Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Montague Keen - October 21, 2012

Montague Keen - October 21, 2012

Sevgilim, misyonunuzu gerçekleştirmek için çok sıkı çalışmaktasınız. Çaresizliğe düşmeyin: yolunuzda duran tüm engellerde, hiçbir şey sonucu önleyemez. Yüzlerce yıl önce bunun doğru zamanda gerçekleşeceği tahmin edildi. Bu büyük değişim için zaman şimdidir. Değişimi talep eden %99’un gücü görmezden gelinemez. Şimdiye kadar, onlar azınlığın köleleri olmuşlardı, ancak şimdi mevcut olanın çürümesini görebiliyorlar ve artık bunun bir parçası olmayı istemiyorlar. Onlar şimdi kendi ilahi hakları olarak özgürlüğe sahip hür varlıklar olarak kendilerini görmekteler.

Birileri için oy kullandığınız zaman, o kişiye özgürlüğünüzü teslim ettiğinize dikkat edilmelidir. Bu gerçeği çok dikkatli bir şekilde düşünmenizi rica ediyorum. Reklam ve propagandayla kendinizden geçmeyin. Oy verme ciddi bir meseledir. Size “yukarıdakilerin hiçbiri” yazmak için yetki verildi. Bu değişim zamanında yaptığınız herşey gelecek için ciddi sonuçlara sahiptir. Size sahte bir güven duygusu vermek için beyin yıkama kullanıldı ve hiç kimsenin herhangi bir korunma duygusuna sahip olmadığı vaatler yapıldı. Köleler her zaman buna kandı, ancak uyanmışlar değil. Kalbinizle hareket edin. Kendinize dürüst olun. Gezegeninizin geleceği ellerinizdedir.

Kabal sizi kontrol altında tutmak için herşeyi vaat edecek. Onlar kendi haksız kazançlarını ellerinde tutmaya çalışarak, umutsuzca tutunmaya çalışmaktadır. Yavaş ancak emin bir şekilde onlar sizi artık aptal yerine koyamayacakları sonucuna gelmektedirler. Onların III. Dünya savaşı istekleri engellenmiştir ve bu onları korunmasız ve aşağılanmış hale düşürür. Tüm ülkelerde öldürmeyi durdurma zamanıdır. Siz kardeşsiniz. Niçin birbirinizi öldürmeyi istersiniz?

Yüksek yerlerdeki çocuk sevicilerin çocuk istismarı ortaya çıkmaktadır. Söz veriyorum ki, gerçek dünyanın her köşesinden gelir. Birçoğu adlarının ifşa edilmesini önlemeye çalışırken, gerçeğin yükselişi durdurulamaz. Bu şeytani insanlar şimdi kurbanlarının onların keyfi için katlandıkları şeyi öğrenecekler. İntikam almayın. Açığa çıkarma yeterli olacak. Başka deyişle, kendinizi onların düzeyine indirmeyin. Sakin kalma zamanıdır. Güruh zihniyeti sizin titreşiminizi düşürür ve sizi onların kontrolü altında tutar, oysa tam bilinçlilik sizi kabalın hiçbir zaman erişemeyeceği yüksekliklere çıkarır. Onların varlığı sizin onlara desteğinize bağlıdır. Ancak siz onlara ihtiyaç duymazsınız. Birlikte, birbirinizi destekleyerek, güçlü hür varlıklar olursunuz. Herkesin eşit olduğu ve birbirinize saygıyla ve onurlu bir şekilde birlikte yaşadığınız bir dünyadaki özgürlüğe son atımları atmanız için, herşey sizi desteklemeye hazırdır. Korku olmadan, sevgi hüküm sürecek ve herkes özgürlüğün keyfini sürecek. Sizden sizin olacak olan geleceği hayal etmenizi rica ediyorum. Zihninizde onu yaratın, daha sonra sizin realiteniz olacak. Bu yapma gücüne sahipsiniz.

Aynı zamanda dünyanızın gerçek tarihini ortaya çıkarmaya hazır olmaya ihtiyacınız var. Bu birçoğunun keyfini kaçıracak, ancak gerçek konuşulmalı ve anlaşılmalıdır. Sevgilim, bu hafta karanlığın her fırsatta, tahrip etmek niyetiyle ışığa nasıl saldırdığını kendi gözlerinizle gördünüz. Bildiğiniz herşeyde bile, iyi ve saf olan herşeyi tahrip etmek için buldukları her fırsatta derinden şok oldunuz. Kabal’ın utanmadan kirletmeye ve tahrip etmeye çalıştığı dünyanızdaki tüm kutsal yerlere bakın. Şimdi, nihayet dünyanın iyi insanları hakkıyla kendilerinin olan şeyi geri almakta ve ellerini taşın altına koymaktadırlar. Kabal bu dünyaya ait değildir- kendi amaçları için istismar ettikleri bir dünya. Onlar şimdiye kadar kendilerine hizmet etmiş olan bir maske takarlar; ancak siz uyandıkça, maskenin kayıp düştüğünü, tüm iğrenç yüzlerinin ortaya çıktığını görebilirsiniz. Hoş giysiler ve mücevherler ortaya çıkarılacak şeyi gizlemeyecek. Işıktan korunmaya çalıştıkları için onlara acıyın. Sizden alınan herşey geri verilecek. Sizi kontrol etmek için icat edilen para artık gerekli olmayacak. O sizi köle kılmaya yaradı ve amacı da buydu. Kademeli olarak, herşey ortaya çıkarılacak ve düzeltilecek, böylece kölelik sona erecek ve özgürlük başlayacak.

Yanınızda misyonunuzun önemini anlayan ve yaptığınız herşeyde sizi destekleyen birileri vardır. Size doğru insanları teklif ettiğimizi ve yaptığımızı söyledim. Lütfen mümkün oldukça bu çok meşgul zamanlarda biraz dinlen. Denenmedik bir yol kalmayacak. Başarılı olacağız.

Bilin ki, seviliyorsunuz ve size değer veriliyor; ve bir gün yaşamın bu yanında çalışmamıza devam etmek için bir kez daha birlikte olacağız. Daima senin sevgilin, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nlShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge