Home > > Montague Keen - 2 Haziran 2013

Montague Keen - 2 Haziran 2013

Dünyamızda enerjisel ve fiziksel olarak meydana gelen değişiklikler durdurulamaz. Onlar sizi karanlıkta tutan kontrol sistemi üzerinde değişiklik getirecek. Birçokları ileri çıkarak konuşacaklar ve insanlığın hayrının aleyhinde çalıştıklarından dolayı af dileyecekler. Onlar neyle karşı karşıya olduğunu ifşa edecekler ve bildiğiniz gibi kabalın insanlığı yok etmeye çalışmak için olan niyeti ortaya çıkarılacak.

Panik yaratan bir kimse olmak gibi bir isteğin yok ama önceden ikaz ediyorum, kabal sürpriz faktörün sizi hazırlıksız yakalamasını ümit ediyor. Onlar hiçbir soru sormadan tüm emirlere itaat eden klonlar hazırladılar. Onların teknoloji dünyası ve sizin karanlık dünyanız arasında pek bir farklılık olmamalı. Onlara göre sizler merhamet gösterilmeden ezilmesi gereken karıncalarsınız. Uyanmış olanlarınız: Liderler gibi davranmak zorundasınız ve uyanmamışlara güvenlikleri için rehberlik etmelisiniz. Birlikte olmak çok önemlidir, bir arada sizler otoriteyi sorgulama gücüne sahip olursunuz ve uyum göstermezseniz sizi kontrol edenlerin üzerinizdeki otoriteleri kaybolur.

İnsanların birbirlerine destek vermek ve cesaretlendirmek için bir araya geldiklerinde nelerin olabileceğini gördünüz. İrlandalı kadınlar tebrik edilmelidir, onlar birlikte hareket edildiğinde neticeler alınabileceğini kanıtladılar. Onlar (31 Mayıs Cuma günü) bankalara başarılı bir şekilde dava açtılar ve kazandılar. Şimdi bankalar bundan böyle ipotek yoluyla satış yapamıyorlar ve insanları evlerinden güç kullanarak dışarı çıkartamıyorlar. Tüm bunlar barış içinde yasal olarak ve her zaman saygın bir biçimde yapıldı bu hepiniz için ileri doğru atılmış bir adımdır. Şimdi onlar Vatikan, Hükümet ve polise karşı dava açmak için girişimde bulunacaklar.

Bu insan gücünün eylem halinde olma durumudur, bu buz dağının görünen kısmıdır ve onların bankalardaki başarısı insanlığı yok etmek için tasarlanmış her şeyi ortadan kaldırmak için kendilerine öncülük edecek. Bu dünyadaki yaşamın kalitesini bozmak için planlanmış tüm yozlaşmış uygulamaların ortadan kaldırılması üzerine atılmış ilk adımdır, geriye çekilerek hiçbir şey yapmayanlar kabala destek verdikleri için suçludurlar, etkisizlikleriyle onlar insanlığı tahrip etmek için izin vermiş oluyorlar. Bazıları para, unvan sahibi olup ve belirli bir dine inandıkları için emniyette olduklarına sersemce inanıyorlar, şu anda dikkatinizi çekmek isterim ki onlar kesin surette değillerdir. Dünyanızı ele geçirmek isteyenler bu tarz değerlere aldırış etmezler, onlar sizin sahip olduğunuz her şeyi isterler ve işin özü bu yöndedir. Onlar tam manasıyla bunu gerçekleştirmek için ellerindeki her şeyi kullanacaklar. Şimdi uyanmanın ve bu ele geçirmeyi önlemek için çalışanlara yardım etmenin zamanı gelmiştir. Sözüm ona liderlerinizin yeniden güven vermek için gülümsemelerine ve basma kalıp sözlerine aldanmayın. Tüm bunlar onlar için bir oyundan ibarettir, onların hiçbirinize karşı bir saygıları yoktur ve önem göstermezler.

Ben tabloyu olduğu gibi çizmeye çalışıyorum, böylece siz neler yapılmış olduğunu açıklıkla göreceksiniz ve daha önemlisi kendinizi ve size bağlı olanları korumak için nelerin yapılmasına gereksinim duyacağınızı bileceksiniz. Gerçek olmayacak kadar güzel bir propaganda yapılmaktadır, sizi bunu inandırmalıyım. Yürüdüğünüz yol kolay değil ama başarılı olacaksınız, faaliyetleriniz buna ivme kazandırabilir ama hareketsiz kalmanız kabalın birçok insanın ve dünyadaki hayatın kalitesini tahrip etmesine olanak sağlayacaktır. Daha sonra geride kalanlarınız Dünyadaki tüm iyi ve sağlıklı olan her şeyi yeniden inşa etme ve kurma görevini üstleneceksiniz. Bunun bilgisi size verilecektir. Ruhlar alemi size yardım edecek, her ülkede yegane amacın Dünya gezegenindeki yaşamı zamanın başlangıcından beri tasarlandığı gibi eski haline getirmek olan merkezlerimiz olacak.

Kabal korku ve acı çektirme metodunu kullanarak imparatorluğunu yarattı, biz sevgi yoluyla tüm insanlığı yeniden birleştireceğiz. Bu büyük görev sizler tarafından emanete alınmıştır, bu büyük bir sorumluluktur ama bunu üstlenmeyi seçmek durumundasınız. Sahte peygamberlerin dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Onlar her türlü aldatıcı görünüşe bürünebilirler, bu yüzden tedbiri elden bırakmayın. Uyanmış olanlarınız için gözlerinin önünde apaçık belli olanı görmeyi reddedenlere sabır göstermenin epey zor bir durum olduğunu biliyorum, onlar gerçek olanı görmek yerine hala kendilerine söylenenleri kabul ediyorlar. Bu insanlar başkalarının neler gördüğü ve hissettiğinin kendilerine söylenmesine bağımlı olmuşlardır ve böylece tüm sorumluluğu başkalarına yüklemişlerdir. Bu uygulama bitmek zorundadır, bu sizi sersem kuklalar haline getiriyor.

Çocuklarınızı koruyun, her şeyi sorgulamaları için onları cesaretlendirin, bu yolla onlar zeki, sorumluluk sahibi, özgür birer ışık varlıkları olarak araştırmaya ve kendileri adına düşünmeye muktedir olacaklar. Eğer onlar bu yaklaşımı hayatlarına adapte ederlerse tüm sahte ve yozlaşmış olanlar hızlıca ortadan kaybolacak ve geri dönmeyecekler. Şu anda yaşadığınız illüzyon ortaya çıkarılacak ve hafızalardan seri bir şekilde silinecek. Daha sonra siz insanlığın birçok değişik bakış açısına sahip olarak eşit olduğunu göreceksiniz. Bu değişiklikler model olarak kabul edilecek ve onlar bir daha asla korkuya ve güvensizliğe sebep olmak için kullanılmayacak. Böl ve Kazan taktiği savaş ve sahte düşmanlar yaratmak için hiçbir şekilde kullanılmayacak. Siz masum insanlara ve onların mülküne saldırmak için kullanıldınız çünkü siz bu insanların düşmanlarınız olduğu yalanlarına inandınız. Bunu yaparak, robotlar gibi davranarak, siz ve size ait olanları yok etmek isteyenlere yardım ettiniz.

Siz sadece bir beden değilsiniz, siz bir ruhsunuz ve gerçek olan sizin öz varlığınızdır. Bedeniniz sadece dış kabuktur, bununla birlikte kabal tüm vurguyu bedeninize verdi, onlar önemli olan özünüzden asla bahsetmediler. Bazıları bunu yüksek benlik diye adlandırır, ne olarak isimlendirdiğinizin bir önemi yoktur fakat mühim olan onu bilmenizdir. Ruhunuz sonsuza dek bedeniniz ise sadece bir ömür boyu yaşar, bedeninizin hiçbir önemi yoktur, ruhunuzda tüm yaşamlar boyu edindiğiniz bilgiler bulunmaktadır. Bilmek ihtiyacını duyduğunuz her şey orada kayıtlıdır ve bağlantıya geçmeniz için sizi beklemektedir.

Ne bekliyorsunuz? Bir an için kim olduğunuzu keşfettiğinizi ve diğer yaşamlarınızda neler başardığınızı düşünün. Hayatta size inandırılandan çok daha fazlası bulunmaktadır, tüm bunlar sizden saklandı, neden olduğunu hiç merak ettiniz mi? Veronika ve ben son yaşam sürecinde dünyada birlikteyken o bana sürekli olarak ‘ Sen kimsin? Gerçekte sen kimsin?’ şeklinde sorular sordu. O ruhen her zaman benim kim olduğumu biliyordu, benim onu hatırladığım gibi o da beni hatırladı.

Doğru yolda olduğunuzu bilerek ileriye doğru güvenle adım atın. Birlikte herkes için gerekli olan ışığı yaratacağız.

Bu zor zamanda seni sevgimle sarıyorum, seni takdir eden Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Mahmut KılıçlıoğluShare |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?