Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, September 26, 2012

SaLuSa, September 26, 2012

Siz kehanetlerin öngördüğü gibi büyük depremler ve diğer coğrafi değişimlerin tam olarak öngörüldüğü şekilde olmayacağını zamanın hızlanmış olmasıyla birlikte keşfediyorsunuz. Bu sonuçtan bir övünç çıkartabilirsiniz ki Işığı Dünyaya getirerek aynı zamanda bir sakinliği de getirdiniz. Ancak bu kaçınılmaz olarak bazı fiziksel değişimlerin olmayacağı anlamına gelmez. Önümüzdeki haftalar boyunca titreşimleri yüksek tutarak bu döngünün bitişi için oldukça yumuşak bir geçişe sahip olacağınıza emin olabilirsiniz. Biz elbetteki bunun bu şekilde işe yaramasının nedenlerinin bir parçasıyız. Evet bazı ülkelerde çatışmalar devam ediyor ama bunun daha büyük küresel bir savaşa dönüşmesine izin verilmeyecektir.

Dünya'da barışın sağlanmasını başarıyor olduğunuzu söylemek garip gelebilir, ama bu böyledir ve çok daha fazla insan bunu kendi özgürlükleriyle beraber talep etmektedir. Siz bir çok ülkede çoktan son direnişleri görmeye başladınız ve askeri personellerin hepsi savaşa bir son verme zamanının geldiğine inandıklarını gösteriyorlar. Bunun kendini savunma dışında anlamsız bir hareket olduğunu ve nadiren kalıcı bir etki gösterdiğinin farkına varıyorlar. Bunun yerine nefreti oluşturuyor ve insanları ve toprakları tahrip olmuş olanlar tatmin olana kadar bu intikam düşüncelerini taşıyacaklar. Bu doğru değil mi Sevgili Bireyler, siz kendini imha ve cinayet gibi delice eylemleri ile dünyanın başına bela olan teröristleri yarattınız.

Biz hala dünyada mevcut olan negatifliğin üzerinde durmadan yaşamanızı diliyoruz ama bu duruma nasıl geldiği anlamalısınız. Doğal olarak karanlık Bireylerin bunun sürdürülmesinde parmağı vardır, ve tarihten konuşulursa neredeyse milletler arasındaki bütün modern savaşları onlar kurmuşlardır. Bütün bunlar Yükseliş ile bitecek ki böyle negatifliklerin mevcut olamayacakları daha yüksek seviyelere çıkıyorsunuz. Bu yolla kendi zenginlik ve güç arayışlarından vazgeçmeyeceklerini düşünen ruhlar aydınlanmamış diğer kişilerle birlikte daha alt boyutlarda kalacaklardır. Ancak onların Işıkları inkar edilemez ve onları ona geri getirmek için her türlü çaba harcanacaktır. Bir gün onlarda geri döneceklerdir ki nihayetinde bütün ruhlar yuvada toparlanırlar.

Bu arada Yükseliş yolu açılıyor ve üzerinde ilerlemek için gerekli olan değişikliklerin tezahürü yaklaşıyor. Netice de konular oldukça hızlı bir şekilde hareket edecek ki siz oraya gelmeden önce belirli hedeflere ulaşılmalıdır. Müttefiklerimiz hala işlerine kalpleri ve ruhlarıyla sarılıyorlar ve sonuçları çok yakında göreceklerdir. Bir çok kez söylediğimiz gibi son perdenin aşağıya inmesini hiç bir şey durduramaz, ve ilimunati sonsuza kadar sizin hayatınızdan çıkmış olacaktır. Sizin bilinç düzeyleriniz artmaya devam ediyor, ve ileriye doğru bir büyük sıçramayla siz yükselmiş olduğunuzu fark edeceksiniz. Kafanızda hiç bir belirsizlik olmayacak, daha önce olduğunuzdan son derece değişmiş olduğunuzu bileceksiniz. Yani endişelerin zihninizde sünmesine izin vermeyin, bakışınızı ileride tutun ve bu sizin realiteniz haline gelecektir.

An'da yaşayın ve günlük hayatınızı değiştirmek gerekli olana kadar bekleyin, ortaya çıkan Yeni Çağa uyum sağlayın. Onun ne zaman geldiğini çok yakında bileceksiniz, ve sizi ileriye taşımak için güvenebileceğiniz 'bilmek' tir. Sizin duyu dışı algılamalarınız keskinleşecektir ve içinize aldığınız yeni enerjilerle gelişecektir. Siz de artık vücudlarınızın hastalıklara duyarlı olmadıklarını görebilirsiniz, ve bu bütün değişiklikler içinde en hoş karşılanacak olanıdır. Bu sizin hayat kalitenizi hemen yükseltecek olanlardan sadece bir tanesidir. Yüksek boyutlardaki hayatı deneyimleyene kadar yaşamamış olduğunuzu söyleyebiliriz. Diğer ruhlarla ilgili olduğu yerlerde bu kısmen doğrudur da. Herseyin Sevgi ve Işık'ta birleşmiş olduğunu keşfedeceksiniz, ve mutluluk ve uyum içerisinde bir arada yaşayacaksınız.

Biz Işığın Galaktik Federasyonu sizinle çoktan çıkacağınız seviyelerde bulunanlar olarak konuşuyoruz. Biz yaşamın bütün formlarının birbirleriyle etkileşim içerisinde olduğu mutlu bir ortamı deneyimliyoruz. Burada farklı yaşam formları arasında hiç bir korku yoktur, ve bu güven üzerine kurulmuştur. Dolayısıyla hiç kimse çekingen veya geri hissetmez, ancak kendilerini büyük bir sevinç ve mutluluk içerisinde özgürce ifade edebilir. Düşük titreşimlerle ilişkili düşünceler asla zihnimize giremez, ve biz herhangi bir negatif yönde saf ve bozulmamış olana odaklanırız. Hayatınızı bu şekilde yaşamak çok tatmin edicidir ve bizim kesinlikle can sıkıntısı için hiç zamanımız yoktur. Sizin keşfetmenize açık olacak çok daha fazla şey olacaktır ve hatta siz daha ilerisine yükseleceksiniz, sizin söylediğiniz gibi " gökyüzü sınırdır"

Böylece Sevgili Bireyler, bulunduğunuz Dünya üzerindeki son günlerinizi geçiriniz. O hala yüksek enerjilerin var olduğu güzellikler ve yerlere sahiptir. Duyarlılığı olanlarınız ne demek istediğimi anlayacaklardır. Aynı zamanda bazı bölgeler de hala asırlardan beri savaş ve diğer çatışmalardan dolayı düşük enerjilerle çok kötü bir şekilde kirletilmiştir. Tabii ki bunlar Yükselişten önce en sonunda temizlenecektir, ve bu iş gerçekten başlamıştır. Size yardım etmek için biz Dünya dışından çalışabiliriz, ancak sizinle buluşabildiğimizde bu ortak bir girişim olarak yapılabilir. Dünya Ana sizin hayatlarınızın son döneminden geçiyor olduğunuzu görüyorken çok sabırlı bir varlık olmuştur. O sizin onunla olan iletişiminizi, ve birlikte daha yakın yaşadığınız zamanlara dönüşünüzü kabul eder ve hoş karşılar. Diğer hayat formları ile olan ilişkinizi anlamanız gereken zaman çok yakın bir gelecekte tekrar gelecek.

Hepiniz yaratıldınız ve Yaratıcının lütuf ve tüm güzelliklerinin zevkine varmak ve birbirinize nasıl destek olacağınızı öğrenmek için yeryüzüne yerleştirildiniz. Üzücü bir şekilde son dönemlerinizde Doğadan uzak büyüdünüz, ve birbirinize ne kadar ihtiyacınız olduğunu unuttunuz. Bu değişiyor ve birçoğu İnsanın Dünya üzerindeki yerini ve onun tüm yaşamın söz konusu olduğu yerdeki koruyuculuğunun önemini fark ediyor.

Budistler anlayışlarından dolayı öne çıkmışlardır, ve doğa ile uyum içinde olduğunuzda nelerin yapılabildiğini göstermişlerdir. İçinizden bazılarınız bunun eşit şekilde farkındalardır ve Doğa ile bir ilişki arayan diğerlerine iyi birer örnektirler.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve sizden büyük bir güvenle ilerlemenizi istiyorum. Yeni Çağın söz konusu olduğu yerde korkulacak hiç bir şey yoktur, o sizin dilemiş olabileceğiniz herşeydir. Biz müsahade edilen şartlar ne olursa olsun kendimizi tanıtmak için hazırlanıyoruz, ve bunu korkuya neden olmayacak bir şekilde yapacağız. Ondan çok uzak bir şekilde ki biz size Sevgi ve Işık'tan geldik.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |