Home > > Montague Keen - 9 Haziran 2013

Montague Keen - 9 Haziran 2013

Planlarımızın meyvelerini vereceğinin farkında olarak, güçlü olmaya devam et, sevgilim. Zaman zaman, bir saldırının üstesinden geliniyor. Hatırla ki, ben ilk öteki tarafa geçtiğimde hiç bir şey böyle değildi. Biz, seni koruyoruz. Etrafında bir kalkan bulunuyor. Bir ruh düzeyinden bildiğin gibi bizler başaracağız. Yaşamı mahvetmek isteyenlere, ışık'tan olanların nasıl müdahale ettiklerini görüyorsun. Kabal'ın (Watford-İngiltere'de) gizli tutmaya çalıştığı buluşmasına, durdurulamayan DAVID ICKE tarafından açıkça meydan okunuldu. Görüyor olduğunuz karanlıktır (Kapalı kapılar ardında saklı tutulan ) ve David öncülüğündeki ışık ile, uyanmış kitlelerin birlikteliğinin açık olarak kutlanıyor olmasıdır. Kabal'ı korumak için tutulan kişilerin bile kendilerini sorgulamaları gerekmektedir ve neden Kabal'ın yaptıkları gizlice saklı tutulmuş ve medya tarafından açıklanmamıştır. Şimdi, Kabal'ın medyayı kontrol etmesinden dolayı, bu sizler tarafından apaçık görülmektedir. Onlar, dünya çapındaki haberlerin içeriklerini kontrol ediyorlar. Sadece, onların bilmenize izin verdiklerinden haberdar oluyorsunuz.

İnsanoğlunun geleceği üzerinde karar vermek için bu insanlara kim hak tanıyor? Zihinlerinizin bilinçaltına uygulanan bu kontrolden uyanmak zorundasınız. Kim olduğunuzun farkına varın, gücünüzü ve gezegeninizi geri alın. Bu hükümdarlar, ellerindeki tüm hile methodlarıyla sizleri uyuşturup sahte güvenlik hissi yarattılar ve onların tüm kanunlarına itaat etmeniz için ikna edip özgürlüğünüzü ortadan kaldırdılar. Siz bu durum karşısında uyur-gezerler gibi davrandınız. Şimdi, sadece geriye çekilip, onların POPÜLASYONU İTLAF etmesine ve hepiniz için hapishaneler yaratmasına izinmi vereceksiniz, bu şekilde onlara hizmet etmiş olursunuz.

Sizin ruhunuz var ve çok fazla şey yapacak yeteneğe sahipsiniz, keşke bunu kafanıza yerleştirebilseniz. Onlar, bağımsız ve kendi başına hareket etmeye çalışan her ülkeyi hedef haline getirdiler. Onlar, İran'ı kendi kontrolleri altına almak için herşeyi göze almış bir tutum içersindeler. Fakat İran'lı insanlar onların oyununa gelmeyecek ve istila için bir fırsat tanımayacaklar.

Sakin olun! Onların, etrafınızdaki diğer ülkelere neler yaptıklarına şahit oldunuz. Onların düştüğü aynı tuzağa maruz kalmamak zorundasınız. Güçlü olun. Kabal, tüm planlarının aleni bir şekilde açıklandığını seyrediyor. Onlar artık saklanamaz. Şimdi, kendi varoluşları adına mücadele içinde olduklarını biliyorlar, böylece sahip olduklarını korumak için umutsuz yöntemler deneyecekler.

ONLAR, 21 HAZİRAN'DA TÜM BİLGİSAYARLARA SALDIRI YAPMAYI PLANLIYORLAR. Akıllı olun ve günü dinlenerek geçirin. O gün bilgisayarlarınızı kullanmayın. Onlar, internet yoluyla açığa çıkarıldıklarını biliyorlar bu yüzden şimdi bunu yıkmak istiyorlar.

Hükümdarları araştırın ve zihin kontrolü vasıtasıyla nasıl çalıştıklarını öğrenin. Uyanık ve tetikte olmalısınız. Bu haftasonu, David Icke ile yaptığınız gibi biraraya gelin ve yanlızca beklemede kalmayarak, bu ele geçirmenin olmasına izin vermeyeceğinizi gösterin. Şimdi, sizler hayatınız için savaş veriyorsunuz. Ayağa kalkın ve sayılın. Oturup hiçbir şey yapmayarak, Kabal'ın sizi ve gezegeninizi yok etmesine müsaade etmiş oluyorsunuz.

Beraber güçlüsünüz. Kabal herşeyi kontrol ediyor: Yiyecek, su, hava ve hava durumu. Fakat ruhunuz hala ÖZGÜR. Böylece kalpleriniz ve ruhlarınızın derinliklerine gidin. Daha sonra, Kabal'ın sizin için neler hazırladıklarını engelleyecek gücü bulacaksınız. Onlar, sizin gibi insanlar değillerdir. Onlar, kendi istekleri doğrultusunda zihinlerle oynayan en büyük manipülatörlerdir.

Öteki tarafa geçtiğimden beri, sana HİÇBİRŞEYİN GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ OLMADIĞINI sıklıkla aklına getirdim. Bunu hatırlaman senin için çok önemlidir. Sen yanlış insanlara güvendin ve bu yüzden acı çektin.

Şimdi, Vatikan batan gemiyi terk eden fareler gibi hayatta kalmaya çalışıyor. Dünya'nızı gizlice kontrol eden hainin tahtı ortaya çıkarıldı. Birçok dinler yaratarak, savaşlara neden olup masum çocukların hayatlarına kasteden, onların yazmış olduğu bir oyun asırlarca oynanmıştır. Bu, KORKU yaratılarak yapılmıştır. Şimdi, onlar kendi mevcudiyetleri için çabaladıklarından dolayı korku içindeler. Onlarda kendilerini ortada ve savunmasız durumda buldular. Işık, tüm karanlığı yok edecek böylece sizler özgür olabileceksiniz.

Gerçeğin ışığı Dünyanızın her tarafına yayılmaktadır. Ülkeler ardı ardına uyanıyor ve sizi uysallaştırıp ve kontrol altında tutmak için neler yapıldıklarını görüyorlar. Bir sınıf ayrımı, devlet veya din olmadan birlik içinde tek bir insanlık adına ayakta durmanız gerektiğini tamamen anladığınızda, kadim zamanlarda olduğu gibi hür olacaksınız. Bu, şimdi yaşadığınız Roma'nın imparatorluğunu yaratmak için yola koyulduğundan önceki bir zamandı.( her ne kadar onlar yaptıklarını kabul etmeselerde) Onların hizmet ettiği Tanrının şimdi sizi bekleyen sevginin Tanrısı ile herhangi bir benzerliği yoktu. Güvendikleriniz tarafından zalimce ihanete uğratıldınız. Cehennem, ateş ve lanetlenmeyi vaaz verenler sizlere yalan söylediler. Tüm bunlar sizleri korku içinde ve kontrol altında tutmak için yapılan komplo planının birer parçalarıdır.

Ölmekten korkmayın. O, güzel bir deneyimdir. Ait olduğunuz, sizi sevenlerin karşılamak için bekledikleri bir yuvaya dönüştür. İnsanları ölümden korkmaya yöneltmek kalpsizce yapılan bir iştir. Seçmiş olduğunuz keşif yolculuğu, bazen öğrenme ve genişleme ve bazen insanlığın hayatta kalması için elzem olan değişiklikleri getirme, Dünya üzerindeki yaşamın temel ilkelerindendir. Dünya güzel bir gezegendir ve korumanıza ihtiyaç duymaktadır. Kabal, Dünya'yı onun dönüşünü sabırsızlıkla bekleyen kardeş gezegenlerinden izole etmiştir.

Kalbinizle düşünün. Kabal'ın size öğrettikleri, kalbinize giden yolu engellemek ve gerçekleri olduğu gibi görmemenizi sağlamak içindi. Kalpten çalışıldığında, insanlar asla birbirlerini öldürmeyecek veya kendilerinden değişik olduğundan başka ülkelere saldırmayacak. Siz, diğerlerinin sizden daha eksik ya da küçük olduğu yönde cesaretlendirildiniz. Fakat, kimse kimseden iyi değildir, belki değişik olabilir ama asla büyük veya küçük değildir. Kabal hepinizi YİYECEK olarak görüyor.

Kutsal yerlerinizi koruyun ve muhafaza edin. Onların değerini bilin, sevin ve saygı duyun, onlar geleceğinizin önemli bir parçasıdır. Kabal, bu yerlerdeki kutsal enerjiyi bloke etmeye çalıştı. Bu enerji, onların içinde hala bulunmaktadır ve açığa çıkarıldığında Dünyanızı değiştireceğini göreceksiniz ve herşey barış içinde olacaktır.

Bu zamanda Dünya'da bunu getirmek için bulunuyorsunuz. Bu, sizin misyonunuz ve başaracaksınız. Daha sonra, sizler robotlar gibi davranmaya son verip, sadece Kabal'a hizmet etmeyi bitireceksiniz ve sevgi dolu, insanlara değer veren, düşünen varlıklar olarak birlikte çalışarak gezegeninizi eski haline getireceksiniz. Her ne kadar denemiş olsalar bile, Kabal, kutuplardaki yön değişimlerini önlemeyi başaramadı, böylece hayatın sizler için zor ve pahalıya mal olması için ürettikleri yalanlar ortaya çıkmış oldu. Ne kadar çabalasalarda, herşeyi kontrol etmeye güçlerinin yetmediğini öğrenmeye başladılar. Onlara hizmet ederek, insanlığa karşı işlediğiniz günahtan dolayı suçlu oluyorsunuz. Bir an için bunu düşünün. Bununla yaşayabilirmisiniz?

Kalbinizdeki sevgiyle, gezegeninizi iyileştirmek için kardeşlerinizle birlik olun. Kabal, insanoğlunun biraraya geldiğini gördüğü zaman, oyununun sona erdiğinin farkına varacak ve onlardan olanlar gezegeninizi asla geri dönmemek üzere terk edecek. Böylece, onların istediği Yeni Dünya Düzeni ile tamamen ele geçirmek için son bir girişimde bulunuyorlar. Onlara bakın: Onlar, sizin üzerinizde yaşayan parazitlerdir. İstediğiniz bu mudur?

Onlar, siz olmadan Dünya'da barınamazlar. Şimdi, esasen kontrolün kimin elinde olduğuna ve bu gerçeğe uyanın. Sevgi ve sadece sevgi kazanacak. Sevgi ve uyum içersinde birlikte olduğunuzda, Dünya'daki hiçbirşey sizi durduramayacak.

Veronica, sevgilim, biz yolu gösterebiliriz fakat insanların ışığı görüp, birlik içinde olarak daha iyi bir yol için ileriye doğru adım atmaları onların seçimine kalmıştır.

Her zaman, seni takdir eden, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Mahmut KılıçlıoğluShare |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?