Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 8, 2012

SaLuSa, August 8, 2012

Biz bu özel mesajı Olimpik oyunlar ve bir ifşaat olasılığı ile birleşmiş olan tanınma miktarına bakış açısı yapmak istiyoruz. İnsanları daha önce hiç olmadığı kadar bir araya getirmesiyle muazzam bir miktarda iyi niyet yaratıyor. Faydaları bütün dünya üzerinde izler bırakarak karanlık Bireyler tarafından yaratılmış ve oynanan önyargının üstesinden gelmeye yardımcı oluyor. İnsan gücü kadar alakalı olsa bile daha fazla değildir, ki siz gerçekten olduğunuz güçlü Varlıklar olan kendi potansiyelinize uyanıyorsunuz. Enerjinizi yerleştirdiğiniz yer sizin üzerine odaklandığınız şeydir, ve bu yolla Işık için mücadeleyi kazanıyorsunuz. Negatif mesajları uzak tutun ve sizi aşağıya çekmelerine izin vermeyin.

4 Ağustos ve düzenlenen Olimpiyat oyunlarının olduğu dönem üzerine odaklanmanızdan nasıl kazanıldığını size açıklama zamanı olduğunu hissediyoruz. Size söz verilen ve beklediğiniz değişikliklerin mümkün olabileceği bir tarih verildiğinde bu anlaşılabilir ki siz heyecanlanıyorsunuz ve bütün dikkatinizi onun üzerine yerleştiriyorsunuz. Bir çok defa yalnızca hayal kırıklığına uğradığınız bu pozisyonda oldunuz, ama başardığınız şeyin kalıcı bir değeri olduğunu birkaçınız farkettiniz. Belirli bir amaç için gönderdiğiniz düşünceler, dualar ve arzular onun tezahürü için koşulları sağlayan çok güçlü bir enerji havuzu oluşturur.

Yani sonuç sizin üzerine odaklandığınız şey olmasa bile amacına ulaşmasına çok yaklaşmasına yardımcı oldunuz. Bu yüzden bunu muhtemelen anlayacaksınız ki Dünya üzerinde Işığı kuvvetlendirme potansiyelini gördüğümüz zaman ne yaptığınız üzerine kuşku duymadan hatta sizi öyle yapmanız için cesaretlendireceğiz. Örneğin 4 Ağustosun özel bir gün olması fikri karanlık olanların sahte bir bayrak saldırısı için olimpiyatları önermeyi akıllarına getirdikleri söylentilerinin bir zamandır dolaşmasından doğmuştur.

Sizin böyle bir fikre karşı çıkma yolunu gördüğünüz konusundaki düşüncelerinizi öngörerek, ve sizin cesaretinizi kırmaktansa bir kenarda durup sizin serbest ifadenize izin verdik. Bunu yaparak kısa sürede çok sayıda Işıkişçisi İfşaatın o yada bu şekilde Olimpiyat oyunları sırasında ortaya çıkması arzusunu paylaştılar. Bu onların etrafında büyük bir Işık aurası yarattı ve karanlık Bireylerin niyetlerini dengeledi ve onlar için başarılı olmayı çok zorlaştırdı. Yani bizim neden müdahale etmeyeceğimizi veya yapıyor olduğunuz şeyden dikkatinizi başka yöne çekmeyi denemeyeceğimizi anlıyor musunuz.

Bizim onun hakkında ne bildiğimizin hiç bir önemi yoktur çünkü her ne kadar farkında bile olmasanız sizin eylemleriniz büyük bir amaca hizmet ediyorlardı. Gerçekte eğer sizden yeterli sayıda aynı sonuca odaklanmış olan olsaydı pozitif bir sonucu başarabilirdiniz. Buna önyargıda bulunmayacağız veya yapılamaz olduğunu söylemeyeceğiz ki bu olmasını engelleyecek bir şekilde sizin üzerinizde etkili olur. Yani şimdi Olimpiyat oyunları hakkında söylediğimiz şey onun korunması için bir Işık bariyeri oluşturduğunu bilerek pozitif odaklanmalarınızı onun üzerinde tutun. Elde edilecek herhangi bir şey harika olacaktır ama ne yaparsanız yapın bu sizi İfşaata bir adım daha yaklaştıracaktır.

Açılış seremonisi olurken tabii ki bir Uzay Gemisi vardı, ve bizim bir şekilde orada olduğumuzun görülmesi amaçlanmıştı. Bu az yayınlandı ama milyonlarca insan bunu gözlemledi ve bu Hükümetlerin bizim varlığımızı tanımaları üzerine biraz daha baskı getiren ileri pozitif başka bir adım olacaktır. Biz böyle bir eylem için baskı yapıyoruz ve bizim müttefiklerimiz otoritelerin üzerine cevap vermeleri için baskı uyguluyorlar. Sevgili Bireyler biliyorsunuz ki o gün gelecek, yani lütfen akışla devam ediniz ve Işıkişçilerinin işini zaten olduğundan daha da zorlaştırmayınız.

Biz oldukça çok sayıda kaynağın sahte bayrak saldırılarının an meselesi olduğu fikrini yayarak korku yarattıklarının farkındayız ama böyle yaparak karanlık Bireylere beslendikleri kesin enerjiyi veriyorlar. Sahte bir uzaylı saldırısıyla insanları çok fazla korkutma girişiminde bulunulabileceği zaman müdahale edebileceğimiz İlahi yetkimiz var, nükleer araçların kullanılmasına izin verilmeyecektir. İlluminatinin sıkıntıya sebep verebilecek herhangi bir girişimde bulunabilmesini değerlendirmeye hazır olmalıyız, ve bu şimdi hepsine yorum yapmaya hazırlandığımız şeydir. Bu dualite döngüsünün kapanma ayları karanlık Bireylerin faydasına değildir ama siz yükselişin talep ettiği eğitime kendilerini uyarlamış olanlarınız içindir. Bu sizin geleceğinizin yükümlülüğünü alma vaktinizdir ve bu şekilde biteceğini de göreceğiz.

İfşaata götürmesi mümkün olan başka bir girişimde daha bulunulacağını da biliyoruz, ve bizim aklımızda olan şeye tercih edilebilecek bir alternatiftir. Sizi herzaman böyle eylemlerin ön saflarında görmek istediğimiz konusunda sizi bilgilendirdik, ama şu anda size detay veremeyiz ki yer almaya devam eden şey hakkında peşin hüküm vermek istemeyiz. İfşaatı getirmekle ilgili olan başka gelişmelerde olabilir, ve Steven Greer'in genel olarak bilinen yapmış olduğu film de tam İfşaatı getirmekle ilgili bir hareketi de getirebilir.

Yani Sevgili Bireyler İfşaatın olmasını onaylayabilecek olanların baskı üzerindedir, ve daha fazla geri tutulamaz. Yani eğer sizin beklediğiniz gibi olmazsa lütfen bir çeşit başarısızlığı temsil ettiğini düşünmeyin. Bize iyi bağlılığı talep eden çok fazla şey oluyor, bilin ki biz her zaman sizin karanlık Bireylerden serbest kalmanız için çalışıyoruz. Ayrıca hatırlayın ki Dünya üzerinde olan biten şeylere daha büyük bir bakışımız var, ve kendilerini sunan fırsatlara göre hareket ediyoruz. Size bize sizin en iyi çıkarınız olacak şeyde karar vermemize izin vermenizi istiyoruz, ve tüm kalbinizle bizi destekleyin. Bundan daha az olan bir şey sizi Yükseliş yoluna kararlı bir şekilde eriştireceğimiz sebep veya hedefe yardımcı olmaz.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve biz değişimlere yardım etme vasıtasıyla olan sizin özel işiniz hakkında yorum yaptık. Nispeten kısa bir zamanda başarı sağladınız, ve bunun ne kadar doğru olduğunu görmek için sadece yüzyılın başlangıcına doğru geriye bakmalısınız. Şimdi tereddüte düşmeyin ve değişimlerin karşısında ve sizin üzerinizde eski yöntemleri uygulamayı sürdürmeye çalışacak olanların son bulunacakları girişimlere karşı tetikte olunuz. Hiç olmadığı kadar hızlı oluşan değişimler vardır ama bazıları devasa büyüklüktedir ve bir gecede olmazlar. Kendi kısmınızı yapın ve bizde kendimizinkini yapacağız, ve birlikte biz muzafferiz. Siz yıldızlardan kız ve erkek kardeşlerimize sevgilerle kapatıyorum.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |