Home > > Montague Keen - 6 Ekim 2013

Montague Keen - 6 Ekim 2013

Bazılarınız uyandı ve Kabal’ın çabalamasını görebiliyorlar. Buna rağmen tüm güçlerini koruyorlarmış gibi görünmeye çalışıyorlar, İnsanların büyük çoğunluğunun onların yalanlarını ve hilelerini gördüğü apaçık ortada. Meşhur okul kabadayısı gibi büyümek ve sayıca az oldukları gerçeğiyle yüzleşmek zorundalar.

Gerçek sizi özgür kılacak. Size bu defalarca söylendi fakat şimdi onun kanıtını görüyorsunuz. Size kasıtlı olarak yalan söylendiğini daha kolay kabul etmeniz için şimdi gerçek herkese açıktır. Kontrolü elinde tutanlar (ve bu daha fazla sürmeyecek) deşifre edilecekler, ve insanlığı sömürmeye son vermek zorunda kalacaklar.

Yeni Çağ yaklaşımının şafağında, sizin hepinizden insanlığa ve gezegenin kendisine verilen zararları nasıl ters yöne çevirebileceğiniz konusunda ciddi olarak düşünmenizi istiyorum. Dünyanın enerjisi serbest bırakıldığında evrenle bağlantı yeniden tesis edilmiş olacak ve evrenle yeniden bağlantı kuracaksınız. Doğal enerji hatlarının neden kapandığını biliyorsunuz ve anlıyorsunuz. Bu kapanmadan sadece Kabal çıkar sağlamıştır. Bu durum insanoğlunun bastırılmış bir şekilde kontrol altında tutulmasına ve Kabal’ınk aprislerine hizmet etmeye hazır hale gelmesine hizmet etti.

İnsan, tüm güce sahip olduğuna ve kendine inanmayı ve gücünü geri alabilme yeteneğine sahip olduğunuöğrendiğinde, Dünya’daki her şey daha iyiye doğru değişecek. Tükenmekte olan politik oyunları gözlemleyin. Her lider kararlar veriyor rolünü oynuyor; aslında onlar sadece kuklalar ve insanlığın yıkımındaki rollerini oynuyorlar. Onların hiçbir gücü yok. Sefilce insanoğlunu kendilerine inanmaya zorlarken başarısız olduklarında, onların gözlerindeki KORKU’yu görün.İnsanları artık daha fazla yalanlarına inanmayı ikna edemediklerinde iz bırakmadan bir köşeye atılacaklarını biliyorlar. Güç ellerinden kaydı ve yalanları artık daha fazla kabul görmeyecek. İnsanlar şimdiye kadar gözlerinin kapalı olduğu illüzyonu görüyorlar. 2000 yıldır karanlıkta tutuldunuz. Aydınlanmadan önce her şeyin yerli yerine gelmesini ve uyanışın başlamasını beklediniz. Dünya gezegeninde insan ırkının devamı için bizim planımıza ve sizin kendi kendinize olan güveninizi sağlamak için bu plan kademeli olarak tanıtıldı. İlk adımları attınız ve onlar en önemli olanlardı.

İnsanoğlu bir kez daha doğuştan gelen ruhsallığıyla bağlantı kurmuş olacak, bu sayede tamamı insan elinden çıkmış dinlere olan ihtiyaç da ortadan kalkacak. Her şey ışığın güçlü yaratımlarıyla yeniden bağlanmış olacak. Sevginin ve Işığın Tanrısıyla bir olacağınızdan aracılara ihtiyaç kalmayacak. Çok sayıda masum insanın hayatını alt üst eden ve yok eden kontrol yapıları(ibadethaneler) Dünya üzerinden sonsuza kadar ortadan kaldırıldığında iyi olacak. Sevginin Tanrısına ulaşmak için onlara asla ihtiyaç duymadınız. Sizin kendi bağlantınız her zaman oradaydı, ama siz sorumluluğu bunu kötüye kullanan başkalarına devretmiştiniz. Siz, sadece siz Dünya üzerindeki hayatınızdan sorumlusunuz. Ruha geri döndüğünüzde, kendiniz için en iyisini yaptığınızı; kimseyi incitmediğinizi, onurlu ve samimi bir hayat yaşadığınızı öğrenmek güzel olurdu.

Kabal bankalar vasıtasıyla ya da savaşlar yoluyla korku yaratmaya yeltendiğinde prim vermeyin. O, insanoğlunun uyanışında aklını durdurmak için yapılmış bir denemedir. Söyledikleri ne olursa olsun, onların kafalarında sizin için en iyisini düşünmediklerini biliyorsunuz. Onlar (her zaman oldukları gibi) BAŞ MANÜPLATÖRLERDİR. Bunu aklınızda tutun ve onların oyununu oynamayı reddedin. Sizin işbirliğiniz olmadan onlar güçsüzdür.

Sevgili karım bugün konsantre olmakta zorlanıyor. Kafasının içinde çok sayıda şey var.

____________________________

Perşembe öğleden sonra, alış-verişten arabama dönmeden hemen önce bir çift katlı otobüs ona çarptı ve çok fazla hasara sebep oldu. Otomobil on iki yaşında. Eğer o trafikten düşülürse (aşırı hasar sebebiyle) kalp durumumdan dolayı büyük problem yaşayacağım. Otomobile ihtiyacım var. Lütfen tamir edilebilmesi için dua et. O Toyota Yaris ve şimdiye kadar sahip olduklarımın en iyisi. O beni asla yolda bırakmadı. O daima benim için orada olan sevgili bir arkadaşım gibi oldu. Ben hala bu konuda üzüntülüyüm.

Kaza olduğunda onun içinde olmadığım için Tanrıya teşekkür ediyorum. Bu başa çıkmaya çalıştığım bir çokşeyden biri. Dualarınızda beni unutmayın.

Hepinize teşekkürler, Veronica

____________________________

O’nun yoluna ve gerçeği arayanların,; insanoğlununKabal’ın prangalarından kurtulması ve Barış ve Sevgi içinde ileri taşınması için gerekli çabayı gösterenlerin yoluna çok sayıda engel koyuluyor. Fakat oluyor, ve siz etrafınızda bunun kanıtlarını görüyorsunuz.Kendinize güvenerek ileri gitmeye devam edin.

Sevgili, endişelenmemeye çalış. Arkadaşının öğrenecek dersleri ve dünyadaki işlerine onu hazırlamak için gidecek yolları var. Tamamıyla uyandığında görevine sarılacak. Yapabildiği kadarını %1000 taahhüt edecek. Hiçbir şey bunu durduramaz, ve kalbinizde bunu zaten biliyorsunuz. Sizin hepinizden, Kabal’ın kafasını karıştırıp yok etmek isteğiyle mücadele eden bu canı dualarınızda hatırlamanızı isteyebilir miyim ? Onun başa çıkması gereken çok zor bir yolu var ve başkalarından gelen küçük bir yardım ile bunu atlatamaz.

Hayat zaman zaman bir meydan okuma halini alabilir.Birlikte çalışarak, insanlık Kabal tarafından çarpıtılmış her şeyi ortadan kaldıracak. Böylece, ve sadece böylece özgürlük ve barış yeniden sağlanacak.

Sevgili, yalnız değilsin. Eğer yaşamın her iki tarafından aldığınız desteği görebilseydiniz, şaşırırdınız ve memnun olurdunuz.

Sevgim daima sizinle. Daima sizi seven Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent Özdemir

Veronica Keen:

"Hayat şu anda kolay değil, arabasızım. Bir otobüs 12 yıllık aracıma park halindeyken çarptı ve kullanılamaz hale getirdi.​ Onu değiştirmede pek çok engelle karşılaşıyorum. Başka araç bulunması konusunda başkalarının yardımına bağımlıyım. Marketlere gidemiyorum. Kalp ve akciğer sorunlarım var ve yokuş çıkamıyorum. Bu konuda herhangi türden yardımınıza minnettar olacağım. İyi dilekleriniz ve dualarınız en yardımcı olanlar olacaktır.
Teşekkür ederim, Veronica."

Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?