Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Montague Keen - 23 Haziran 2013

Montague Keen - 23 Haziran 2013

İnternetinize yapılması planlanmış olan saldırı gerçekleştirilemedi, Dünya genelindeki iyi insanlar bilgilerini paylaştı, bu yüzden Kabal'ın planlarını uygulaması imkansız bir hale geldi. Bu deneyimden ders almanız önem taşımaktadır. Güçsüz olmadığınızın farkına varın. Birçok ülke, internete yapılacak saldırının planından haberdar oldu. Böylece Kabal, gittikçe planlarını gizli tutmakta zorluk çekmektedir.

Birlikte olup, işbirliği yaparak ve bir bütün olarak hareket edildiğinde insanoğlu hayatta kalacak. Varlığınızı sürdürebilmek için Kabal'a ihtiyaç duymanız gerekmemektedir. Onların insanlık için yaptıkları planlar dehşet vericidir fakat onlar açığa çıkarıldılar. Beraberce, planlarını yürütmeyi önleyebiliriz. Onların güzel sözlerine, sahte dostluk gösterilerine ve insanlığın hayrı için çalışıyor gibi görünür durumlarının tuzağına düşerek aldanmayın.

İrlanda parlamento üyesi, Clare Daly'nin ikna edici bir biçimde açıklamış olduğu gibi, kadınların kontrolü yeniden almalarının zamanı gelmiştir. Yanlarındaki iyi adamlarla birlikte barış, uyum ve eşitlik içersinde çalışarak kısa sürede herşey eski haline gelebilir. İktidarda olanların tümü Kabal'ın birer maşasıdır; onlar emirlere itaat eden kuklalar gibi davranarak kitleleri kontrol altında tutmak için ne gerekiyorsa söylemeye hazırdırlar.

Onlara gerçek bağlılıklarının nerede yattığını sorun. Uyandığınızda, bunu daha fazla göreceksiniz. Durumunuz netlik kazandığında, ne tür bir harekete geçmeniz ve kimlere güvenmeniz konusunda ilham alacaksınız. Her zaman topraklandığınızdan emin olun. Bu zamanda, bu hal çok önemlidir. Sahip olduğunuz değerleri yıkmak için plan yapanlara daha fazla sevgi gönderin, onlar sevgiyle başa çıkamazlar. Ayrıca, Kabal'ın üyeleri tarafından ele geçirilmiş olanlara da sevginizi gönderin, bu sayede onlar da bir kez daha ışığa geri dönebilirler. Onların yüksek benliklerine gönderdiğiniz sevgiyi ve korumayı lütfen kabul etmelerini söyleyin. Sevginin gücü sınır tanımaz.

Birçoğunuz, aniden başgösteren yorgunluk halinin üstesinden gelme hususunda endişe duymaktadır. Sadece gözlerinizi kapatın ve yüksek boyutlara ulaşabilmek için bedenlerinizde özellikle olması gereken bu değişim sürecinin meydana gelmesine izin verin. Bu değişimleri hoş karşılayın. Onlar beklediğiniz hallerdir. Belli ki, Kabal'dan olanlar bilincinizin yükselmesini önlemek için ellerindeki tüm gücü kullanacaklar. Fakat korkacak hiçbir şeyiniz yok. Bu, doğal bir süreçtir, sıcak karşılayın. Bedenleriniz bu değişimler ile uğraşırken bazı rahatsızlık ve acılar deneyimlemektedir. Anlamız gereken bunun doğal bir süreç olduğu ve paniğe kapılmanın veya tıbbi tavsiye almanın gerekmediğidir. Herhangi bir ilaç kullanmaya lüzum yoktur. Titreşiminizi yükseltiyorsunuz, hepsi bundan ibarettir.

Size doğru yönlendirilen tüm yanlış bilgilere karşı tetikte olun. Tüm "gerçekleri" kendiniz denetleyin. Gözlerinizi dikkatle açarak bakın ve bir daha asla size söylenenlerin gördüğünüz olduğunu kabul etmeyin. Sadece kendi gördüklerinizi onaylayın. Hayatınızın kontrolünü elinize alın ve başkalarının sizi kontrol etmesine müsaade ederek koyun gibi davranmayı bırakın.

Dinler, size söylenenleri KORKU yoluyla ve sorgulama yapmadan kabul etmeniz için yaratılmıştır. Onlar, hepinizin ÖZGÜR İRADE'ye sahip olduğunuzu hatırlatmayı başaramadı bu yüzden neyi onaylayacağınızın kararını vermek size kalmıştır. Tüm dinler korku unsuru kullanılarak yönetilir. Bu, sizi kontrol etmek için yapıldı. O korkunun yerini SEVGİ ile değiştirmenin zamanıdır. Sevgi gözüyle bakarak herşeyin daha iyi yönde değişeceğini görmenin zamanıdır.

Büyük bir değişim zamanıdır, bu yüzden kendinizi akışa bırakın. Doğru insanlar sizi ışığa doğru yöneltecektir. Daha önemlisi, cinayetler son bulacak. Masum çocukların kaçırılması durdurulacak ve bundan sorumlu olanlar ortaya çıkarılacak, bu en tiksindirici suçlardandır ve bu ışıkta bir daha asla cereyan etmeyecek. Bazı yozlaşmış olanlar kendilerini Dünya'dan uzaklaştırmak zorunda kalacaklar. Endişe etmeyin, herşey plan dahilinde gerçekleşecek. Bizler, bu geçişi ruhsal boyutta denetliyoruz ve ne düşündüğünü açıkça söyleyenleri cesaretlendiriyor ve destek veriyoruz. Bu, onların seçilmiş yoludur. Kabal, bir misyonu olan bu insanların farkındadır. Böylece, Kabal bu insanları aktif hale geçene dek izliyor daha sonra onları ayartmaya çalışarak veya saldırarak misyonlarını tamamlamalarına engel olmak için çabalıyor. Bazen onları uzaklaştırmak için para etkeni kullanılıyor. Bu zamanda Dünya'da belirli bir görevi olanlarınız kendini korumak zorundadır. Etrafınızda her yolu deneyip sizi yolunuzdan alıkoymak için uğraşan predatörler'den (yağmacılar) kendinizi koruyun.

En güvendiğiniz insanlardan birisi size ulaşıp problemler yaratmak için kullanıldı. Sen, sevgilim, onların nasıl çalıştıklarının farkındasın. Bu tarz insanların aniden size ilgi gösterip, finansal destek vaadiyle yaklaşmalarının sebebini anlamak için dahi olmaya gerek yoktur, onların niyetleri ve gündemleri bellidir. Onlar, eğer siz gerçek yolunuzu takip ederseniz neyin peşinde olduklarını açığa çıkaracağınızı bilmektedirler. Kabal, gücüne tutunmak adına herşeyi deneyecek. Hatta onlar, küçümsediklerine "dostça" görünmeye bile çalışacaklar.

Bu, Dünya'daki en önemli zamandır ve birçok seviyede çeşitli değişimler meydana gelmektedir. Fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak gerçek kimliğinize kavuşuyorsunuz- Işığın ruhsal varlıkları. Karanlığın, ışıkta varolamayacağını biliyorsunuz. Kabal'ın empoze ettiği zincirler kırılıyor ve kendinizi özgür hissetmeye başlıyorsunuz. Kendi düşüncelerinize sahip çıkmaktasınız. Kim ve nelere yeteneğiniz olduğunuza doğru açılımlar yapıyorsunuz. Kabal'dan olanlar bundan korku duyuyorlar ve onlardan çok daha fazla güçlüsünüz. Bir kez bu gerçeği kavradığınızda, Kabal sona erecek. Onların, insan ırkını yok etmek için plan yaptıklarını biliyorsunuz ve bunun gerçekleşmesine izin verilemez. Siz, ışık'tan olan hepiniz bunun olmayacağını görmek için Dünya'da bulunuyorsunuz. Sizler başaracaksınız.

Bugün bu kadar ciddi olduğumdan dolayı beni bağışlayın fakat bunlar ciddi zamanlardır. Sevgili eşim, büyük bir sorumluluk hissiyatı içindedir. Onun yapacak çok işi bulunmaktadır.

Sevgilim, yol kenarında düşenlere bakılmaksızın planlarımızı uygulamaya devam edeceğiz.

Her zaman, seni takdir eden, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Mahmut KılıçlıoğluShare |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?
Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge