Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 6, 2012

SaLuSa, August 6, 2012

Karanlık Bireylerin yerlerinde miras bıraktıkları şeyler hala sizin için bir sorun oluşturuyor. Uzun zaman önce harekete geçirdikleri eylemler hala ilerlemeye devam ediyor, ama daha fazla onları taşıyacak güç ve ivmeye sahip değiller. Onların en büyük dezavantajları askeri hırslarının ilgili olduğu yerde olmuştur ve onların kullanmasının engelenemeyeceği nükleer bombalarını kalıcı bir şekilde kullanılamaz hale getirdik. Kabalın finansal kanadı da parçalanmıştır ve onun eski şekline diriltilmesine izin verilmeyecektir. Aslında onlar hızla bir deliği kapatır kapatmaz diğer başka bir yerde ortaya çıkmaktadır ve sonunda yeni bir sistem tek cevap olacaktır. Yani eski olan parçalandıkça çok uzun bir zamandan beri yer etmiş olan büyük görevi kötüye kullanmaları ve yolsuzlukları açığa çıkartıyor. Yani devam eden sorunlar hakkında endişe etmeyin ki çok uzak olmayan kısa zamanda gelecek bir günde daha iyisiyle değişecektir.

Para da geçmişte sahip olduğu kadar öneme gelecekte sahip olmayacaktır. Bu oldukça dağıtılacaktır ve ağır vergi sistemi geniş bir şekilde değiştirilecektir ki kazandığınız bir defa vergilendirilecektir. Ayrıca ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir çok yönden serbest enerjiyle devam ettikçe giderleriniz şimdikinden çok daha az olacaktır. Nihai durum ısınmak, aydınlanmak, su ve yemek pişirmek için ihtiyaç duyduğunuz enerjinin hepsinin serbest olmasına emin olmaktır ki toplu taşımanın bir formunun ihtiyacıdır. Sonunda petrol bazı ürünler daha fazla kullanılmayacak veya talep edilmeyecektir. Temiz ve ekolojik enerji herkes için mümkün olacaktır ki böylece gezegeninizdeki kirliliğe sebep olan kaynaklardan bir çoğu kaldırılacaktır.

Toplumunuzda büyük değişiklikler fikrine alışıyorsunuz ve bu hayal edebileceğiniz aksaklıklara neden olmaz. Planlar ve yapmak üzere olduğumuz herşeyin özündeki değişikliklerin hızı çok dikkatli bir şekilde tasarlandı. Biliyoruz ki bir çoğunuz yaptığımız işi yürütmemiz için yeterli zamanımız olmadığından endişeleniyorsunuz ama emin olunuz ki herhangi bir duruma çok iyi hazırlandık. Zeminin yapılması işi çoktan bitti ve planlama izinleri veya sizin normalde deneyimlediğiniz gecikmelerin diğer şekilleri gibi engeller, bizim niyetlerimize engel olamaz.

Daha çok zaman geçtikçe bir çoğunuz bizimle birlikte çalışma fikrine açık hale geliyor ve böyle bir çoşkuyu biz memnuniyetle karşılıyoruz. Bu sizin örneğin Dünyanızın temizlenmesine dahil olmanız her zaman bizim niyetimiz olmuştur. Ormansızlaşma ile çıplaklaşmış, ciddi hasar görmüş ve kirlenmiş bir çok alan vardır. Bunun ne kadar süreceği hakkında hiç bir endişemiz yoktur ve bunları çok hızlı düzeltmeniz için yardımcı olabiliriz. Aslında bunun ötesindeki alanları biz geliştireceğiz ve doğa ile dengede olmak için ne istendiğini biz tam olarak biliyoruz.

Aklınızda tutunuz ki bizim Ana Gemilerimizin bir çoğu bazı örneklerde pek çok mil uzunluğunda ve sizin şehirlerinizden çok daha büyüktür. Biz sizin atmosferinizdeki görevlerde kullanılacak bir çok küçük gemi filolarını da kapsayan muhtemelen ihtiyacımız olabilecek herşeyi yanımızda taşıyoruz. Sizin çoğunlukla gördüğünüz Ana Gemilerimiz genellikle puro biçimlidir ama dairesel olanları da vardır. Biz normalde en büyük gemilerimizle Dünyanın yakınına gelmeyiz ki sizin kendi eneji sistemlerinizde işlev bozukluklarına sebep olabilirler. Ancak kesinlikle size daha yakınlaşmaya başladıkça varlığımızda kesin bir artışla bunları atmosferik sınırlarınızın ötesinde göreceksiniz.

Büyük ileri atılım fikrine daha çok alışıyorsunuz, ki bu size bizim yeni teknolejilerimizi tanıtmayı kolaylaştırıyor. Bir çok bakımdan onlar emek tasarrufçu, çevre dostu ve kullanımda ekonomik, ve doğal özdevinimiyle sizden daha az girdi talep edecektir. Bu size kendinize harcayacağınız veya başka ilgilerinizi takip edebileceğiniz çok daha fazla zaman bırakacaktır. Başka bir deyişle hobilerinizi takip etmek veya bilgilerinizi genişletmeye devam etmeniz için ne gerekiyorsa yeterince boş vakte sahip olacaksınız. Geçmiş, şimdi ve gelecekte seyahet edebilme kabiliyetine sahip olduktan sonra sizin bilgileriniz çok hızlı artacak. Eğer yeterince gelişmiş bir düzeyde bilince sahipseniz, Federasyonlardan biri olan Işığın Galaktik Federasyonu gibi birine katılmak isteyebilirsiniz.

Size tavsiye edilmiş olan büyük değişimlere çok yakın olduğunuzdan beri aynı zamanda endişelenecek hiç bir şey yoktur. Geleceğiniz çoktan tespit edilmiş ve kesinleşmiş olandır ve bitiş zamanları ilahi olarak artarak buna göre geçecektir. Hiçbirşey sonucu değiştiremeyecektir ve arada olanların hiç bir önemi yoktur. Yani anlamaya başladığınız gibi döngünün bitişi için felaketsel bir sonuca gerek kalmamıştır. Bu; Adam düşük vibrasyonlarda kapana kısılmış, ve başka bir çıkış olmasının mümkün görünmediği durum olsaydı uygulanması gerekli görülebilecek olandı.

Sizin itibarınızda sizi yukarı kaldırmak için olan girişimlere çok iyi tepki gösterdiniz. Karanlık Bireyler sizin üzerinizdeki kontrollerini arttırmış olmalarına rağmen siz Işığı aldınız ve oluyor olana uyandınız. Sizin bilincinizdeki büyüme Dünyaya daha çok Işığı çekti ve etrafındaki şebeke çizgileri yenilendi ve son derece aktifleşti. Benzer benzeri çeker ve o kadar güçlü hale geldiniz ki sadece Karanlık Bireyleri onların yollarında durdurmadınız onlara karşı bir zafer başardınız. Yakında onların uzaklaştırıldıklarını ve karanlık şebekelerini genişletmelerinin önlendiğini göreceksiniz. Yapılması gereken çok şey vardır, ve biz hayati temizliği çalışma haline getirmeye hazırız, ama bu çoktan başlamış olan işi tamamlamanın zamanıdır.

Karanlık Bireylerin kendi oyun planlarını hayata geçirmelerine izin verildi, ancak herzaman Işık kazanacak olandı. Bu sadece Işık işçilerinin nasıl yanıt vereceklerinin meselesiydi ki siz sık sık enkarne oldunuz ve negatif enerjiler tarafından aşağıya çekilerek kendi hayat planlarınızı unuttunuz. Yardım her zaman size yardımda bulunmak için yakınızdaydı ama bazen size ulaşmak çok zordu. Fiziksel düzeylerin çekiciliği davetkardır ve direnmesi zordur ama deneyimle onların üstüne yükselebilirsiniz. Gerçekte hiç kimse başarısız olmaz ki onları fethedene kadar düşük boyutların sorunlarıyla yüzleşmeye devam edersiniz.

Ben Sirius'tan SaLuSa, sizden Hala Yükselişe odaklanmanızı devam ettirmenizi istiyorum ki bu herşeyin ne hakkında olduğudur, ve bu noktaya gelebilmek için bir çok hayatlar geçirdiniz. İyi işti ve iyi hak edildi.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |