Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, March 16, 2012

SaLuSa, March 16, 2012

Sizin enteresan bir özdeyişiniz vardır; ayaklar baş oldu, başlar ayak, şimdi, karanlık güçler hala her şeyi kontrol etmekten vazgeçmeseler de, olanları belirleyen şey ışık’tır. Çok yakında bizim taleplerimize teslim olmak zorunda kalacaklar ve artık kaçacak yerleri de kalmadığına göre, hiç alternatifleri de yok. Bu da, bizim, müttefiklerimizle birlikte planlarımızı uygulayacağımız anlamına geliyor. Her projemiz şu anda hazırlık aşamasında ve bunun sonucunda, birdenbire bir bilgi bombardımanına tutulacaksınız. Olaylar artık öyle bir hale geldi ki artık hiçbir şey gizli kalamaz ve bu yüzden bildiklerini size anlatmak için ortaya çıkacak bir insan patlaması olacak. Vatikan söz konusu olduğunda, işler biraz daha zaman alabilir, aynı karanlık sırlarını çok iyi saklamış olan gizli bir dernek gibi. Ama hiçbir şey çok fazla gizli kapaklı kalamayacak; sizin ne kadar kandırdılarsa o kadar da gerçekleri bilmeye hakkınız var.

Şimdilik, gerçekler için bize ya da internetinizde ortaya çıkan diğer bilgi kaynaklarına güvenmeniz gerekiyor. Bunlar göreceli olarak müdahale edilmeyen şeyler, tabii karanlık güçler hala sizin için tehlikeli olan şeyleri ya da şu anda yapılanları ortaya çıkarmaya niyetli olanlara yoğunlaşmış durumdalar. Bizim aşağı yukarı her şeyle ilgili bilgimiz var, gökyüzündeki yerimizden dünyanın her hangi bir yerinde olan her şeyi gözlemleyebiliyoruz. Özellikle dünyadaki herkes için önemi olan ışıktan olanları koruyoruz ve değişikliklerin planlandığı gibi gittiğinden emin olmak için önemli bir rol oynuyoruz. Karanlık güçlerin olduğu ve olabileceği her yerde çalışan görünmeyen güçler biziz. Artık çoğun bizim rolümüzün farkında ve bizim durdurulamayacağımızı zorla kabul ettiriyoruz. Şu anda yapılan temizliği ki bu onların üslerini işlevsiz, nükleer silahlarını da etkisiz ve kullanılmaz hale getirmeyi de içeriyor, durduramazlar.

Emin olun, sizinle ilgili niyetimizin ne olduğunu herkesin bilmesinin zamanı gelince, biz size yayın yapmaya başlayacağız. Ayrıca şunu bilmeniz de çok önemli; biz savaşla ilgili şeyleri ortadan kaldırmakla yükümlüyüz ama bu insanların yaşamını kaybetmesi anlamına gelmiyor, uçaklar, gemiler, ne olursa olsun, buradaki personel dünyadan yukarı çekiliyor. Uygun zaman geldiğinde, geri dönecekler ama bu kez savaş kuvvetleri olarak değil, barış kuvvetleri olarak. Yani, savaş karşıtı görevlere atanacaklar. Bu, aynı zamanda bizim, bizleri Işığın Temsilcileri’ne dönüştürme ve barış ve eşitlik mesajları getirme niyetimizi de gösteriyor. Büyük bir aile olarak bir araya gelme zamanımız artık geldi, zaten Tanrı’nın gözünde de öyleyiz. Herkes ne kadar kısa sürede Hepimizin Bir olduğumuzu kabul edip ona göre yaşamaya başlarsa, o zaman toplu bir Yükseliş gerçekleşecek. Seçimleriniz ve eylemlerinizle kim olduğunuz bilinecek ve Evrim Yolu’nda tam olarak nerede olduğunuz ortaya çıkacak.

Şunu yeniden net olarak ifade edelim ki kendi titreşim düzeyinizin üzerinde bir varoluş seviyesine ulaşamazsınız. Size, yükseliş yolunda eşlik etmesini dilediğiniz, çok sevdiğiniz arkadaşlarınız ya da aile üyeleriniz olacaktır. Ama onların ruhsal evrimi söz konusu olduğunda, onlar böyle bir ilerlemeye hazır olmayabilirler ve siz de onların kendi yollarına gitmelerine izin vermelisiniz. Her şey Şimdi’de olduğundan ve yüksek boyutlarda sizin deneyimlediğiniz anlamda zaman kavramı olmadığından, onlarla yeniden birlikte olmak için her tür şansınız var. Sevgi, koparılamayan, çok güçlü bir bağdır ve sizi yeniden bir araya getirecektir. Bu arada, yükselmek istiyorsanız önemli bir konuyu daha gündeme getirmek istiyoruz. Başka bir ruha karşı olan nefretinizi salıvermeyi reddettiğiniz sürece bunu yapmayı bekleyemezsiniz. Sizin düşünüş şeklinizle, bu şekilde hissetmek için çok iyi sebepleriniz olabilir ama bu sizi her zaman geride bırakacaktır. Size karşı günah işlediğini düşündüğünüz kişilere karşı bağışlayıcı olmaya ve onları “affetmeye” kendinizi hazırlayın. Evrim geçirdiğinizi kanıtlamak için yapabileceğiniz en muazzam davranış budur ve diğer ruha da büyük yardımı dokunacaktır. Bunu bir düşünün sevgililer ve geç kalmadan birbirinizle barışın.

Yükseliş’e bir kere baş koyduğunuzda, yolunuzu Işık ve Sevgi yolu yapmak için bütün çabayı gösterin. Bu, muhtemelen hayal ettiğinizden daha kolay, sadece biraz düşünmeyi ve sebat etmeyi gerektiriyor. Oldu da tökezlediniz, bir sonraki sefer daha iyisini yapmaya çalışın, çok büyük olasılıkla başarırsınız. Eski titreşimlerinizden koptuğunuzu ve onların artık sizi çekmediğini hissedeceksiniz. Ayrıca yolunuz boyunca hep yardım aldığınızı, ilham aldığınızı ve ışığa doğru ittirildiğinizi unutmayın. Bunu yaparken, sizin tarafınızdan siz olana sadık olması için programlanmış olduğu halde, egonuzun davranışlarınıza olan etkisi gitgide azalacaktır. Bu, genellikle olaylarda kendinize öncelik vermeniz anlamına gelecektir ki size en iyi tavsiye düşünmeden hareket etmeyin olabilir. Başkalarına kendinizden vermek, olan her şeyin Birliği’ni içselleştirdiğinizi gösterir.

Bu döngü kapanırken aklınızda birçok şey var ve bunların çoğunun diğer insanlarla ilgili oluşu da size saygınlık kazandıran bir şey. Yine de, sevgililer, lütfen kendi ihtiyaçlarınız için zaman ayırın ve kendi yaşam planınızdan kaynaklanan zorunluluklarınızı ihmal etmeyin. Birçok ruh, neden burada oldukları ile ilgili sezgisel hisler duyacak ve dualitedeki zamanınızı tamamlamak için almanız gereken dersler olduğundan, bu önemli. Bunun bir dengesini bulmanız gerekiyor çünkü o zaman başkaları kadar kendi ihtiyaçlarınızı da karşıladığınızı bilerek üzerinizde bir baskı hissetmeden yolunuza devam edebilirsiniz. Yakında, onu bulunca bileceksiniz çünkü yaşamınız yepyeni bir anlam kazanacak ve çok daha kolay akacak.

Ben Sirius’lu SaLuSa’yım ve müttefiklerimizin ilerleyişinden cesaret almış haldeyim. Karanlık güçlere karşı ki size daha önce de söylediğimiz üzere artık korkunç güçleri sona yaklaştı, bize destek olacak, çok yüksek mevkilerde dostlarımız var. Karanlık güçler kendilerini görünmez sandılar ama Işık güçleri ile karşılaştırılamayacaklarını zor da olsa öğrendiler artık. Biz, sizin deyiminizle sakince çekilmelerini önerdik onlara ama ne yazık ki, şımarık çocuklar gibi pek laf dinlemiyorlar. Korkmayın, onlar bizimle boy ölçüşemezler ve piyasadan kaldırılacaklar, size hiçbir şekilde karışamayacaklar. Bizce siz, kalplerinizde sevgiyle günlük yaşamınıza devam edin, sizden daha fazla bir şey isteyemeyiz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: Ebru


Share |