Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, March 19, 2012

SaLuSa, March 19, 2012

Güç meclislerinde büyük bir sarsıntının olmak üzere olduğu artık çok fazla insanın malumu ve bu çok daha ileri düzeyde değişikliklerin olmasını sağlayacak. İlerlemeyi ve sizi kontrol altında olmaktan özgürleştirecek hayati değişikliklerin gerçekleşmesini engelleyenlerin tamamen ortadan kaldırılması çok önemli. Bu süreç bayağı ilerliyor ve size engel olanlar artık sonlarının geldiğinin gayet farkındalar. Onlar için çıkış yolu kalmadı, suçları, onların bu işe karıştığının kesin kanıtları ile belgelendi. Eylemlerimizin onların canını acıtması aylardan çok haftalar meselesi artık. Bu yüzden çok yakında ileriye doğru çok büyük bir adım atmayı umuyoruz ve bu, sizin de haberdar olacağınız bir ilerleme olacak. Medyadan da bazı destekleyicilerimiz var ve olanların doğru ve yaygın olarak haberlere yansıması için de çok zaman geçmeyecek. Sansasyon peşinde değiliz ama yine de olaylar son derece sıra dışı olacak. Artık eski rejimin yönetimde olmadığını, bundan sonra gerçekten insanları temsil edecek kişilerin başa geçirileceğinin bilinmesini istiyoruz. Işık geri dönüyor sevgililer ve herkesin yaşamına olumlu bir şekilde ulaşacak.

Evriminizde bu noktaya ulaşmanız uzun zaman aldı ve zaman zaman da büyük oranda inanç gerektirdi. Artık sizi yokluktan kurtaracak ve yükseliş sonrası neler olacağının ipuçlarını verecek, başarılı değişikliklerle ödüllendirilmenin çalkantılarını yaşıyorsunuz. Binlerce yıl, yavaş yavaş haklarınızı elinizden alan bir sistemle; öyle bir sistem ki siz onu normal hayat sandınız, kontrol altında yaşadıktan sonra, sonunda, hiç alışık olmadığınız derecede özgürlüğü deneyimleme aşamasındasınız. Karanlık güçler sizi, kendi evinizde esaret altında tutacak koşulları bilerek isteyerek yarattılar. Sizler, ruhsal varlıklar olarak Tanrı’nın Çocukları’sınız ve kendi deneyimlerinizi seçmekte özgürsünüz. Ama şunu da eklemek gerek ki zaten dualiteyi büyümek ve evriminizi hızlandırmak için seçersiniz.

Mevcut döngüden geriye kalan artık sizi korkutmasın çünkü karanlık güçler amaçlarına ulaşmakta başarısız oldular. Onlardan çok şeyler öğrendiniz ama niyet hiçbir zaman onların merhametine kalmış olmanız ya da sizin kontrolünüzü tamamen ellerinde tutmaları değildi. En önemli deneyiminiz kaynaktan ayrı olmayı ve yeniden ışıkla bağınızı kurmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemek oldu. Kendi gerçekliğinizi yaratmanız için size her tür fırsat tanındı ve zaman zaman, daha eski uygarlıklar zamanında, barış ve huzur zamanları yaşadınız. Yine de karanlık güçler sizin düşüşünüz için tetikte oldular ve bir o kadar da karanlık zamanlar yaşandı, bunlar da son iki uygarlığın çöküşünü getirdi.

Size garip gelebilir ama dualitenin adı üzerinde iki amacı vardır ve sonunda içinde yer alan her ruh bundan fayda sağlar. Her deneyimin, ilgili herkes için değeri vardır ve bugün tamamen kendinizi ışığa adamış olsanız bile, karanlık güçlere hizmet ettiğiniz dönemler de olmuştur, bunu unutmayın. Yargılama diye bir şey söz konusu olmadığından geriye dönüp kendinizi suçlamanız ve onu bugüne taşımanız için hiçbir neden yoktur. Bütün mesele size tekrar tekrar verilen bu dersleri öğrenip öğrenmediğinizdir. Egonuz uyanan zihninizi besleyecektir ama bilinç düzeyinize göre vereceğiniz kararlarda hiçbir etkisi yoktur. Burada, genelde isteklerin savaştığı bu yerde, Yüksek Benliğiniz devreye girer. Bizler, Yükseliş yolunda olanlarınızın kararlarını verirken ve yaşamlarını sürdürürken ışık ve sevgi ile, Yüksek Benliklerinizin rehberliği ile hareket etmenizi bekliyoruz.

Bugün ne zorluklar yaşarsanız yaşayın, yıl bitmeden hepsinin icabına bakılmış olacak, bunu duymak size güven veriyor olmalı. Kalan karma derslerinizi, son deneyimleriniz olarak görmeye çalışın, özellikle de en zorlu dersler yaşamınızın en son aşamalarına bırakılmıştır. Hissettiğiniz böyle olmasa da asla kaldıramayacağınızdan daha fazla yük yüklenmediğinizi söyleyebiliriz. Durum ne olursa olsun, sizin üzerinizdeki etkisi sınırlı olacaktır, bilinciniz yükseldikçe onlarla daha rahat başa çıkabilirsiniz. Bunlar, olayları size bir ceza veriliyormuşçasına görmek hatasına düşmemenizin önemli olacağı zamanlar olabilir çünkü bu, karmanın bir kez daha artmasından başka bir işe yaramaz.

Affetmek hayati bir meseledir ve yükselmeye devam edecekseniz gereklidir, olayları ne kadar çabuk arkanızda bırakırsanız o kadar iyidir. Özellikle de aileler arası düşmanlıklar ya da anlaşmazlıklar söz konusu olduğunda çünkü dualiteyi herkesle barışmış bir halde bırakmak istersiniz. Unutmayın ki bir noktada hayatınızı tekrar gözden geçireceksiniz ve farklılıklar, her zaman şu anda anladığınız şekilde olmayacaktır. İçine girdiğiniz tartışmaların ve ihtilafların karşı taraftan nasıl algılandığını görmek bayağı bir açıklayıcı olabilir.

Bu döngü içinde bu kadar az zamanınız kalmışken, yükselişe hazır olmanızı sağlayacak anlık ihtiyaçlarınıza odaklanın. Bunu yapmak için, olmanız gereken neyse onu imgeleyin ve inanın, her an ışığınızı koruyabilirseniz yaşamınızı bu şekilde sürdürmek göreceli olarak kolaydır. Çevrenizdeki insanların nasıl tepki verdiklerine bakın ve genelde sizin varlığınızın insanları nasıl iyi hissettirdiğine dikkat edin. Çünkü dışarı yaydığınız enerjiler dengeli ve moral yükselticidir. Büyük resimde, ne kadar çok ruh bunu yaparsa, yükselme de daha yüksek bir düzeyde meydana gelir. Tam tersini düşünürseniz, insanların düşük enerjilerle nasıl kolayca aşağı çekilebildiklerini de görebilirsiniz.

Bayağı bir zamandır, Dünyanız hiç olmadığı kadar yüksek enerjilerle yıkanıyor ve net sonuç da düşük enerjilerin dönüşmesi. Temizlik sürmekte ve karanlık güçlerin ortadan kalkması ile ileri doğru büyük bir kuantum sıçrama gerçekleşecek. Güneşiniz birçok başka gezegenle ve Büyük Merkezi Güneş ile son hizalanmasını gerçekleştirdiğinde bu yakalanacak. Bundan sonra bir anda değişeceksiniz ve yeni Dünyanın güzelliğinin içine yükselmiş olduğunuzu göreceksiniz. Şu anda bildiğiniz hallere hiç benzemeyen, titreşimli ve birbiriyle uyumlu, tamamı ile ışık ve en güzel renklerle bezeli şekillerden ve ebatlardan oluşan. Ben, Sirius’lu SaLuSa’yım ve size karşı büyük bir sevgi besleyen ve yakında daha fazla tanımayı öğreneceğiniz Galaktik Federasyon’a verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: Ebru


Share |