Home > > Montague Keen - 8 Aralık 2013

Montague Keen - 8 Aralık 2013

Birisi ortaya çıkarmaya ve açıklamaya çalıştığınız şeyi kavradığında harika oluyor: onunla çalışıyorlar ve cevapları buluyorlar.

Hilda da aynı bunu yaptı. Yıllardır bilimcilerin dikkatinden kaçan, son derece iyi gizlenmiş bir şeyi buldu. Bu çok önemlidir. O paylaşılmalı ve açıkça tartışılmalı. Sorular sorulmalı ve cevaplar verilmelidir. Bu sizin için hazırladığım bir bilgidir ve sizi yönlendirecektir.

Kendilerine destek vermeleri ve hizmet etmeleri için köle bir ırk yaratarak karanlık olanlar tarafından insanlığa verilen zararın onarılması için bu uzun belgenin içeriğini incelemeye zaman ayırmanızı ve hangi adımların atılacağını düşünmenizi istiyorum.

Siz uyanıyorsunuz. Şimdiye kadar asla sahip olacağınızı hiç ummadığınız bir geleceğe bütün kapılar sonuna kadar açılıyor. Gelecek sizindir. Onu iki elinizle kavrayın. Ona doğru akışla gidin. Olumsuz her şeyi ardınızda bırakın, onlar zamanınızın değerli anları değiller. Hepiniz barış ve uyum içinde bir araya geldiğinizde serbest kalacağınız yeni ENERJİYİ karşılayın. Bu yüzleştiğiniz son engeldir. Şu anda gerekli değişiklikleri yapabilmek için ihtiyacınız olan tüm bilgiye sahipsiniz. Neredeyse geldiniz. Bu yazının devamındaki belgeyi dikkatlice okuyun arkadaşlar. Hapishane parmaklıkları dağılıyor, özgürlük sizi bekliyor.

Sevgililer, her şey ileri doğru güzel bir şekilde yol alıyor. İnsanlar, gezegeninizi yeniden onarmak ve tüm insanlık için barış ve uyumu sağlamak için gereken şeyleri yapmaya hazırlar.

İhtiyacınız olan cevaplar bu belgenin içeriğinde mevcuttur. Şimdi herkesten okumasını istiyorum.

NASIL BOZULMUŞ RUHLAR HALİNE GELDİK (İNSANLIK VE DÜNYA) ?
[bu belgenin çevirisi devam ediyor...]


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent ÖzdemirShare |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?