Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Montague Keen - October 7, 2012

Montague Keen - October 7, 2012

BİRİLERİNİ KANDIRMAK, ONLARI KANDIRILDIKLARINA İKNA ETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.
MARK TWAİN

Eşim geçen Pazar günü büyük bir öneme sahip olan bir şey yaptı. Müdahil olan birçoklarına, kalpten “size teşekkür ederim” diyorum. Tara Tepesinde durduğunuz için bulutlar dağıldı, Tara’nın üzerinde gök mavi oldu ve enerji güçlüydü. Mısır ve İrlanda arasında geçmiş zamanlardaki bağlantıyı kabul etmek önemlidir. Bu, dünyanızın kontrolünü elinde tutanlar tarafından tarihinizden çıkarıldı. Bu zamanların gerçeği birçok şeyi, gerçek tarihinizin tamamen değiştirildiği ve İrlanda’nın tarihinin çalındığı zamanı açıklar.

Birçok kişi bu tarihi günde yer almak için diğer ülkelerden geldi. Ruhun Dünyası da oynayacak bir role sahip olduğunu gösterdi, çünkü seremoniler esnasında Tara’nın üzerinde hiç yağmur ya da bulut yoktu.

Tara’dan Patrik’in Lanetini ortadan kaldırma seremonisi çok geç kalmış bir çabaydı. Şimdi onun etkisi ebediyen ortadan kaldırılmıştır. Patrik ölümden ve yıkımdan sorumludur. O İrlandalıların Vatikan’ın doğrudan kontrolü altında yaşamaya ( ya da söylemeliyim ki, göç etmeye) mahkum etti. Sevgi ve öğrenmeyle yaşayan insanlardaki iyi olan her şeyi tahrip etti. Onun hafızası ebediyen ortadan kaldırılmalıdır. Gerçeklerle yüzleşme ve özgürlüğünüzü geri alma zamanıdır. O zaman dünya İESA’yı öğrenecek. Bu onların zorla aldıkları ve İsa’ya değiştirdikleri bir addı. Roma için ortaya çıkanlarla yüzleşme ve insanlar için de her zaman oldukları ruhsal varlıklar olma zamanıdır.

Veronica, bir çocuğu vaftiz ettiğin zaman –dine aldırmadan- o çocuğun adına ciddi yeminleri yaptığını açıklamak gerekliydi. BU YEMİNLER resmi olarak geri alınmadan GEÇERLİDİR. Bu gerçek, bunu sosyal bir girişim olarak görenler ve onun izni olmadan çocuk için konuşanlar tarafından tamamen anlaşılmaz. Bunun hakkında düşünün- bu ciddi bir sorundur, ciddiye alınmadan girilmez.

Şimdi bu yeminleri yürürlükten kaldırmak için bir fırsat vermeniz ve özgürlüklerini geri vermeniz iyiydi. Bu kendi kararlarını verme hakkı olan yetişkinler tarafından başlatılan bir duygusal ve güçlü seremoniydi. Böyle ilk yaşında olan ruhların ele geçirilmesi alçakça bir şeydir. Tom Ryan Tara Tepesinde Vatikan’ın bağlarını kırmakla iyi bir iş yaptı. Yine söylüyorum ki “ İrlanda herşeyin kilidini açacak anahtardır.” Bu anahtar kilidi açmaktadır ve bu yozlaşmış bir rejime sizi bağlı tutan zincirleri kırmaktadır.

Barry ile karşılaştığın zaman sevgiyle neşenizi paylaştım. O gerçekte saf bir ruhtur. Onun güzel enerjisi onunla karşılaşan herkesi kucaklar. Evet o Fergus ve Mike R gibi antik zamanlarda bir druid (eski zamanlarda büyücü) idi; İrlanda’yı yeniden kurmak ve bu eylemle dünyanıza barışı getirmek için geri döndü.

Hala öyle kötü bir şekilde ihtiyaç duyulan savaşı önlemek için çalışmaktayız. Onlar hükümetleri kontrol etme güçlerini kaybetmekteler ve çaresizlik içinde komik görünmeye başlamaktalar. Onlar planlarının başarısızlığa uğradığını görüyorlar. İnsanlığa dayattıkları aldatmaca şimdi görecek gözleri olanlar için ortaya çıkarılmaktadır. Gün gibi aşikardır. Roma Kilisesinin insanlığa karşı suçları açıklanmalı, ortaya çıkarılmalı ve hesap sorulmalıdır. Şimdi, gerçeğin ışığının her geçen gün daha güçlü olması, keşfedilmesi gereken her şeyi gözler önüne serer. Birlikte, yaşamın her iki yanı Karanlık olanların gidişini kutlayacaktır ve bu İrlanda’da başlayacaktır. Yeni barış ve ışık çağı hızla yaklaşmaktadır. Onu karşılamaya hazır olun.

Yaşamın bu yanı her adımınızda sizinledir. Son yıllarda size empoze edilen hipnotik durumun farkına vardıkça yolda çok büyük bir mesafe aldınız. Lütfen bu değişim zamanında birbirinize destek olun, çünkü birlikte çok güçlüsünüz. Işığa doğru son adım için doğru koşulları yaratmak için her şey yerli yerine konulmaktadır. Her ülke gemide olmalıdır, çünkü herkes Karanlığın ebediyen ortadan kaldırılması için bu büyük çabanın ödüllerini alacak. Tarihi yapmaktasınız; tüm insanlık için yozlaşmadan kurtuluşu yaratmaktasınız. Tüm destek size verilecek: sadece istemelisiniz. Bu değişim zamanında her gün mucizeler meydana gelmektedir.

Lütfen benim sevgili eşimin büyük bir endişe ve strese neden olan projelerde çalışmakta olduğunu anlayın. Bu projeler tamamlanmalıdır ve tamamlanacaktır da. Onun Dünya’ya yeniden geliş amacı budur. İrlanda’da insanları arasında olmak onun için büyük bir mutluluktu ve Vatikan tarafından onlar üzerine konulan kısıtlamalardan özgürleşmelerine yardım edebilmek onun gözlerinde bir mucizeydi. Onlar şimdi gerçek ve sevgiyle bir araya gelen özgür ruhlardır.

ARYAN IRK UYANIYOR. NE MUTLU!

Onların gönül borcu ve bizimkiler, dünyanın Işığa doğru ilerlemesini mümkün kılmak için kapıyı açtığından dolayı ENDA KENNY’e (İrlanda Başbakanı) gider. İrlanda için küçük bir adımdı, ancak insanlık için büyük bir adım oldu. Enda Kenny gerçeğin tarafını tutan ve dünyanın masum çocuklarını taciz eden ve yalan söyleyenlere boyun eğmeyi reddeden cesur bir adamdır.

Herşey hoş bir şekilde bir araya geliyor. Enerjiniz ve bağlılığınız takdire şayan. Birlikte, geleceğe adım atacağız: bir olarak duran yaşamın her iki yanı.

Sevgilim, yapman gereken şeyi biliyorsun. Gerçeği ve ışığı arayanların desteğine ve dualarına sahipsin. Ben her zaman seninleyim.

Senin daima sevginle dolu, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nlShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge