Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Montague Keen - December 7, 2014

Montague Keen - December 7, 2014

Yozlaşma ve yolsuzluklar ortaya çıktıkça her gün hedefinize daha çok yaklaşıyorsunuz. Onların insanlığı köle olarak tuttuğundan şüpheniz olmasın. Sizin onlara hizmet etmeye devam etmeniz için oldukça fazla gözünüzü boyuyorlar. Sahip oldukları güç sizden aldıkları güçtür.

Şu anda bir yol ayrımındasınız. Bir seçim yapmak zorundasınız; özgürlük mü ya da kölelik mi ? Onlar sizi “işe yaramaz yiyiciler” [Henry Kissinger] olarak görüyorlar. Sadece onlara hizmet etmek için burada bulunduğunuzu düşünerek sizi küçümsüyorlar. Sahip oldukları her şey sizden aldıklarıdır ve sizin öyle olmasına izin verdiklerinizdir.
Uyanmış İrlandalılar 10 Aralıkta caddeleri ele geçiriyorlar. Onların sesini dinleyin, o dosdoğru kalpten geliyor.

10 Aralıkta İrlanda Yükseliyor

Dünyanızdaki her ülke İrlandalıların liderliğini takip edecek. Uyanmış her kişi insanlığın baskıdan kurtulmasına önderlik ettikleri için ruhsal olarak İrlandalılarla birlikte olmalı. 10 Aralıkta, insanlık tüm bu yozlaşmayı ortadan kaldırma talebiyle BİR OLARAK yürümeli. Bu beklediğiniz ilk adım. İrlanda bu yolda size önderlik edecek.

Eğer bir İrlanda Merkezimiz olabilseydi gerçekten çok iyi olacaktı. Ancak asılsız suçlamalar ve kasti engellemeler yüzünden gerekli olan para sağlanamadı. Sonuç olarak başka uygun bir bina bulmaya çalışacağız. Başarabilmemiz için lütfen bizimle birlikte olun, bu çok önemli.

Genetik ızgara Dünya’daki tüm ruhsuzları, gerektiğinde ayrılmalarını sağlamak için bir araya toplanmaya çağırıyor. Eğer kalırlarsa yok olacaklar. Dünya’da elde ettiklerini yanlarında götüremeyecekler, yani zenginliklerini arkalarında bırakacaklar. Neredeyse tamamen Dünyayı ele geçirmelerine izin verdiniz, ve onlar sizin uyanmanızı engellemek için akla gelebilecek her metodu uyguladılar. Her şeyin iyi olduğuna dair insanlara zalimce yanlış bilgi verildi. Hatta bazıları sizi ışığa götürmek için toplamaya bir uzay gemisi geleceğini söyledi. Fakat HAYIR: BU DOĞRU DEĞİL.

Hatırlayın, sizi ezenler sizin tarafınızdan bilinmeyen bir teknolojiye sahipler. Kullanabileceklerini hissettikleri zihinlere girebilirler. Onlar Dünya’da sadece ruhsuz bir yaşam istedikleri için sizden kurtulmak istiyorlar. Onlara ödediğiniz her vergi, suyunuzu zehirlemek, yiyeceğinizi zehirlemek ve soluduğunuz havayı zehirlemek için kullanıldı. Böylece, onların zehirleri yüzünden hasta olduğunuzda aşı ya da ilaçlar ile sizi ÖLDÜRDÜLER. Uyanmalısınız ve bunların farkına varmalısınız. Onlara insanlığı yok etmek ve gezegeninizin kontrolünü tamamen ele almaları için ödeme yapıyorsunuz.

Dünya gezegeni için verilen savaş kritik bir seviyeye ulaştı. Bir duruş sergilemelisiniz. Asli Yaratıcı insanlık tarihinde ilk kez olaya dahil olacak. Dünya’da yardımınıza ihtiyacı olanlar var. Irkı ve inancı unutun, tüm insanlık olarak hayatta kalmanız gerekiyor. Veronika ve ona yardım edenleri saldırılara karşı savunmasız olarak bırakmamak için size tüm detayları veremiyoruz. O bu şekilde çok sayıda saldırıya maruz kaldı.

Onların gezegenden tasfiyesi planlandı. Bu yıkıma ve gezegenin kontrolünü yeniden ele alabilmek için açık fikirli doğru kişilerin yeniden dünyaya dönmesi gerekiyor. Onlar hali hazırda Dünya’da mevcutlar fakat henüz kendilerini ortaya çıkarmış değiller. Onu yaptıklarında, kim oldukları konusunda sizde şüphe bırakmayacaklar. Her şey zamanlama doğru olduğunda gerçekleşecek. Biz, ruhsal alemde olanlar zalimlerden kurtulmanız için elimizden gelen yardımı yapacağız. Anlaşmazlığın olmadığı bir dünya yaratmanıza yardım edeceğiz. Burada olduğu gibi bir düşüncenin standart olduğu bir dünya. Öğreneceğiniz çok şey var. Kontrol sisteminin dışına çıktığınızda ve her birinizin ışık varlıklar olduğunu idrak ettiğinizde, şu anda hayal edebildiğinizden çok daha fazlasını yapabilme yeteneğinde olduğunuzu göreceksiniz. Kim olduğunuzu öğrenmeniz sizin için çok heyecanlı olacak.

Geleceğe bakın. Azap, kasvet ve kontrol ile dolu şu andaki hayatınızı çabucak unutacaksınız. Kontrol ızgarası kaldırıldığında, Dünya gezegeni kontrol altına alınmadan önceki gibi güzel bir gezegen olmaya başlayacak.

İnsanlar onların aslında insan olmadığını, sadece insan gibi göründüklerini, ruhsuz ve empati yoksunu olduklarını, iki saniye düşünmeden binlerce insanı ölüme gönderebileceklerini anlamaya ve tanımaya başlıyorlar. Buna tekrar tekrar tanık oluyorsunuz. İnsan kanı döküldükçe geliştiklerinden, KORKU onların ihtiyaç duydukları oksijeni meydana getiriyor. İnsanlık bunun kendi türünü yok etmek olduğunu anlamadan onların işini kolaylaştırıyor. Bir üniforma giymeye karar vermeden dikkatlice düşünün. Dürüstçe sizden ne beklendiğine bakın. Sizden kardeşlerinizi ezmeniz ve ortadan kaldırmanız istenecek. Kabal’ın bu kirli işini yapacak mısınız? Siz onlar adına savaştıkça, onlar ASLA savaşa gitmez.

Gücü elinde bulunduranlara, sadece siz, insanlar o gücü verdiniz. Onların bu güce sahip olmasından SİZ sorumlusunuz. Parti sadakati ve benzeri yollarla aptallaştırıldınız. İnsan varlığı olarak kendi kendinize düşünmeyi öğrenmek zorundasınız. Sizin sadakatiniz insanlığa olmalı, ırka veya inanca değil. Dünyaya etiketsiz olarak geldiniz ve KENDİ KARARLARINIZI ALMAKTA ÖZGÜRSÜNÜZ. Etiketler size sokuşturulmuştur ve siz aptalca bunları kabul ettiniz. Fakat daima kendinizi özgür kılabilirsiniz, kendi kendinize düşünebilirsiniz ve Dünya’daki deneyimlerinizi nasıl yaşayacağınıza karar verebilirsiniz.

Bu büyük bir değişim zamanı. Bu değişimde pozitif bir rol alın. Geleceğiniz bu zamanda vereceğiniz karara bağlı. İnsanlık sevgisi size rehberlik etsin.

Barışçıl çabalarının ülkelerinde kontrolü ele geçirmesi için 10 Aralık’ta İrlandalılara sevgi ve ışık gönderin. KELİMELERİ kullanın, kurşunları değil. O başarılabilir. Eylem zamanı geldi.

İrlanda her şeyi açacak anahtardır.

Bu sizin için çok zor bir zaman, Sevgili. Ben daima sizin tarafınızdayım.

Sizi daima seven, Monty
Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri : Semih Bülent ÖZDEMİR


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?
Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge