Home > > Montague Keen - 22 Aralık 2014

Montague Keen - 22 Aralık 2014

Veronika, sevgilim, çok çeşitli yollarla saldırıya uğradığını görmek benim kalbimi kırdı. Geçen hafta katlandığın sıkıntı büyük bir şoka sebep oldu. Bu öngörülemezdi dolayısıyla hazırlıksızdın. Arkadaşının seninle birlikte kalıyor olması şanstı. Ona bu nezaketi için teşekkür ediyorum. O, saldırıya tanık oldu ve bir gün onunla ilgili yazacak. Saldırıların artmasının sebebi şöyle;

Işık ve Karanlık arasındaki savaşta yeni bir evre başladı. Kabal büyük bir savaş vermeden Dünya’yı terk etmeyecek. Barış içinde terk etmeleri için yapılan tüm diplomatik çağrılara hiçbir yanıt vermediler. Eğer bir savaşta olmadığınızı düşünüyorsanız, şu anda, gerçekten daha uzakta olamazdınız. Bu savaş her seviyede sahneleniyor ve çok yakın bir gelecekte daha görünür bir hale gelecek. Gökyüzünüz yoğun kimyasal zehirlemeler yüzünden (chemtrails) çok bulutlu, bu sayede olan bitenin işaretlerinin görülmesini engelliyorlar.

Sizden ne sakladıklarını SORUN. Gökyüzü açık olduğunda “yıldızları” incelemeye zaman ayırın, büyük hareketlerin izleri onların yüzeyinden sızıyor. Ayrıca Ay’ınızın şeklinin zaman içinde nasıl değiştiğine dikkat edin. Bu olduğunda, çok kısa zaman önce yapay olarak bulutlandırıldığını anlayın. Hiçbir şey göründüğü gibi değil. Bu çok uzun zamandır böyle.

Dünyada tutunmaya çalışan farklı türler var. Sizi alarm durumuna sokmak istemediğim için onları isimlendirmeyeceğim. Dünya’da yaşayan ve size benzeyen türler var fakat değiller. Bunlardan biri evimize girmeye çalıştı. Arkadaşın seni korudu.

Işık enerjileri Dünya’ya inecek ve kendilerini size görünür kılacaklar. Ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Hiçbir şey bu değişikliği durduramaz. Karanlık Olanlar çok sayıda insanadost uzay gemileri yalanıyla tuzak kurmaya çalışacaklar. DEĞİLLER ! Karanlığın diğer boyutları doldurmak için ruhlara ihtiyacı var ve onlar insanlığa karşı kaybedecekler. Dünya’nızın bir kısmı Kabal’ın çabaları sonucu tahrip olacak. Sizin KORKMANIZI istedikleri için panik yaratmak istiyorlar. Onlar gerçeği daima çarpıtacaklar.

Bazılarının uyanmayacağını biliyorum, hatta gerçekler suratına çarpsa bile. Kabal buna güveniyor. Caddelerinizdeki sembollere bakın ; mağazalardaki spiral boynuzlu mankenlere. Hemen önünüzde canavarın işaretlerini görürsünüz. Bunun arkasında yatan mesaj nedir ?

Her gün daha fazla sayıda yüksek sesle konuşmaya cesaret eden insan etkisizleştiriliyor, cinayete kurban gidiyor veya bir “kaza” geçiriyor. Bu liste büyüyor. Karanlık Taraf sizin sesinizi kesmeye çalışıyor. Onların en iyi yaptığı şey sizin gerçeklere ulaşmanızı engellemek. Sizi 3 Boyutlu CEHALET matrisinde tutmak istiyorlar. Tekrar, Dünya’nın ley hatlarının üzerine bir ızgara yerleştirdiler. Dünya Gezegeni’nin yaşamına devam edebilmesi sizin ley hatları üzerindeki çalışmanıza bağlı. Bu en yüksek derecede önemli. LÜTFEN çalışmaya devam edin. Zamanla gezegenin devamı için yaptığınız çabaların ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz.

Kabal başaramayacak fakat sizden alabildikleri kadar çok kişiyi yanlarına alacaklar. Kendinizi korumalısınız. Bunu kapalı gözlerle yapamazsınız. Kendinizi korumak için alışkanlıklarınızı geliştirmelisiniz. Bir yol şu, kalp bölgenizi Dünya’nın merkezine doğru bağlayın, diğer yol ise Merkezi Güneşe. Işık sütununun içine doğru adım atın, ve cennet ve dünyayı birleştirin. Negatif enerji taşıyan hiçbir şey ışığa doğru adım atamaz, bu şekilde yapabildiğiniz bir yolla ışığı kendinize getirin. Kabal gelen güneş ışınlarını bloke ettiğinden dolayı Dünya’yı koruyun. O yeniden ayarlanacak. 5 Boyutlu Lemuryan Çağı’na gireceksiniz. O hatıralarınızda gömülü kaldı, fakat o yeniden büyüyüp gelişecek.

Dünya çok büyük değişikliklere dayanmak için kendini hazırlıyor, hayallerinizin ötesinde bir değişikliğe, sizi yeni bir boyutsal yaşamın hüküm sürdüğü Yeni bir Çağa taşımak için. Lemurya Dünya’yı asla terk etmedi, sadece algıların ötesinde görüş alanının dışına çıktı. Siz şu anda Son Oyun’dasınız. O, uzun bir kölelik döneminin sonunu getirecek, ki bu köleler sadece Dünya üzerinde yaşayan tüm canlılar değildi, Dünya’ydı, Dünya Ana’nın kendisiydi. Şimdi bir farklılık yaratma şansınız var. Bu kurtuluşun bir parçası olun, ve bu geçişi ilk elden deneyimleyin.

Her birinizin tüm insanlığa ve gezegeninize karşı gizleyemeyeceğiniz bir sorumluluğunuz var. Değişikliklerle bir olun, onlarla birlikte çalışın. Birlikte olursanız iyi olacaksınız, mağlup edilemeyeceksiniz. Dünya Gezegenini terk etmeyi reddeden Kabal üyeleri ya yanacaklar ya da buharlaşacaklar. Bu hoş bir görüntü olmayacak fakat bu onların seçimi.

Biz Ruhsal Alem’dekiler bu savaşı izliyoruz. O aşırı acımasız. Kabal sahip olduğu her şeyi kaybedecek ve acı sona doğru ilerleyecekler. Biz her iki taraftan da çok zayiat gördük.

Bu bilgiyi bu mutlu aile buluşması zamanında getirdiğim için beni affedin fakat ön-uyarı ön-hazırlık demektir. Tatilde bu konuyu tartışmak için çok vaktiniz olacak.

Tatil süresinin tadını çıkarın, çünkü o mevcut formuyla son kez olacak. Yakında, karanlıktan kurtuluşunuzu kutluyor olacaksınız.

Sevgilim, hala çok kırılgansın. Dikkatli ol ve bir mola vermeye çalış çünkü çok fazla stres altındasın.

Biz daima sizinle birlikteyiz. Sizi daima seven, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri : Semih Bülent ÖZDEMİR

< previous message | next message >


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?