Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, September 12, 2012

SaLuSa, September 12, 2012

Aslında dünyanızda bir çok şeyin olmaya devam ettiği dikkatlerden kaçmamaktadır ve bunlar yeni uyananlar için bir kaosun hüküm sürmesi gibi görülüyor. Sizin geleneksel güvenilir kurumlarınız örneğin bankaların gerçekte ne oldukları görülüyor, ancak yine de onların sorunlarının cevapları henüz su yüzüne çıkmadılar. Bununla birlikte onların çöküşü gibi bir olasılığa karşı planlar formüle edilmiştir. Daha çok müttefiklerimizin işi olmasına rağmen uygulanmaya hazır ve tanıtılması için uygun bir fırsat bekleniyor. Eski bozuk sistem daha fazla korunmayacaktır ve yeni olan getireceği en uca kadar ulaşacak olan değişiklikleri için destek alıyor.

Hükümetsel değişikliklerin yapılması gerekliliği kabul edildi, böylece sizin yeni temsilcileriniz sizin ihtiyaçlarınızı ilk önceliğe getirecekler. Bunun yerine kendi kendine hizmet etmek yaygın oranda arttı, ve finansal kontrol ve mesuliyet pratikte var olmuyor. Paranız daha büyük ölçekte hükümetleriniz tarafından henüz onaylanmamış kirli operasyonları finanse etmek için çekiliyordu, ve çoğunlukla siz hizmet vermeleri gereken insanlara yönlendiriliyordu. Bu durumlar çok uzun süredir kontrolsüz devam etmiştir, ve bizim yardımlarımızı alan müttefiklerimizle birlikte netleştirdik ki bunlara bir son vereceğiz. Yani gördüğünüz gibi Sevgili Bireyler biz gerekli değişiklikleri sağlamaya yönelik çalışıyoruz.

Farkına varmaya başlayacağınız şey serbest enerjinin kullanılımının sunduğu büyük fırsatlar olacaktır. Doğal olarak Petrol Sanayii onların tanıtımına karşı savaşır, ancak bu ilerlemenin yoludur ve gelişim durdurulamaz. Zamanla eski kirletici yakıtların hiçbiri kullanılmayacaktır, ve herkes temiz ve verimli yöntemlerden yararlanacaklardır, ki en önemlisi ulaşımda yeni araçlar kullanılacaktır. Halen bu sektörde istihdam edilenler için söylemeliyiz ki sizin geleceğiniz güvende olacaktır. O zamana kadar herkes yeni finansal sistemlerden yararlanıyor olacaktır, ve zenginliklerin yeniden dağıtılımı iş kaybından dolayı konumunuzun etkilenmesini önleyecektir.

Aslında, yeniden yerleşim ve herhangi bir sebepten dolayı işsiz kalmış insanların hepsine yardım, kabul edilebilir standartlarda ihtiyaçlarınızın karşılandığı bir yaşam anlamına gelmektedir. Her halukarda, Yükselişten sonra yaşam tarzınız artık daha fazla endişe veya strese yol açmayacak şekilde değişecektir. Siz tüm ihtiyaçlarınıza, barınma ve tıbbi bakım dahil olmak üzere sahip olacaksınızdır. Doğal olarak gerekli bütün değişikliklerin gerçekleştirilmesi için belli bir zamana ihtiyaç vardır, ancak bunlar oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşeceklerdir. Biz tam olarak bütün olasılıklara hazırlanmış durumdayız, ve değişiklikler için temel zaten bizim devam etmemizi sağlayacak şekilde doğru yapıda kurulmaya başlanmıştır.

Sizin kütlesel bilinç düzeyiniz yükselmeye devam ediyor ve sonuç olarak daha çok insan uyanıyor. Her halukarda, pek çoğu hala belirsizliktedir ve hatta değişimlerin neyin habercisi olduğunu dahi düşünmemişlerdir. Biz onların yavaş yavaş uyanmalarını tercih ederiz ama Yükselişten önce öyle bir zaman gelecek ki gerçek ortaya çıkmak zorundadır. Eski inanışlar bir şekilde sarsılmalı ve oldukları şey gösterilmelidir, ama öyle olsa bile biz insanların yanlış bir yolla reaksiyon göstermelerini istemiyoruz. Nihai bir hesaplaşma olarak inanılan şey ne olursa olsun serbest iradeye bırakılacaktır, ve böyle olan ruhlar deneyimlerini kendileri ile aynı olan vibrasyonlarda devam ettireceklerdir. İnsanları hazır olmadıkları bir şeyi kabul etmeye zorlamayı denemenin gereği yoktur , ve bu bizim yolumuz değildir.

Aklınızda tutunuz ki biz Işığın Galaktik Federasyonu ilahi talep üzerine buradayız, ve bizim bütün amacımız sizi Yükselişe hazırlamaktır. Bununla birlikte diğer sorumluluklar gelmektedir, ki geçişi mümkün olabildiğince yumuşak yapmak arzulanandır. Bitiş zamanlarının gelişi uzun zamandır biliniyordu, ancak sadece son zamanlarda tamamen anlaşılabilmiştir. Deneyimlediğiniz gibi dualitenin sonu çok yakında bitecektir, bizim ve ki müttefiklerimizin de işi sizin ve Dünya Ananın yükselmeye hazır olduğunuzdan emin olmaktır. Fazlaca iş çoktan yapılmıştır ve siz onlardan kaynaklanan sonuçları göreceksiniz.

Siz birşeyin çok kısa sürede olabileceği bir aşamadasınız, ve bu beklenmeyen olmayacaktır. Biz nükleer silah sahibi olan ülkeleri izlemek, onların kullanılmayacaklarından emin olmak da dahil olan aktivitelerimizde bastırıyoruz. Bizim için bu gelişmiş teknolojilerimizle basit bir görev, ve inanıyoruz ki şimdi askeriyeler başka türlüsünü denemenin yararsız olduğunun farkına varacaklar. Şöyle söylemeliyiz ki kaplanın dişleri çekildi ama yine de pençeleri vardır. Biz fazlı zamanlarda bütün liderlere bu tarz silahları tamamen yasaklamaları gerektiği bakış açısından yaklaştık, ancak aralarında o kadar çok güvensizlik vardır ki bu başarılamamıştır. Her halukarda çok uzun sürmeden dünya barışı kurulacağı için artık bunun önemi yoktur, ve savaşlar ve onunla ilgili herşey hayırlar için ortadan kaybolacaktır.

Zaten Dünya üzerindeki titreşimler sizin bilinç seviyelerinizi öyle bir noktaya yükseltti ki siz savaşların İnsanlığa karşı bir suç olduğunu görebiliyorsunuz. Sonuç olarak barışın kurulması yönündeki hareket hiç bu kadar kuvvetli olmamıştı. Bu kendi geleceğini belirleme özgürlüğü isteyen bir çok büyük gösteri doğurmuştur, ve bu çağrıya cevap verilmiştir. Diktatörlükler tarafından yönetilmelerin günleri sayılıdır, ve siz yolculuk arkadaşlarını seven ve önemseyen insanlar tarafından temsil edilmelisiniz. Buradan itibaren yolculuğunuz vaat etmiş olduğu bütün iyileştirmeleri ve yararları getirecek olan Yükselişe doğru devam ediyor.

Biz bazılarınızın Dünya hayatındaki baskılardan dolayı yorgun ve bitkin olduğunuzu biliyoruz, ama siz bolluğun ve diğer bir çok kabul edilebilir değişikliklerin yakında alıcıları olacağınızın farkına varın. Bunları Işık Yolundaki özverilerinizin bir ödülü, ve sizin yüksek alemlere kaldırılmanız olarak görebilirsiniz. Bu sizin için alışık olduğunuz şeyden çok farklıdır, ve sadece Işıktan olan ruhların ileriye böyle bir kuantum sıçraması yapması mümkün olacaktır. Yani lütfen odaklanmanızı yüksek titreşimli olan şeylerde onlar saf ve sağlıklı olduğu için muhafaza ediniz.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve uzaktan sizin Dünyanıza bakıyorum ve ondan çok Işık geliyor olduğunu görmekten memnunum. Onun çıkmasına devam edin, ki döngünüzün sonu şimdi buradadır ve siz galipsiniz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |