Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Montague Keen - 8 April, 2012

8 April, 2012

Büyük değişimin bu zamanında, bilinçliliğin daha yüksek bir durumuna ilerlemeye hazır olmanız önemlidir. Kim olduğunuzla uyumlu olmaya ihtiyacınız var. Kalplerinizde, gerekli tüm bilgiye sahipsiniz. Yaşadığınız tüm yaşamlardan bunu gerçekleştiriyorsunuz. Bununla bağlantı kurmayı öğrenin. Hangi yöntem size uygunsa onu kullanın. Tüm üçüncü boyutsal düşünceyi ortaya çıkarın, onun üstesinden gelme zamanıdır. Size zarar verenleri ve sizi bir hapishane durumunda tutmaya çalışanları bilinçli bir şekilde unutun. Tom Ryan’ın öğüdünü tutun. Bunu herkesle paylaşın, daha sonra yapmak gereken şeyi anlayacaksınız.

Tom Ryan


Size doğru negatifliği çağrıştıran kişilerin eylemleri, kişiler ya da topluluk için herkese günahı yaymaksızın tüm sorumluluğu kabul edin.

“O şekilde davranmalarına neden olan şey benim içimdedir. Şimdi bunun için tüm sorumluğu kabul ediyorum” deyin. BU SİZE ONUN ÜZERİNDE GÜÇ VERİR.

O zaman, sonsuz benliğinize ve evrene, SENİ SEVİYORUM deyin. Bu negatif olanın yaratılmasının ötesinde kendinize, evrene ve olumlu enerjiyedir.

SEVGİYİ ifade ettiğinizde, affetme kaçınılmazdır. O zaman samimi bir şekilde KENDİMİ AFFEDİYORUM deyin. Bu affetmenin ve şifanın kaçınılmaz bir silsilesini oluşturur. Siz ve hatta suçu işleyenin affedildiğini bilirsiniz. BU SİZİ ŞİFALANDIRIR VE SUÇ İŞLEYENİN SİZE DAHA FAZLA NEGATİFLİK ÇAĞRIŞTIRMA YETENEĞİNİ GÜÇSÜZ KILAR. O halde kendinize ve evrene, TEŞEKKÜR edin ve bırakın.

Rahatlama hissedene kadar, bunu tekrarlayabilirsiniz. Zihinde saf bir suçsuzluk, yargılamama durumu olana kadar yapılmalıdır. Söylendiği gibi yapıldığı zaman çok güçlü olur. Her zaman işe yarar. Bunu yapın.

Tom insan zihninin gücünü anlar. Bilgisinin tüm insanlık için daha iyi bir dünya yaratmak için sizinle paylaşmayı ister. Eğer hepiniz, dünya üzerindeki herkes bunu yaparsa, o zaman, sizi köle kılan negatif yapıyı ortadan kaldıracaksınız. Tüm insanların eşit olduğu, daha sevgi dolu ve koruyucu bir toplum yaratmaya yardım edeceksiniz.

Sizden, bilinçli bir şekilde kalbinizi kıranları, sizi hapishane durumunda tutmaya çalışanları affetmenizi istiyorum. Tüm kızgınlığı ve üzüntüleri salıverin, çünkü bunlar sizi üçüncü boyut durumunda tutan şeylerdir. Bunu yaptığınızda yaşamınız değişecek. Sevgi varlığınızın merkezi olacak.

Size birçok defalar SEVGİNİN negatifliğe karşı en güçlü silahınız olduğunu söyledim. Sizi sevenlerle bağlantıda olun. Yaşamınızı sevgiyle doldurduğunuz zaman, negatifliğe yer kalmaz. İntikama yer kalmaz: enerjiniz de negatif düşüncelere harcanmayacak kadar değerlidir. Gezegeninizi kontrol etmeye ve tahrip etmeye çalışanlar kendi eylemlerinden dolayı sorgulanacaklar, ışığı ve sevgiyi yaratmaya yoğunlaşmalısınız. Maddi şeyler sorun değil. Daha yüksek boyutta, kendinizi maddi sahipliklerle meşgul etmeyeceksiniz.

Kalbinize güvenmeyi öğrenin, çünkü başınız eğitiminizle, dininizle ve hükümetlerinizle doldurulmuştur. Gerçekten kim olduğunuzu bilmekten sizi alıkoymak onların çıkarınaydı. Buna itibar etmeyin. Tüm emirlere itaat eden robotlar değilsiniz. Düşünüyorsunuz, hissediyorsunuz, onların istedikleri gibi var olma hakkına sahip olan, ülkeleri istila etmeye ve öldürmeye razı olmayı reddeden insan varlıklarısınız. Saldırı tehlikesi altında olduğunuza inanan bazılarınızı aptal yerine koymak için durumlar yaratıldı. Şimdi bunun nüfusu azaltmak ve gezegeninizin kontrolünü ele almak için büyük planın parçası olduğunu bilmek için yeterli bilgiye sahipsiniz. Sizi YENİ DÜNYA DÜZENİNİ kabul etmeye zorlamak için finansal panikler kurguladılar, bunalımları kontrol ettiler. Amacın araçları haklı kıldığına inandılar ve zor ve güç kullanmaya hazırlandılar. Ancak insanın temel insanlığını ve sevginin gücünü fark etmede başarısız oldular. Büyük resmi görmede başarısız oldular. Her insan yaşamı önemlidir, ruh ebedidir.

Yeni realitenizde, para mevcut olmayacak. Hiçbir zaman kontrolü almaya izin verilmeyecek. Bu ABD’nin bir başkanının aptallığı nedeniyledir ve hiçbir zaman geçersiz kılınmadı. Bunun gibi bazı düşünceleri verme zamanıdır. Bankalar kitleleri yoksulluk ve sürekli emek içinde tutmak için planlandı. Size söylemekten mutluyum ki, bu sona ermek üzere.

Sevgi ve ışık içinde geliştiğiniz için, onları gücü ve kontrolü zayıflıyor. Onlar sevgi içinde var olamazlar. Sevgi onların tüm silahlarından daha güçlüdür ve maliyeti de yoktur.

Tamamen farkına varmak, sevdiklerinizi korumak ve onlarla ilgilenmek için harekete geçme zamanıdır. Işıkta egoya yer yoktur. Onu üçüncü boyutun tuzaklarıyla birlikte, arkanızda bırakın.

Sizden ödleri kopuyor. Siz %99’sunuz. Birlikte, bir merhametsiz takas içindeki terörün egemenliğine son vereceksiniz. Sizin desteğiniz olmaksızın, onlar HİÇTİRLER.

Tom’un öğüdünü tutun ve bildiklerinizi herkesle paylaşın. Birlikte, Yeni Realiteyi yaratacaksınız. Bu amaca doğru birlikte çalışmaktayız.

Yapmak için çalıştık ve buna devam ettik. Yardımlarınız için hepinize minnettarız. Birlikte, büyük bir takım oluşturduk. Her gün daha çok kişi kabul edenler arasına katıldı ve bunlar çok sevindiricidir. Daima sevgili kocan olacağım, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge