Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, September 28, 2012

SaLuSa, September 28, 2012

Zaman çizgileri en fazla enerji taşıyanlarla birleşmeye başlıyor, ve doğal olarak da insanların yükselme niyeti taşıdıkları yerde taşımayanlara göre çok daha güçlü. Bakıyor olacağınız şey sizin kendi arzularınıza göre oluşan kitle bilincinizin sonuçlarıdır. Yükselişin kendisi ilahi olarak verilmiş olan kararla değişimleri getirecektir, Evrensel boyutlardadır ve yüksek güçler tarafından kontrol edilirler. Bu nedenle siz kendi deneyimlerinizi kendiniz yaratırsınız, ve Yükseliş sizin dualite döngüsünü Yeni Çağdaki yerinizi almak üzere terk ediyor olmanızdan ötürü en sonuncusudur. Olaylar sizin hızınıza ve gelişim seviyenize göre değişebilir,ve karanlık Bireyler sebebiyle olan herhangi bir geçikmeye izin de verebilir. Yani biz size hala odaklanmanızı gerçekten Yükselişte tutmanızı ve farkında olacağınız güçlü bir enerji girişine hazırlanmanızı söylemeliyiz.

Her zaman gelecekteki olayların nasıl gerçekleşeceği konusunda tartışmalar olacaktır, ki bu konuda bir çok farklı bakış açısı vardır. Size söz verilmiş olan kesinlikle gerçekleşecektir ve bundan çok büyük kazançlarınız olacaktır. Aslında zamanlama genellikle ayarlanmak zorunda kalacaktır, ve tabii ki siz şimdi farkındasınız ki bazı olaylar geride bırakılmak zorundadır. Ancak siz kaçırmayacaksınız ve daha yüksek bir titreşime geçerek sizi Işıkta daha ileriye taşıyacak olan bir çok değişiklikten yararlanacaksınız. O zaman itibariyle eski paradigmalar hayatınızda daha fazla etkiye sahip olmayacaklardır, ve yeni olanla birlikte gelen mutlak barış ve sevincin keyfine varacaksınız.

Biz hala müttefiklerimize eylemlerini arttırmaları için bastırıyoruz, ki biz bazı büyük değişikliklerin en kısa zamanda başladığını görmek istiyoruz. Bu sizin endişelerinizi silerek döngünün sonunun tahmin edildiği gibi biteceğinden emin olmanızı sağlar. Ancak, bu sizin beklentilerinize bağlı olabilir ki yalnız bir azınlığın ileride neyin bekliyor olduğu konusunda herhangi bir fikri var. Biz o yada bu şekilde hitabımızı yapacağız ki böylece bütün ruhların düşük boyutları yüksek olanlar için bırakıp bırakmayacaklarına son bir karar verme şansları olacaktır. Bu hayata çoktan yükselme seçimiyle gelmiş olanlarınızın kesinlikle emin olacağı şey öyle yapacaklarıdır. Onlar hayatlarında onları doğru yola sürükleyen ve aydınlanmış ruhları onlara getiren yüksek noktalara sahip olmuşlardır.Her biriniz büyük yardımlara sahipsiniz, ve Yükselişinde dahil olduğu hayatınızın planına karşı gitmek için oldukça cüretkar olmak zorunda kalırdınız.

Yükseliş 5 dakikalık bir merak değildir, ancak sizin çok uzun zamandır yolculuk yaptığınız bir yoldur ve öyle olmaya da devam edecektir. Bir çok önemli akılda kalıcı bölümler olmuştur, özellikle geçen yüzyılda ve sizin içinde bulunduğunuzda. Her biri enerjileri öncekinden daha yükseğe çıkartmışlardır.Bunlar herşeyin farkedilir şekilde etkileneceği 21 Aralık 2012 nin aksine size ileriye doğru yavaşça yardım etmişlerdir. Zaten bir çokları Yükseliş semptomları olarak bilinen çok kolayca hastalık başlangıcı ile karıştırılabilen şeyin farkına varmaya başladı. Açıkçası eğer ısrarla sürerse bir doktorla durumunuzu kontrol etmeniz akıllıca olur ki normalde bir kaç günde ortadan kaybolurlar.

