Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 10, 2012

SaLuSa, August 10, 2012

Etrafınızdaki enerjiler yeni zirvelere doğru hızlanıyor ve bunlara hassas olanlarınız çok büyük bir yukarı kaldırış hissedecekler. Bu Yükselişe kadar yol boyunca devam edecek ki içinde zamanla tamamen yükselmeye hazır olacaksınız. Bu dualite boyunca yüzlerce hayattır yapmış olduğunuz inanılmaz yolculuk bir neticeye ulaşıyor. Her ruha bunu geride bırakması şansı verilmiştir ve Yükselişe kendinizi hazırlamanız tercih edilendir. Bir çoğunuz hayatlarında diğerlerine iyi niyetlerle öncülük ettiler ve sıklıkla altın kalp sahibi olarak tanımlandılar. Yükselişin doğrudan dinle hiç bir ilgisi olmamasına rağmen bazı dindar davranışlı samimi ruhlar da yukarı kaldırılacaktır.

Çoğu zaman size hepinizin Bir olduğuna değindik ve bunun böyle olduğunu kabul ettiğiniz zaman ve bütün diğerlerine kendinizeymiş gibi davrandığınızda, Işığın yolunda iyisinizdir. Karanlık Bireyler Işıklarını terk ederek paylaşımın yerine açgözlülüğü, diğer ruhlara karşı kayıtsızlığı, şefkat ve sevginin yerine sorunları geliştirmişlerdir. Hiç birinin olmadığı yerde düşmanlar yaratmışlardır, dinleri şeytanlaştırmışlardır ki böylece birbirlerini gırtlaklayabilirler. Onların kaos yaratmaktaki kasıtlı planlarının üzerinden görebildiğinizde onların enerjilerinden kurtulmanız ve karanlık alanları değiştirebilmek için Işığınızı oralara dökmeniz mümkün olacak.

Sadece iyi ve saf olan herşeyi çekerek etrafınızda kendi enerjinizi yükseltecek bir durum oluşturun. Bu okuduğunuz şeyleri, dinlediğiniz müziği ve hayatta size zevk veren hoşlandığınız şeyleri de kapsar. Örneğin bir çok film ve T.V. şovu bilerek sizi rahatsız etmek, kafanızı negatif eylemler ve görüntülerle doldulmak için yapılmıştır. Neyin doğru veya neyin yanlış olduğu hissinizi azar azar uzaklaştırma şartlarıyla sizi programlamak üzere tasarlanmışlardır. Böylece siz öldürme ve yıkıma karşı duyarsız hale gelirsiniz ve o sizin realiteniz haline geldiğinde karşı çıkmazsınız. Aklınız sürekli bu tür olumsuz görüntüler tarafından saldırıya uğruyorken nasıl içinizde ve dışınızda barışı bulabileceksiniz. Daha çok seçici olun ve hayattaki mutluluk, sevinç ve sevgi üzerinde duran şeylerden zevk alın.

Neredeyse kabul edilebilecek hale gelene kadar, çok uzun süre için her türlü olumsuzluğa tabi tutuldunuz. Bu tabii ki karanlık Bireylerin niyetiydi, ama buna siz izin vermedikçe bunu sizin üzerinize empoze edemezler. Onlara muhalif olarak kendinizi bulaştırmak zorunda olmanız gerekli değildir ama bunun yerine onların düşük enerjilerinin çok üstüne sizi kaldırarak Işığa götürecek bir yaşam şeklini geliştirebilirsiniz. Bu yapılabilir, ama irade gücü ve prensipleriniz için ayakta durabilme kabiliyeti gerektirir. Sadece sosyal olabilmek için kalabalıkla birlikte ilerlemek zorunda değilsinizdir ama kendi davranış kurallarınızı yerleştirebilirsiniz.

Sevgili Bireyler biz size öğüt vermiyoruz, ki sonunda eylemlerinizin sorumluluğunu siz alacaksınız. Yaptığımız şey size mutlu ve tatmin edici bir hayatı elde etmeniz için rehberlik etmektir, böylece siz doğal olarak Yükseliş yoluna geçeceksiniz. Bir Aziz olmak zorunda değilsiniz, ama iyi bir hayat ne anlama geliyorsa kendi en yüksek yorumunuzu yaşayın. Bu uç noktalara gidin demekte değildir, ama sadece Işıkta yaşamak ve diğer yolculara yardım etmek için elinizden geleni yapın. Eğer bunu yapabilirseniz dünya ne kadar muhteşem bir yer olacaktır ve Yükseliş ile birlikte hayallerinizin tahayyülünüzün çok daha ötesinde gerçekleşmesi hiçde gerçek olmayacak bir istek değildir.

Zaman geçtikçe ve sizin anlayışlarınız büyüdükçe, bu doğal olarak daha çok sorunun akla gelmesiyle sonuçlandı. Oldukça açıktır ki Yükselişin sizin durumlarınızda dramatik değişiklikler anlamına geldiğini kabul etmeye başladığınızdan beri daha çok detay istiyorsunuz. Biliyoruz ki size verilebilecek daha fazla bilgi yolculuğunuzu tamamlamanız için büyük kolaylık sağlayacaktır. Bitiş zamanlarının yeni bir başlangıcı doğurmasına rağmen layıkıyla hazırlanmış olmak istediğinizi tamamen anlıyoruz. Bu amaçla bunun Mikail tarafından bilinmesini sağladım ki 6 Ağustos'ta Linda Dillon kanallığıyla Steve Beckow'ın B.M.Mikail ile yaptığı röportajın bir kopyası size gönderilmelidir.Bu Yükselişin ne demek olduğunun oldukça kapsamlı bir açıklamasıdır, ve ayrıntılarda açıktır ki böylece tamamen anlaşılabilir. (Bu mesajın gönderilmesinin hemen ardından yazıyı göndereceğim.)

Yükselişe götürecek olan kesin yol hala temizlenmemiştir, çünkü bir kaç olay bizim umduğumuzdan çok daha kısa zaman periyoduna oldukça sıkıştırılmıştır. Yani bunları lütfen geldikçe gerekli olduğu zaman olduğunu bilerek kabul ediniz, siz tamamen hazırlanmış olacaksınız ve arzu edildiği gibi ileriye doğru hareket edeceksiniz. İfşaatın bir çok yönü vardır, bizim birlikte devam etmek istediklerimizin bi çoğunun anahtarını tutar, bizim için en önemli olan bizim varlığımızın resmi olarak kabul edilmesidir. Şimdi bizim varlığımıza inanan milyonlarca insan vardır ve sizin karara varmanız için neredeyse 70 yılınız vardı. Şimdi hiç olmadığı kadar günlük olarak sizin gökyüzünüzde görülüyoruz, ve daha çok kişinin bizi görmesinin muhtemel olduğu yerlerde kendimizi kasıtlı olarak konumlandırıyoruz.

Genel olarak bilinmeyen şey bizim dünyayı barış içinde tutarak başka bir Dünya Savaşının başlamasını önlediğimizdir. Oldukça uzun yıllardır da nükleer silahların kullanılmasını da önlüyoruz. Son olarakta, son zamanlarda, büyük bir cepheleşme için kurulan sahte bayrak saldırılarını engelledik. Doğal olarak sizin Hükümetleriniz ve Askeriyelerinizi bu tür eylemleri itiraf etme konumuna zorlamak istemiyoruz, ve bunu yapmanın sonuçlarından korkarlar. Ancak, yakında gerçekleşmesi gerekir ve bizim ile olan temaslarını ve sizin aranızda açıkça hareket etmemize izin verecek itirafları yapmaları için onlara baskı uyguluyoruz. Bazıları hala sizin yönetiminizi ele almak niyetinde olduğumuza inanıyor, ama bu olağandışı bir fikir gibi görünüyor ki eğer sahip olsaydık neden şimdiye kadar bekledik. Bunu yıllarca bizi size saldırmak için bekleyen canavarlar gibi göstermiş olan negatif tanıtımın sonucu bir fikir olarak görüyoruz.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve şuna dikkatinizi çekeceğim ki biz Galaktik Federasyonun üyesi bütün Yıldız Milletleri olarak yükselmiş Varlıklarızdır. Sizinle temaslarımızın bazı yanlış hesapları olmadığı sürece size karşı herhangi bir şekilde düşmanlık sergileyebilecek herhangi bir durum bulunmamaktadır. Lütfen bizi kaçırma olaylarından sorumlu olan Gri'lerle karıştırmayın, ve hatırlayın ki onlar ABD hükümeti tarafından iki tarafında yararına olacak bilgilerin takası öngörülerek davet edilmişlerdir. Hepinize kutsamalar Sevgili Bireyler, ve her zaman olduğu gibi gözlerinizi sizi bekleyen görkemli gelecekte tutunuz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |