Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, March 21, 2012

SaLuSa, March 21, 2012

Son zamanlarda, bizimle ilgili olarak bilinç seviyenizin gözle görülür seviyede arttığına şüphe yok. Bizi ve gemilerimizi merak edenler çok daha fazla, bunun nedeni biraz da bizim göklerde görünme sıklığımızın da artmış olması. Yanlış bir bilgilendirme olmadıkça, bizim, Galaktik Federasyon olarak nedensiz yere saldırganlaştığımızla ilgili hiçbir bilgi gelmedi size. Bu hallerde dahi, ölüme neden olmadık ve koruma amaçlı tedbirler almak zorunda kaldığımızda bile, gemilerinizin içindeki insanlar, gemiler imha edilmeden önce mutlaka tahliye edildiler. Emirlerimiz göz ardı edildiğinde sık sık böyle durumlarda kalabiliyoruz ve sadece müdahale etmeye yetkili olduğumuz yerlerde emir veriyoruz onlara. Çoğunluğu nükleer silahları kullanmak üzere oldukları anlar ve tüm hükümetleriniz buna asla izin vermeyeceğimiz konusunda uyarıldı. İnanın sevgililer, askeri kumandanlarınızın bazıları hala bir savaş daha başlatmak için bunları kullanmak niyetindeler. Yükseliş yolu bizim korumamız altında ve sizi kurtarmak değil ama sizin o şansa sahip olmanızı güvence altına almak bizim işimiz. Hatta bizim bu çalışmalarımız olmasa, şu anda ne siz ne de Dünya Ana var olacaktı. Tanrı bu konuda konuştu ve bu döngünün Yükseliş ile biteceği konusundaki fermanını yürütüyoruz.

Dünya, başka medeniyetler tarafından uzun zaman peşinde koşulmuş olan taçtaki bir mücevherdir. Sizi ele geçirmek için birçok teşebbüste bulunulmuştur ve biz hepsini engelledik ama yaşamlarınıza en büyük tehdit içeriden geldi. Çok yakında, yakın tarihinizin her detayını öğrenmiş olacaksınız. Neyle karşı karşıya olduğunuzun farkına varmadan ciddi bir savaş verdiniz ve olanların büyük bir bölümü daha yüksek seviyelerde gerçekleşti. Bütün olay aslında ışık ve karanlık arasındaydı ve ancak son zamanlarda kazanabildiniz. Yenilmeye çok yaklaştınız ve karanlık güçlerin üstesinden gelmek çok büyük bir başarıydı. Geriye kalan onların bağlantılarını tamamen koparmak ve size zarar veremeyecekleri yerlere yerleştirmek.

Şu anda işin büyük bir bölümü hazırlığı yapılan hükümet değişikliklerine kaldı. Doğal olarak buna karşı çıkanlar olacaktır ama kaderine karar verilenler için, onları kurtaracak bir tartışma da yoktur. Gerçekleri ve daha da önemlisi niyetlerinin arkasındaki motivasyonu biz biliyoruz. Bazı bölgelerde rüşvet ve yozlaşma çok yaygın ama bu da yeni hükümetlerin göreve gelmesini sağlamamızdan sonra değişecek. Ancak ondan sonra kutlama zamanının sizin gerçekliğiniz haline geldiğini ve dünyada hızla barış ilan edildiğini görebileceksiniz. Bu, bir çırpıda, Yükseliş yolunda ayaklarınızın yere sağlam basmasını sağlayacak ve geleceğiniz bir daha asla tehdit altında olmayacak.

Temizlik sürerken siz de zamanınızı bekleyerek geçirin ve sizinle olan çalışmalarımızda bir gecikme ya da müdahaleye müsaade etmeyeceğimizi bilin. Size yepyeni gelecek yöntemlerle ki bunlara ilaç ya da cerrahi müdahale gerektirmeyen şifa metodları da dahil, tüm ihtiyaçlarınız karşılanacak. Bu, ilerleme ve 21. yüzyıla gerçekten girme zamanı olacak. Yepyeni teknolojilerin yüzyılı. İmkansız olan şeylerin olabileceği kanıtlanacak ve bizim deyimimizle hız ve verimlilik gelecek. Evet, zaman hızlanıyor ama biz, bizden istenen tüm ihtiyaçlara uyum sağlayabiliriz ve sizin taleplerinizin tamamen karşılanmasının garantisi de bizim kaynaklarımızın geniş sınırlarıdır.

Sizin sabrınız azaldıkça bizler, sizin haykırışlarınızı duyuyor, çaresizliğinizi anlıyoruz ama sık sık söylediğimiz gibi beklediğinize değecek. Heyecanla beklenecek, birçok insanın anlayabileceği ya da hayal edebileceğinden de fazla şey var. Rahatınız ve mutluluğunuz bizim öncelik listemizde en üst sıralarda geliyor, buna açlık ve fakirliğin ortadan kaldırılması da dahil. Şu andaki sorunlarınızın tamamını halledecek çözümler mevcut ve hepsi nispeten kısa zamanda halledilecek. Sizin istekli yardım tekliflerinizi duyuyoruz ve hepinizin yerini biliyoruz dolayısı ile birçoğunuz işe el atmak için çağrılacak. Önceden bizim gemilerimizde bir eğitim ve hazırlık sürecine tabi tutulacaksınız ama zaten çok da fazla bir şeye ihtiyacınız olmayacak çünkü zaten sizin hızla uyum sağlayacağınızı ve hızlı öğreneceğinizin farkındayız.

Siz, günlük hayatınıza devam edin ve gerçekten neler olduğunu anlayabilmek için çevrenizde olan şeyleri gözlemleyin. Medya mensuplarının önemli gelişmeleri duyurmaktan başka çarelerinin kalmayacağı günler çok yakın. Özgür ve gerçek haber yapmayı sağlayacak yeni yasalarla, bilerek isteyerek gerçekleri saptırmak, saklamak fikri de yok olacak. Büyük organizasyonlar içinde, sizi kontrol altında tutma amaçlı aktiviteler yapmayan çok az kurum var ve ne yazık ki din de suçlanacaklardan biri. Çoğu din, çarpıtılan gerçeklerin ve düpedüz yalanların üzerine oturtulmuş halde. Her şey gibi onlar da geriye sadece gerçekler kalıncaya dek temizlenecekler ve eğer bunlardan biri yaşamaya devam etmek istiyorsa gerçeklerin hakkını teslim etmek ve onlara bağlı kalmak zorunda kalacak.

Artık değişikliklerin köklü olacağını, gerçek olarak gösterilen yalanları yaşamak zorunda kalmayacağınızı fark ediyorsunuz. Hep deneyimleyegeldiğiniz hayattan daha iyi bir şeylerin olduğunu düşünmemiş miydiniz? Yaşamın, İlluminati’nin size dayattığı ve elinizi ayağınızı bağladığı bu anlamsız rutinden daha başka bir amacı olduğunu? Sizi gerçekleri görmekten alı koyan perdeyi kaldırmak için yardım alıyor olduğunuz temel gerçeği, mahrum edildiğiniz özgürlüğü, başınız dik bir şekilde talep etmeniz için sizi cesaretlendirsin. Her bir ruh, şu anda oynadığınız rol ne olursa olsun çok sevilmektedir ve Yükseliş’e doğru hepinizin şansı eşittir. Bu anlamda, uyananlara ve anlamaya başladıkları gerçeklerle kafaları karışmış olanlara destek olarak birbirinize yardımcı olabilirsiniz. Yaşamın gerçek amacı ile ilgili bile bile yanlış yönlendirildiğinizi bilmek gerçekten çok büyük bir şok olabilir.

Dünyadaki tüm yaratıkları da unutmamalıyız çünkü fiziksel değişimle birlikte tüm türler risk altındadır. İnsanoğlu onlara her zaman nazik davranmadı ama işte onlar da sizinle birlikte evrimi yaşıyorlar. Evcil hayvanlar genelde iyi davranılanlar ama onlarla birlikte vahşi hayvanlar da var, hepsinin sevgi ve şefkate ihtiyacı var. Bazı ruhlar kendilerini bu işe adamış haldeler ama yakın gelecekte bu konuda daha da fazla yardıma ihtiyaçları olacak.

Ben Sirius’lu SaLuSa’yım ve size, bizim gezegenimizde de yaratılan varlıklar olduğunu ve onlarla ilişkimizin sevgi ve saygı çerçevesinde yürüdüğünü söyleyeceğim.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: Ebru


Share |