Ne olursa olsun Yükselişin devam etmekte olduğunu ve herhangi bir geçikmeden dolayı kaçırmayacağınızı bilerek ilerleyiniz. Herşey planlanmıştır ve yakında karanlık Bireylerden kurtulacaksınızdır, çünkü onlar ne kadar sinsi olurlarsa olsunlar veya her ne gücü kullanırlarsa kullansınlar onların gelecekte bir yeri yoktur. Siz olaylar beklediğiniz gibi gitmediği zaman karamsar olma eğilimdesinizdir, ancak eğer siz Işıktansanız savaş zaten kazanılmıştır. Sizi hızlı bir şekilde Yeni Çağa taşımak için yapılması gereken çok şey vardır ancak biz göreve denk olmaktan daha fazlasıyızdır. Biz her ne durum gelirse gelsin planlarımızı sürekli değiştirebiliriz , bu bizim için hiç sorun değildir.

Şu anda önemli noktalar Amerikadaki Başkanlık seçimleri etrafında dönmektedir. Bizim Adamımız sizi dualitenin dışına yönlendirmek üzere seçilmiş olandır, ve bu yüzden büyük ruhsal deneyimlere ve zorluklarla baş etme anlayışına sahiptir. Onun yanında aynı zamanda yeni Hükümete katılmaya hazırlananlarda vardır, bu yeni ilkelere dayanan ve gerçekten halkı temsil edecek olan olacaktır. Orada hiç bir başarısızlık veya daha önce deneyimlemiş olduklarınızın herhangi bir tekrarı olmayacaktır, ki karanlık Bireyler kendi günlerine sahip oldular ve Işığa boyun eğdiler. Yani lütfen açgözlülük ve kişisel gücü öne sürenlerin tehditlerinden dolayı endişe etmeyiniz. Onların insanlar için olacak yeni Hükümette hiç bir yerleri olmayacaktır.

Olan ne olursa olsun bunun değişimlerin tanıtılabilmesinden önce gerçekleşmesi gereken temizliğin bir parçası olduğunu kabul edin. Dünya Ananında bazı faaliyetlerde bulunması gerekmektedir, ancak bunlar bazı insanların beklediği kadar şiddetli olmayacaktır. Biz ışığın Galaktik Federasyonu hala Dünyada olan her şeyi izliyoruz, ve sizin farkında olmadığınız bir çok şeyde de rol alıyoruz. Yani lütfen bizim aktif olmadığımız hissine kapılmayın, aslında biz daha önce olmadığımız kadar müdahiliz. Siz kesinlikle bizi daha fazla görüyorsunuz, ve bizim üstünüzde uçuşlarımızı ayarlayabileceğimiz en iyi kısmı henüz gelmedi. Biz İfşaatın insanlar tarafından güçlendirildiğini kaydettik, ve sizin girişkenliğinizi ve ısrarınızı alkışlıyoruz. İnsanları gerçeğe uyandıracak her şeye zaman harcamaya değer.

Açıkçası önümüzdeki bir kaç hafta çok önemli olacak ve konuların nereye gittiklerini görebileceksiniz. Onların faaliyetleri incelenmeye devam ettikçe yozlaşmış bankacılara karşı daha çok suçlamaların gelmesini görmeyi bekleyebilirsiniz. Bu konuda uygun kanıtları toplamak zaman almaktadır, ve kapsamlı olmaları gerekmektedir. Bazıları yaptıklarının sonucuna katlanmak yerine sıvışıyorlar ve şimdilik onların suçları ortadan kalkacak lakin sonunda onlar için cevap verecekler. Bizim ana saptamamız onların uzaklaştırılmış olduklarını görmektir, ki böylece biz yeni mali sistemin düzenlemelerini yapmak için inanılır ve güvenilir insanlarla birlikte bırakıldık. Bu sizi ilerletmenin bir parçasıdır ve eskiyle yeni sistem arasındaki boşluğu doldurur.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve bu kadar kısa zamanda ne kadar çok ilerlemiş olduğunuzu görmekten dolayı çok mutluyum. Siz çok katı bir testle yüzleşirken hiç bir şey varsayıma bırakılmamıştır, ve siz başından sonuna kadar kazanıyorsunuz. İleriye bakmaya devam edin ve bu döngünün en sonunu görene kadar azminizi gevşetmeyin. Siz sonuçta Işık Savaşçılarısınızdır.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |