Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Montague Keen - February 26, 2012

February 26, 2012

Bu sizin için stresli bir hafta oldu, bir ruhla çalışmak kadar sıradan aile sorunlarıyla da uğraşmaya çalıştınız. İki rolü bir arada sürdürmeye çalışmak kolay değil. Gerçeği bilenler tarafından Vatikan’ın sırlarının ortaya dökülmesini beklemesiniz bile, size beklenmeyeni beklemenizi söylüyorum. Bundan sonra hiçbir şey gizlenemez, bu günler geldi. Maskeler düşecek. İnsanların ve olayların göründükleri gibi olmadıklarını, gerçekte ne ve kim olduklarını göreceksiniz. Gezegeninizi tahrip edenler enerji değiştiği için maskelerini devam ettiremeyecekler. Yaşam onlar için çok güç olacak.

Bankacılar kendileri için güvenli cennetler kurmaya çalışarak, her tarafta uğraşmaktalar. Fareler gibi, batan gemiyi terk etmekteler. Hükümetlerinizin hala savaş başlatmayı umut etmelerine bakarak yalanlara nasıl kulp bulacaklarını görmek ilginç olacak.

Engellemeyi başardık. Engellemeye de devam edeceğiz. İnsanlar uyanıp maliyetler yükseldikçe, insanlar kendilerine yapılan aşırı taleplerle işbirliği yapmayı reddettikçe, bankalar da sizi oyuna getirmek için evsizlik korkusu yayar. Bu problemi mümkün olduğu kadar yakın halledeceğiz. İstedikleri şey bu olduğu için, lütfen korkuya düşmeyin. Planlarımız yürürlüğe konulmaktadır. Sizi yüzüstü bırakmayacağız. Güvenmeyi öğrenin ve tereddüde düştüğünüz zaman rehberlik isteyin. En iyisini yapacağız. Dünyanız tarihindeki çok karanlık bir dönemin sonuna gelmektedir. Uyananlarınızın her biri, yeni bir ışık yakmaktadır. Bir işaret fişeği gibi hareket ediyorlar, böylece karanlığın ortadan kaldırılması için gereken değişimi getirecek enerjiyi yaratıyorlar.

Kabal’dan olanlar güvenli geçiş aramaktadırlar. Uğraşılmayı nasıl hak ettikleri insanoğluna bağlıdır. Işıkta onların türüne yer olmayacak. Sevgi Kadim Druid’ler tarafından öğüt verilen şeydi; bu onların yaşadıkları şeydi. Dünyanız yaşamın bu yoluna döndürülmektedir. Koptik (Antik Mısırlı Hristiyanlar) Kilisesi bu günlerin tek kalıntısıdır. Manipülasyon ve yolsuzluk ortadan kaldırıldığı zaman, sizin için tümüyle yeni bir yaşam yolu vardır ve herkes için bolluk vardır. Geçilecek birkaç tane daha köprü var. Daha sonra şimdiye kadar yalnızca rüyalarda görebileceğiniz gibi bir yaşamın keyfini sürmeye başlayacaksınız. Tüm hastalıklar ortadan kalkacak. Çoğu hastalık ilaç şirketlerine para kazandırmak için insan yapımıdır. Sizin için iyi olarak kabul ettiğiniz her şeyin gerçekte tam zıddı olduğunu kabul etme zamanıdır. Eğer sizin için kötü olduğu söylenen birşey varsa, bilin ki o sizin için iyidir. Bu onların sizi kontrol etmek ve ortadan kaldırmak için kurduğu şeytani planlarının bir parçasıdır. Ancak onların nüfusu azaltma planları başarısız olacak; bunlar onlar tarafından alınamayan kararlardır. Tüm insanların uyum içinde yaşamaları için çok yer vardır.

Her şey hoş bir şekilde bir araya gelmektedir. Sizden ricam, güvenmeniz ve onların yalanlarına inanmayı reddetmenizdir. Ne zaman gerekli olursa delil ya da ispat talep edin. Kontrol altında olduğunuzu gösterin. Korkmayın! Haklarınızı savunma zamanıdır.

İnsanlardan yalnızca başa çıkabileceklerine inandığımız şeyi istiyoruz. Şimdi sizden yapmanız istenilen her şey, doğumunuzdan önce özgür iradenizle anlaşma yaptığınız şeylerdir. Her biriniz yerine getirilecek bir misyona sahipsiniz. Onu sevginin bir emeği olarak görün. Yalnızca ne düşündüğünü açıkça söyleyen iyi insanları dinleyin.

Yorgunsunuz, sevgilim. Sizi destekleyecek bir aileye sahip olmak zor iştir. Şimdi çok hak edilmiş bir dinlenme zamandır. Çalışmamız daha sonra devam edecek. Dinlenebilmen için şimdi sana veda edeceğim. Senin sevginle dolu kocan, Monty.


Christmas’tan bu yana gözlemlemekte olduğum Andromeda uzay gemisi şimdi YouTube’dadır. İngiltere’nin doğusunda, Essex civarında kaydedildi.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDost


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge