Home > > Montague Keen - September 23, 2012

Montague Keen - September 23, 2012

Eylül’ün 23’ü, benim eşim olduğunun yıl dönümü. Mutluluğumuz öyleydi ki, ebediyen süreceğini düşündük. Ebediyen devam etmekteyiz, ancak hayal ettiğimiz şekilde olmadı. Şimdi, Dünya’daki çalışmanı destekliyorum ve bu şekilde de görülmeli. Benimle yazışamayacağın zamanlar gelecek; insanlar bunu anlayacaklar. Bunun kolay olmadığı, yolda blokajlar olduğu konusunda seni uyardım. Başarılı olma konusundaki kararlılığın övgüye değer. Bu senin ilahi yolun. Sadece destek olabilirim. Yaşamın bu yanında yapılması gereken şey konusunda bir ışık yakan başkaları da var. Lütfen tüm zamanlarda dayanıklı olmayı sağlayın. Geçen Pazar gündüz senin etrafındaki diğerleriyle hamleniz her zaman tetikte olmak için bir uyarı olarak alınmalı. Karanlık Bireyler varlıklarını sürdürmek için ateş etmektedirler. Onlara ışık saçan herkese saldıracaklardır. Direnmen gerekiyor. Tek başına bunu omuzlarında taşıyamazsın. Herşeyin daha açık olduğunu görmekten mutluyum. Dünya gezegenindeki yaşamlarınız esnasında belirli yerlerle bağlantınızdan asla kuşku duymadım.

İran’la 3. Dünya Savaşını başlatmak için tüm çabalar başarısız oldu. İranlılar herhangi biriyle savaşmayı istemezler. Savaş isteyen sadece birkaç kişidir. Öldürmeyi durdurma zamanıdır. İnsanlık Işığa döndüğü zaman savaş çığırtkanları için yer olmayacak. Çoğunluk titreşimlerini yükselttikçe, onlar birkaç kişinin manipülasyonunu açık olarak görürler ve bunu reddederler. Artık niçin savaşın olması gerektiğinin yanlış nedenlerini kabul etme konusunda kandırılmaya gönüllü değildirler. Gösterilen neden ne olursa olsun, masumların katledilmesi kabul edilmeyecek. Biliyorsun ki, aynı nedenler; aynı eski formüller tekrar tekrar yüzyıllardır kullanıldı. Ancak bunlar yeniden işe yaramayacak. Ruhsuz birkaç kişi yine düşünmek zorunda kalacak.

Dünya’da her kim bir “uzaylı istilası” olacağına inanır! Kim Kabal tarafından maruz bırakıldığı kölelikten insanlığı kurtarmak yerine bir hapishane gezegeni istila etmeyi ister. “işgal edenlerden” sizi kurtarması gerekenler olarak, onları kollarınızı açarak kucaklamalısınız. Kabal yıllardır bu işgali planlamaktadır, -Mavi Işın Projesi. Bunu ortaya çıkarmak yalnızca bir zaman meselesiydi. Onlar eylem için hazırdır ve gerekli teknolojiye sahiplerdir. Ancak insanlar şimdi daha akıllıdır ve artık geçmişte işe yarayan yanlış propaganda ve histeri ile kandırılmaya hazır değildirler. Gerçeğin ışığı dünyanızda parlıyor ve her gün daha da parlamaya devam ediyor. Büyük uyanış meydana gelmektedir. Durdurulamaz. 2012, prangalar ortadan kaldırılır kaldırılmaz, kim olduğunuz ve neye muktedir olduğunuzu fark etme yılınızdır. Barış ve uyumun olduğu bir gezegende yaşamaktan keyif almak için özgür olacaksınız. Bu artık bir rüya değil; Gerçekleşiyor. Gerçeği açıklamak için cesaretiniz ve gönüllülüğünüz bunu size getirmiştir. Geriye dönüş yok.

Gerçek tarihinizi öğrenmek eğlenceli olacak. Sadece bu bile büyük bir fark yaratacak. Tarih gerçeğe dayanmalıdır, kurmacaya değil. Kurmacayı yaratmaktan sorumlu birkaç kişi kendi kurdukları tuzağa düşürülecekler. Bu bazılarının keyfini kaçıracak, ki onlar tümüyle tuzağa düşürülür ve gerçekten buna inandırılır. Onlar yalnız değildir; bunu pek çok kişi kabul etti ya da kılıçla onları zorladı. Ne yazık ki, buna direnenler öldürüldü. Yaşama isteği birçok kişiyi hatalı doktrini kabul etmeye zorladı. Yine de onlar kuşaktan kuşağa bunu aktardılar. Bu gerçeğin nasıl varlığını sürdürdüğünü gösterir. Karanlık tümüyle yükseltildiği zaman, yaşamı hiçbir zaman önceden olmadığı gibi görecek ve yaşayacaksınız. Keyifli bir deneyim olacak. karanlık ışıkta varlığını sürdüremez ve sürdürmeyecek. Öte yandan, siz her zaman olduğunuz gibi Işık Varlıkları olacaksınız.

Bunu gerçekleştirmek için pek çok şey devreye sokulmaktadır. Uzun süre beklemeyeceksiniz. Yaşamın her iki yanı da bir olarak birlikte çalışmaktadır. Bu ortak bir operasyondur. biz hemen hemen oradayız. Zamanlama doğrudur. Biz bunu gerçekleştirmek için uzun zaman bekledik. Belirli insanların yerinde olmasına ihtiyacımız var, böylece yumuşak bir geçiş olabilir.

İrlanda gerçeği yeniden kurmada büyük bir rol oynayacak. Her şey Aryan insanların-Işığın insanlarının Kutsal Yeri olarak ortaya çıkarılacak. Onlar Dünya’nın dört köşesine gittikleri, geçtikleri günlerde diğerleriyle ışıklarını paylaştıkları için, onların ışığı bir kez daha parlayacak. İrlanda kontrol edenler tarafından vahşice katledilen ya da gizlenen sırlarını ele vermeye hazırdır. İrlandalılar her yerde gerçeğe sarılacaktır. Tüm ülkeler dostluk içinde, bir araya gelecek, asla tekrar aç gözlülük ya da kontrol için diğerlerine baskı yapamayack ya da savaş çığırtkanlığı yapamayacak. Mr Kenny onları acımasızca ezen ve hırpalayanlar tarafından kutlandığı için, İrlandalılar onun uzun zamandır savunmadığı masum insanları alt üst etmeyeceğini umut etmelidir. Siz 2012 yılında uzun bir yola başladınız. Tamamlanacak son bir aşama vardır ve şimdi daha açık ve akıllısınız, sonuçların kavrayışınız içinde olduğunu görebilirsiniz.

Benim sevgili eşimin omuzlarında çok fazla şey var. Lütfen, ara sıra da olsa, onun sizin yararınıza çalışmak için başka yerlerde olmak zorunda olduğunu anlayın. O bir gün açıklayabilecek ve siz bizim işbirliğimizin gerçeğini bileceksiniz. Veronica ve ben birçok yaşamlarda birlikte olduk, bu nedenle birlikte çalışmak bize doğal gelir.

Sevgilim, sakin kalmaya ve merkezinde kalmaya çalış. Diğerleri sana yardım edecek. Yapılması gereken şeyi biliyorsun. Gerekli tüm yardımın sağlanacağına güven. Ben ve diğerleri her zaman senin yanında olacağız.

Daima seni seven, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nlShare |