Home > > Montague Keen - 16 Haziran 2013

Montague Keen - 16 Haziran 2013

Hergün, neden birçoklarının uyanmakta oldukça zorluk çektikleri sizler için daha belirgin bir hale geliyor. Şimdi, onların inandıkları herşeyin sahte olduğu görünmektedir. Onların destekledikleri, güvendikleri ve inandıkları her kurum kendilerine öğretildiğinden zıt bir şekilde ortaya çıkarılmıştır. Onlar, hayatlarının temel yapısının lime lime olduğunu hissediyorlar ve korku içersindeler. Onlar, tüm bunlara gözlerini kapatmak istiyorlar. Bu yüzden buna "komplo" demekteler çünkü bu onları ürkütüyor.

Şu ana kadar, sizlerden neler gizlendiğini, kontrolü ve gezegeninizin ve insan ırkının ele geçirilişine berrak gözlerle bakmak cesaret istemektedir. Kendinize güvenmelisniz ve inancınızı güçlendirerek, gerçek ve adalet adına ayakta durmak zorundasınız. Hergün, gerçeğin ortaya serilmesi için gerekli olan tüm bilgiler akıcı bir biçimde kamu alanına gelmektedir. Her fırsatı değerlendirerek bunları incelemeli ve özümsemelisiniz. Varoluşunuz, zihin açıklığıyla bunu yapmanıza bağlıdır ve hayatınız boyunca beslendiğiniz tüm yanlış bilgileri bertaraf etmek durumundasınız.
Kabal sizi kontrol etmek için her zaman korku faktörünü kullandı. Üzerinizde zorlanmış olan bu yalanlarla dolu kumpası reddetmenin zamanı gelmiştir. Bu, insanlığa karşı işlenmiş büyük suç ile Dünya gezegeninin ele geçirilmesinin planı ve sevgi dininin yok edilmesi yapılarak, tarihin çarpıtılması sağlandı; böylece herşeyin Doğu'dan başlayarak, Batı'ya taşındığı size baskı yapılarak inandırıldı.

Arkeoloji herşeyin Batı'da başladığını kanıtlıyor. Hergün, Dünya bununla ilgili daha fazla delil sergilemektedir. Bu yüzden, Kabal çaresizce 3.Dünya Savaşını başlatmaya çalışmaktadır. Onlar, açığa çıkarılmaktan korku duyuyorlar ve gördükleri "halk'ın" uyanarak, Kabal'ın ileri sürdüklerine ve tüm emirlerine boyun eğmeyi kabul etmemeleridir. Uyanmış olanlarınız, Kabal'ın planının suya düştüğünü biliyor. Onlar, güvenli ve gizli gördükleri Vatikan'ın arkasında daha fazla saklanamayacaklar. Söz verildiği gibi, bu organizasyon şu anda derin bir sarsıntı geçiriyor ve ortaya çıkarılmalarına engel olamayacaklardır. Bu korkunç varoluşları süresince birçok ruhun ölümünden sorumlu olmuşlardır.

Sen, Batı Virginia'daki İrlanda'lı misyonerlerin ( Ogham kitabesi, kadim İrlanda kitabesi ), Colombus'un Amerikayı keşfettiği sanılandan 1000 yıl önce kıtayı bulduğunun güncel kanıtlarına sahip olmanın mutluluğu içindesin. Bir başka yalan daha ortaya çıkarıldı. Vatikan, sözüm ona St.Patrick ve ordularını İrlanda'ya göndererek gerçeğin tüm delillerini, kim olduğumuzu ve esas tarihimizi imha etmiştir ve sizlerin İrlanda'lıların barbar olduğuna inanmanızı istemiştir. Bir kez daha sana hatırlatıyorum ki, İrlanda herşeyin kilidini açacak anahtara sahiptir. Tüm cevaplar topyekün halde orada bulunmaktadır. Herşeyin örtüsünü açmak için zamanlama doğrudur.

Yozlaşma, Vatikan yoluyla başlamıştır. Tüm bu yolsuzluklar tamamen ortaya çıkarıldığında ve Vatikan'ın gerçek olarak hüküm verdiklerinin sahte olduğu, körü körüne kabul edenler tarafından anlaşıldığında herşey sona erecek. Vatikan, gezegeninizi ve içindeki tüm yaşamı kontrol ettiğine inanmaktadır. Vaftiz edilme vasıtasıyla, bu gücü onların eline siz verdiniz. Fakat, öğrettiklerinde hiçbir doğruluk payı yoktur. Hakikat çok basittir. Kalbinizin derinliklerine gidin, orada keşfedilmeyi bekleyenler bulunmaktadır. Sevgi, ihtiyacınız olan rehberinizdir ve bu şekilde olacaktır. Cehennem azabı ve lanetlenmeyi, ait olduğu yer olan Vatikan'a bırakın. Vatikan, şeytani zihinler tarafından yaratılarak ve korku unsuru kullanılıp buyruklarının takip edilmesinden emin olunmasını sağlamıştır.

Yeni Çağ'ın gerçeği, ışığı ve sevgisiyle ileriye doğru adım atmak isteyen herkes için bir öğrenme zamanıdır. Tüm bulduklarınızı paylaşın ve birbirinizle iletişim halinde olun. Bu, %99'nuzun güç kazanmasını sağlayacak ve daha sonra bu ışık, Dünyanızdaki tüm karanlığı ortadan kaldıracak. Etrafınızda olanların ışığını görmeyi öğrenin. Işığınızı paylaşın ve diğerlerinin bulmasına yardımcı olun. İnsanlarla tanıştığınızda dikkatlice bakın ve kendinize sorun " Bu kişiyle bağlantıya geçmelimiyim" Eğer bu yöndeyse, bu kişinin size geçmiş yaşamlardan bilindiğinin bir işareti olduğunu onaylayın ve onlar şimdi yolunuzun bir parçasıdır. Onların yanında kendinizi güvende hissedin. Tüm bunlar, ışığın büyük birleşiminin bir parçasıdır. Sahte finansal kazanç ve itibar vaatlerinin cazibesine kapılarak yolunuzdan sapmayın. Bu, gerçeğin yolundan döndürmek için insanlara ezelden beri uygulanmış bir yöntemdir. Gezegeninize ışığı geri getirdikten sonra elde edeceğiniz başarı, Dünyanızda mevcut olan tüm zenginliklerden daha değerlidir. Birlikte, şu ana kadar sadece hayal ettiğiniz bir Dünya yaratıyorsunuz. Diğer gezegenleri ilk kez ziyaret ettiğinizi ve gerçekle Evren'deki diğer yaşam türleriyle yeniden bağlantıya geçtiğinizi düşleyin. Size, bu heyecanlı zamanların önünüzde olduğu sözünü veriyorum.

Dünya gezegeni ile ilgili çok fazla bilgi sizden gizlenmiştir. Hapishane'nin duvarları yıkıldığında, Dünya'nın tüm haşmeti ve güzelliğini ilk kez göreceksiniz ve büyüleneceksiniz. Biz, tüm bunları çok fazla karmaşa olmadan getirmek için çaba göstermekteyiz. Bizimle çalışmanıza ihtiyaç duymaktayız ve gerçek ve adalet için ayakta durmalısınız.

Siz çoğunluksunuz, onlar sayıca çok az durumdalar. Onların tüm gizli kurumları ve kontrol sistemi tüm çıplaklığıyla artık ortadadır. Etrafınızdaki işaretlerden bu insanların kim oldukları ve kontrol ettiklerinin neler olduğu açıkça tesbit edilmektedir. Tüm bunlar göz göre saklanmıştı. Siz sadece işaretleri teşhis etmeyi başaramadınız. Şimdi uyanık ve farkında olduğunuz için, bir daha kandırılamayacaksınız. Onların kaybedecek çok şeyleri var, diğer yandan sizin kazanacak çok şeyiniz bulunmaktadır. Şöyle ki, barış, adalet ve uyum içersinde sevginin sizi ileriye doğru rehberlik etmesi ve insanoğlu'nu yeniden birleştirmesidir.

Kabal, gerçeğin deklare edilmesini engellemek adına insanları alaycı bir üslup ile korkutmaktadır. Bunu, David Icke'den daha iyi kimse bilemez. Şükür ki, o, karakterinin dayanıklılığıyla tüm bunlara karşı koymaktadır. Şimdi ona bakın: Cesareti ve cesur duruşuyla adalet ve gerçek için mücadele veren bir insanın mükemmel bir örneğini sunmaktadır. Bir zamanlar onu küçümseyenler ve kaale almayanlar, şimdi onun konferanslarına gidip, kitaplarını okuyorlar. Karanlık'tan olanlar onu devirmeyi başaramadılar. Gerçeğin ışığı ve doğru yolda olduğunun verdiği sağlam inancı, onun bugünlere gelmesindeki en büyük etkendir. Birçokları tarafından haklı olarak büyük saygı gördü. O, cesaretli ve inançlı bir adamdır.

Sevgilim, bildiğin gibi onurlu bir organizasyon olduğu dönemde ben bir şövalyeydim. Bu, Vatikan'ın eline düştüğünden önceki bir zamanda olmuştu. Bu, iyi olanın ele geçirilerek ve tüm tanınmışlığı değiştirilerek hain planlara maruz kalmasının bir başka örneğidir. Hatta Vatikan, insanların herhangi bir bilgisi olmadan ülkelerini kontrol etmeyi başardı.

Gerçekten karanlık ve fesat olan tüm bu bilgiler şu ana kadar gizlendi. Vatikan'ı yöneten kişi bile gölgede saklanarak, halkın onu tetkik etmesinden uzak durmuştur. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığının yeniden kanıtıdır.

Evet, sevgilim, gerçekler şok edicidir. Fakat ileriye doğru gitmek için yüzleşmek gerekmektedir. Birlikte, ışığın insanları olarak başaracaksınız. Gerçek, hain olanların üzerinde zafer elde edecektir, bundan emin olabilirsiniz.

Sevgilim, bu yolda seninle birlikte yürüyenler, bunun için seçilmişlerdir. Başarılı olman için herkes özverisini ortaya koymaktadır. Benim her zaman senin yanında olduğum gibi, onlarda sana destek verecek ve beraber çalışırken ihtiyacın olduğu anlarda seninle birlikte olacaklar. Doğru kararların doğru zamanlarda alınacağına güven duy.

Dinlen, sevgilim, ve diğerlerinin sana yardım ermesine izin ver. Herşey olması gerektiği gibi yerli yerine oturacak.

Her zaman, seni takdir eden, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Mahmut KılıçlıoğluShare |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?