Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 1, 2012

SaLuSa, October 1, 2012

Yeni bir aya girdiniz, ve geriye bakın ve zamanın ne kadar hızlı geçmiş olduğunu görün. O dönem boyunca siz Işık işçisi olarak bilinç düzeylerini yükseltmek için çok şey yaptınız, ve büyük bir uyanış yaşanıyor. Bu sizi rahatsız etmek ve korku yaratmak için illuminatinin geri plandaki çabalarına karşı çok büyük bir başarıdır. Siz beklendiği gibi yoğun tutuklamaların gerçekleşmiş olduğunu görmediniz, ancak yine de daha önce konuşulan tüm değişiklikler devam etmektedir. Geçikmeler sizin kendi evriminizle ilgili daha önemli konular üzerinde odaklanmanızı tutarak ne kadar öğrenmiş olduğunuzu gösteriyor. Kendinizi düşünmeniz bencillik değildir, ki her ne kadar bol bol tavsiye bulabilecek olmanıza rağmen başka hiç kimse sizi Yükselişe hazırlayamaz.

Dış olaylar sizin ilerlemeniz için gerekli değildir, ancak size geleceğinizin sizin için neler taşıdığını anlamanız için bir fırsat sunarlar. Bu sizin titreşiminizi yükselterek kazanmış olduğunuz yetkilerinizdir, ve sizin Işığın içine daha fazla yükselmenizi yansıtır. İlk gerekli çabayı ortaya koymadan sadece yükselmeyi arzu ettiğinize karar vererek başarılı olamazsınız. Anlayışınıza yardımcı olacak daha çok şey varken çok miktarda bilgiyi özümsemeniz gerekli değildir. Önemli olan şey içinizde nasıl olduğunuz ve dışarıya bakabildiğinizde hepinizin Bir olduğunu kabul edip edememenizdir. Bu ileriye doğru daha yüksek bir bilinç seviyesini yaratmanıza yardımcı olmadan uzun bir yol katedecektir.

Bir kez Işık işçisi haline gelme yolunda olduğunuzda, siz tamamlanma yolunuzda iyi gidiyorsunuzdur. Bu diğerleri için bir öğretmen yada yönlendirici haline gelmenizin gerektiği anlamına gelmez, ancak bununla birlikte sizin örneğiniz parlayan bir Işık haline gelir. Bu yolla nerede olursanız olun kibar bir gülümseme veya sözle diğerlerini yukarı çekebilirsiniz, ve bu sizin hayal bile edebileceğinizden çok daha fazla etkilidir. Tabii ki siz kendi egonuzla arkadaşlık etmek zorundasınızdır, ki o en azından siz daha önce nasıl olduğunuzu unuttukça hala 'eski sizi' korumaya çalışacaktır. Bu siz düşük vibrasyonların dışına çıktıkça en büyük değişikliklerin olacağı yerdir, ve hepsi onun parçasıdır. Bu hatta yeni arkadaşları, sizdeki değişiklikleri anlayan ve uyumlu olanlar, olarak daha dikkatli seçme anlamına gelir. Düşük vibrasyona sahip ruhlar genellikle çok kaba ve negatif eylemlere teslim olmuşlardır, ve birlikte olunması çok rahatsız edici olabilir. Ancak, siz yükseldikçe onlara karşı da kendinizi nasıl korumanız gerektiğini öğreneceksiniz.

Çekim Yasası aracılığıyla doğal olarak kendinizi benzer bir titreşimi olan ruhlara çekiliyor olarak bulabilirsiniz. Bu birbirinize ilerlemeniz için yardım edeceğiniz dostluklardır ve büyük olasılıkla Yükseliş boyunca ve hatta sonrasında da devam edeceklerdir. Bazen bu şekilde eklenmeler çok güçlü olabilir ve daha önce bir çok kez birlikte olmuş olduğunuzu gösterebilir, ve aynı yıldız ailesinden geliyor olduğunuzu. Aklınızda tutunuz ki her bir ruh Dünyaya diğer medeniyetlerden gelmişlerdir, ve sizde en az diğerleri kadar dünya dışındansınız. Aslında bu yüzden bizimle tanışma fikrine kendinizi daha çok yakın hissediyorsunuz. Zamanın akışı içerisinde siz gerçek ailenizle tanıştırılacaksınız, ve onlar sizin gelişiminizi takip ettiler ve bir kez daha sizinle karşılaşmaktan çok memnun olacaklardır.

Dünya sizin deney yeriniz olmuştur, ve onun düşük titreşimiyle gerçek kendinizi bilmek için çok az şansa sahip olmuşsunuzdur. Diğer bütün ruhlar gibi zamanında sizde yaşamlarınızın tamamiyle içine daldınız, ve gerçek realitenizden koptuğunuzun farkına varmadınız. Bu aslında tam olarak bu şekilde amaçlanmıştı ki siz düşük boyutları ve onun bütün zorluklarını tam olarak deneyimleyebilesiniz. Siz Dünya üzerine ilk defa enkarne olduğunuzda geride bıraktığınız hayatı bilseydiniz rahatsız edici ve hatta sıkıcı olabilirdi. Bu şimdi farklıdır çünkü siz geri Işığa çıktınız ve büyük yaratıcı yeteneği ile güçlü bir ruh olduğunuz gerçek kökeninizi anladınız. Yükseldiğinizde bu güçleri tekrar kullanabileceksiniz, güvenilir ve bilgili bir ruh haline gelmeye sahip olacaksınız.

Böylece Sevgili Bireyler, kendi yukarı çıkışınıza çaba harcamaya devam ediniz ve sizin dışınızda olup bitenler tarafından engellenmeyiniz. Hepsi gerçekte sizi Yükselişe doğru bu döngüyü tamamlamaya taşımak için devam etmektedir, ve siz söz verilmiş olan herşeyden yararlanacaksınız. Başka konular hakkında endişe ederek enerjinizi boşa harcamayınız, ki tüm bunlar Tanrı'nın hepiniz için olan tertemiz planına göre mükemmel sonuçlanacaktır. Emin olunuz ki çok kanıt görmeseniz veya duymasanız bile Dünya'nın temizliği gerçekleşiyor. Bizimle müttefiklerimiz arasında ortak eylemler gerçekleştiriliyor, ve sadece Dünya üzerinde dengeyi tutmuyoruz ancak tırmanmasından meydana gelebilecek hasarı da önlüyoruz. Yakında yeni cihazlar halka açıklanma yoluna giriyor ki gelişmeler son derece hızlanacaktır, ve biz bir kez Dünyaya geldiğimizde daha da hızlanmış olacaktır.

Fark edebileceğiniz gibi, biz hala müttefiklerimizin karanlık Bireyleri yoldan kaldırmak için yaptıkları işlerin sonuçlanması için çok fazla bastırıyoruz. Onlar artık savaşı kaybetmiş olduklarını kabul etmeyi daha fazla erteleyemezler, ancak küstahça hala ölüm ve yıkıma neden olan askeri eylemlere devam ediyorlar. Biz liderlerinizin savaşın asla bir sorunu çözmeyeceğini anlamalarının daha ne kadar zaman alacağını merak ediyoruz. Onlar sık yaşandığı gibi sadece onu çok fazla sayıda hayatın kaybı olacak bir dünya savaşına tutuşmaya kadar genişletiyorlar. Buna cevap tehditin olduğu her yere ve doğrudan buna karışan liderlere Işık ve Sevgi göndermektir. Bu kesinlikle yardım eder, ve orası sizin Işığın gücüne tam olarak inancınızın devreye girdiği yerdir.

Sevgi hepsinin en güçlüsü olan enerjidir ve bulunduğunuz seviyede onu şifa amaçlı çalışırken gördünüz, ve düşük enerjilerin varlığına rağmen, işe yarıyor. İnanç ve anlamaya ihtiyacınız vardır yoksa verebileceğiniz en güçlü etkiyi taşıyamaz. Bir Annenin sevgisi iyileştiriciliği ile bilinir ve onun yapabileceği şeylere bir örnektir. Her birinizin bir seviyede şifacılık kabiliyeti vardır ancak sıklıkla şüphelenilir, o kadar ki yapabileceğinin tam niyetini taşıyamaz. Pozitif olun ve Dünyayı ve onun üzerindeki bütün yaşamı yukarı çıkarmak için size düşen yardım kısmını yapın. Hatırlayınız ki siz Dünya Ana ile birlikte yükseleceksiniz, ve diğer bir çok yaşam formu da ilerlemeye hazırdır. Özellikle bir kısmı hayvanlardır, bir çoğu sizin evcil hayvanlarınızdır veya ihtiyaçlarınızı karşılamak için evcilleştirmiş olduğunuz hayvanlardır.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve gemilerimizde olan bütün dostlarınız ve arkadaşlarınız adına Sevgi ve İyi niyetlerimizi yolluyorum.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |