezegenlerimizden dostlarımızla birlikte, savaşın tırmanmasını önlemekteyiz. Kabal bu problemle başa çıkma konusunda bir kayıp içindedir. Her zaman, sonuna kadar çarpışacaklarını söyledim. Şimdi bunun olduğunu görüyorsunuz. Onlar dünyayı, tek başına kontrol altında tuttuklarına, sizleri kendi emirlerine tabi kıldıklarına ikna etmek için yönettiler. Gerçekte kendi propagandalarına inandılar. Aptal bir şekilde tek başına zenginliğin günü kazanabildiğine inandılar. Şimdi hiçbir şey olmayan dünyaya geldiğiniz ve hiçbir şey olmadan dünyadan ayrıldığınız gerçeğiyle yüzleşmek zorundalar. İyi ve saf olan her şeyi sistematik olarak tahrip ettiler. Şimdi var olduğunuz, AÇGÖZLÜLÜĞÜN günün düzeni olduğu yerde felaketler yarattılar.

İnsanlık Işığa doğru adım attığı zaman, her şey aydınlanacak. Para ve zenginlik olacak, ancak eski kötü günlerin uzak bir hatırası olarak. Herkese ve ben herkesi kastediyorum, istedikleri her yiyeceği sağlayacak bir makine verilecek; istediğiniz her şeyi ona tuşlayacaksınız ve saniyesinde ortaya çıkacak. Bu herkesin tüm ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayacak. Artık satın alma ya da pişirme yok, bu çoğunuzu memnun edecek! Dünyadaki yaşam olmasını istediğiniz hoş bir deneyim olacak.

İnsanlar, nihayetinde karanlığın maskesini görmektedirler. Şimdi onlar Karanlık olanları, olduklarını iddia ettikleri gibi değil, oldukları gibi görebiliyorlar. Korunmasız bir şekilde meydana çıkarıldılar. Gizlenecek yerleri kalmadı. Etkili bir şekilde, sizin merhametinize kalmışlardır. Onların yeraltına inme ya da gezegenin dışına çıkma planları önlenmiştir ve eylemlerinin sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalacaklardır. Onların gezegeninizi ele geçirme planları 11. Saatinde başarısız olmuştur; buna tümüyle hazırlıksızdılar. Şimdi kaçabilmek için can havliyle para hareketlerini görüyoruz; ancak yine başarısız olacaklar. Işıkta mevcut olamazlar. Işıktan olanları, Işık hakkında konuşanları ve sizi Işığa yönlendirmeye çalışanlara zarar vermek ve onları önlemek için öyle çok şey yapmalarının nedeni budur.

Birçok bankacı atılmadan önce kaçmasına rağmen, sizden onlara enerjinizi boşuna harcamamanızı rica ediyorum. Onların önemi yok. İntikam alma duygularıyla hareket etmeyin. Bu sizi onların düzeyine indirir. Onlarla uğraşmanıza izin verir. Onlar da günahlarının ne olduğunu çok iyi bilirler. Köşe başınızda olan yeni realiteye yoğunlaşın. Geçmişi geçmişte bırakın, çünkü barışa, sevgiye ve uyuma doğru ilerleme zamanıdır.

Diğer gezegenlerden dostlarınızın etrafınızda olduklarını, sizinle bir araya gelecekleri ve size Evrensel ailenize hoş geldin diyecekleri anı beklediklerini bilin. Geceleyin onlarla bağlantı kurmaktan hoşlandığınızı biliyorum. Bizim sevgili dostlarımız pencerede durup, onlarla bağlantı kurdukça, yatağında büyük bir ışık parlaması gönderdikleri zaman çok memnun oluyorlar. Onlar sizin dostlarınızdır. Onlar yuvaya geri dönüşünüze yardım etmeye geldiler. David Icke’ın yeni kitabında söylediği gibi, “KİM OLDUĞUNUZU HATIRLAMA” ve onunla bağlantı kurma zamanıdır.

Hepinizden Işıkla bağlantı kurmak için etrafınızdakilere yardım etmenizi, yaşamlarınızdan korkuyu kaldırmanızı ve başkalarının Işığa doğru adım atmalarına yardım etmenizi rica ediyoruz. Zamanlarını ve enerjilerini bu faaliyetlere verenlere minnettarız; gerçekten amaçlarını yerine getirmektedirler. Onların desteği olmadan çok güç olurdu. Bu önemli bir yıldır, bu zaman tüm insanlar meydana gelmesi gereken birçok değişikliklere hoş geldin demek için zihinlerini gerçeğe açmalıdırlar.

Sizi hiçbir zaman altüst etmeyeceğiz. Meydana gelmesi gereken şey olacak, ona açık olun. Size empoze edilen hatalı bir realitede yaşamaktasınız, ancak yakında olmasını arzu ettiğiniz gibi, yaşamlarınızı yaşamada özgür olacaksınız.

Geçmişte, Dünya’da depremler gibi birçok değişikliklerin olacağını söyledik. Bunun haberlerini her gün görmektesiniz. Dünyanız değişikliklere hazırlanmaktadır. Onlardan korkmayın, bunların olması amaçlandı. Dünya katmanları çok az hareketlenecek.

Gezegeninizin bu yeniden düzenlenmesi zorunludur. Uzak geçmişten birçoğu bu anda olmak için geri döndü. Ölümümden sonra, size “Yapmak için Dünya’ya geldiğiniz işi şimdi yapmaktasınız” dediğimi hatırlayın.

Sizden ayrılmak zorundayım, çünkü yaşamın bu yanında da, Dünya tarafındaki sizleri desteklemek için çalışmak zorundayım. Siz ve ben, zamanın başlangıcından beri birlikte çalıştık. Geçmişte birçok değişiklikler boyunca yaşadık, ancak bu en önemlilerinden biridir. Bunu yeterince vurgulayamadım. Doğru insanlar planladığımız her şeyi başarmaya yardım etmek için etrafınıza gelmektedirler. Başarısız olmayacağız!

Karşınızda çok dolu ve ilginç bir hafta var. Dengede kalmaya çalışın. Kendinizi sıkıştırmayın. Doğum gününüzü kutlamak için sizinle orada olacağız, birlikte yaşadığımız, geçmişte olduğu gibi… Mutlu yüzleri görmeyi ve evimizi dolduran kahkahaları duymayı seviyorum. Her ikimiz için de mutlu hatıraları geri getiriyorlar.

Yaşamınızda her zaman varım, sevgimle sizi kuşatıyorum. Sevgilin, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |