Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 3, 2012

SaLuSa, October 3, 2012

Sizinde hiç şüphesiz bir şekilde dikkat ettiğiniz gibi dünya nüfusu arasında huzursuzluk yayılıyor. İnsanlar karışmış olan ülkelere şiddetli tasarruf önlemleri getiren Bankerlerin düşüncesizliklerinden dolayı daha fazla acı çekmeye hazırlanmıyorlar. Hükümetler insanların gücünden korkuyorlar, ve devam ederlerse onlar sorunlara bir çözüm bulmak zorunda bırakılacaklarını biliyorlar. Uzun vadede, borç affı tam bir cevaptır, ancak bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bekleyip görmek zorundasınız. Siz insanlar kasıtlı olarak sizi kendilerine bağımlı tutma niyetinde olan ilimunati tarafından ihtiyaç içerisinde tutulmuşsunuzdur. Bu şekilde onlar sizin hayatınızın nasıl ilerliyor olduğunu tam olarak yönetebilme kabiliyetine sahip olmuşlardır.

Yani iktidar oyunu hala devam etmektedir ancak dengesini nasıl yanılarak yanlış bir şekilde karanlık Bireyler tarafından yönetilmeye izin verdiklerine uyanmış insanlardan tarafa değiştirmektedir. Egemen Varlıklar olarak siz çok daha kaliteli bir hayata sahip olmalısınızdır, hükümetlerinizin bunu bu şekilde yapmak için yeterli dereceden fazla imkanları olmuştur. Zengin ve güçlüler toplumdaki kendi yerlerini korumak için sizi geri ittiler. Bolluk tekrar dağıtıldığı zaman siz dünyada, herkesin bereketli bir hayattan zevk alması için, yeterince olmuş olduğunu göreceksiniz. Bolluğun dönüşünü tetikleyecek olan değişiklikler eldedir, ve zamanı gelince bu gidişat sizin yaşam sürenizde olacaktır. Biz Işığın Galaktik Federasyonunun onun içinde bir rolü vardır, ve planlar çoktan hazırlanmıştır.

Bizde sizin gibi yeterli ilerlemenin olması için bekliyoruz ki böylece biz size karşı sorumluluklarımızla Yükseliş yolunun daha hızlı açılmasından emin olmak için devam edebiliriz. Açıkçası bitiş zamanlarının çok hızlı bir şekilde yaklaşmasından dolayı biz Dünyaya gelebilme fırsatına sahip olmayı arzuluyoruz, ki bizim teknolojilerimiz iletişimin daha verimli bir seviyeye yükseltilmesini mümkün kılacaktır. Sonra biz dinleyecek olanlara söylemek zorunda olduğumuz şeyleri kendi lisanlarında dünyada hitap edebiliriz. Genel anlamda bizim herkesin Yükselişi ve onun içinde yer alma fırsatına sahip olduğunu öğrendiğinden emin olmaya ihtiyacımız vardır. Tabii ki bazılarının çok az veya hiç ilgisi olmayacaktır, ancak sonuçta onlar bu konu hakkında hiç birşey bilmediklerini söyleyemeyeceklerdir.

Biz Dünyada Işıktan olanlarla hala daha düşük titreşimler tarafından geride tutulanlar arasında bölünmenin daha derinleşmeye başladığını görüyoruz. Uyanış yavaş yavaş yayılıyor, ve bir çok ruh hayatlarını iyileştirmek için değişim yapmada kendi büyük potansiyellerinin farkına varıyor. Tanrıya inanç eksikliği ille de insanların yükselişine engel değildir, ki onlardan bir çoğu kalplerinde nazik ve terbiyeli insanlardır. Bu sizinde içinde sayıldığınız şeydir, ancak biz her zaman diğerlerine kendinizmiş gibi davranmanın gerekliliğine geri geleceğiz. Size tekrar tekrar Hepinizin Bir olduğunu hatırlatacağız, ve eğer siz bunu kabul edebilirseniz bütün Varlıklara karşı olan sevginizden dolayı Işığın içine geçeceksiniz. Kendinizi yukarı kaldırmak oldukça basit ve hiç karmaşık değildir, ve bununla birlikte siz bilinci daha büyük bir ölçüde deneyimleyeceksiniz.

Güçlü ruhlar olduğunuzdan bir an için bile şüphe etmeyiniz, ve varoluşunuzun daha yüksek bir seviyesine ulaşmak için yeteneğinizin üzerine herhangi bir sınırlama koymayınız. Siz arzu ettiğiniz şey ne ise o olma potansiyeline sahipsiniz, ancak bunda başarılı olabilmeniz için o yolda çalışmak zorundasınız. Siz sebepsiz bir şekilde Tanrılar olarak adlandırılmadınız, ve bir çoğunuz çoktan Üstatdır. Çok yakın bir gelecekte gerçek kimliğinizi keşfedeceksiniz ve dualitedeki deneyimlerinizden yararlanmış olduğunuzu göreceksiniz. Siz daha ileri olanlara sahip olmak için devam edeceksiniz, ancak yüksek alemlerde evrim hızı çok daha yavaştır. Açıkçası şimdi sahip olduğunuz gibi gün be gün meydan okumalarla yüzleşmeye veya bu kadar hızlı bir şekilde gelişme fırsatına sahip olmayacaksınız.

Bu kadar uzun bir zaman düşük titreşimlerde olmaktan sonra dinlenebileceğiniz ve kendinizden keyf alabileceğiniz huzurlu boyutlara girmek sizin için hoş bir değişiklik olacaktır. Orada içinde gelişebileceğiniz çok daha fazla seviyeler vardır, ve her biri titreşim ve Işığı yükseltir. Sonunda anladığınız manada bir form alma ihtiyacının ötesine geçeceksiniz, ancak fırsat gerektirdiğinde bunu yine kendiniz için sağlayabileceksiniz. Hemen bütün faydaların hepsini birden kazanmayacaksınız, ancak hızla geride bıraktıklarınızın yerini alacak olanları kazanacaksınız. Üçüncü boyutun işleri ve tatsız yaşam özellikleri daha fazla var olmayacaktır, ve herşey çok güzel ve tatmin edici bir deneyim olacaktır.

Herşeyin aydınlık yönüne bakmaya devam edin hatta eğer bir hastalık veya bir sakatlıktan dolayı acı çekiyor olsanız bile, ki bu çok da uzun bir süre sizinle birlikte olmayacaktır. Bedeniniz çoktan değişiyor ve sizin titreşimleriniz çok yakında tersini meydana getirmeye yetecek kadar güçlü olacaktır. Mükemmel bir vücuda sahip olma düşüncesi onu yaratmada yardımcı olur, ki odaklandığınız şey her ne ise sahip olacağınız şeyde odur. Bu bizim sizi Işığa odaklanmanız ve düşük enerjilerdeki şeylere odaklanmamanız için cesaretlendirmemizin sebebidir. Yeteneklerinizden şüphe etmeyiniz, ki siz saf düşünceyle yaratabilirsiniz.Tabii ki bu katlanarak artar ve sizi Yükseliş boyunca ileriye taşır. Bu size hem Dünyadaki hem de Dünyadışındaki bir çok diğer kaynaktan gelen Işık tarafından daha da geliştirilmiştir.

Biz sizi sürekli yüksekçe ruhsal bir Varlık olarak Barack Obama'nın Başkanlık Seçimlerini kazanmaya mukadder olduğu konusunda bilgilendirdik. Siz şimdi onun pozisyonun güvencede göründüğünü görüyorsunuz, ve bu sonradan kendimizi İfşaata dahil edebilmemiz için bekleyebileceğimiz anlamına geliyor. Bu çok büyük değişikliklerin başlamasını getirecektir, ve siz en sonunda karanlık Bireylerin çöküşünü göreceksiniz. onlar ödünç alınmış zamanlarda yaşadılar, ve oldukça uzun bir süre önce gitmiş olmalıydılar ama Işığın muzaffer olduğu bariz gerçeğini inkar etmeye çalıştılar. Onların özgürlüklerinin nasıl ellerinden alınmış olduğunu görmekte başarısız olan ilgisiz insanlar tarafından da yardım edilmemiştir.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve bizim çok uzun süredir Dünyanızdaki üstleri kullanan karanlık güçleri ortadan kaldırmaya devam ettiğimizi bildiririm. Onların daha fazla kalmalarına izin verilmemiştir,ve Yükseliş sürecinde hiç bir yerleri yoktur. Onların varlığı bu zamana kadar ağırlıklı olarak bir kaç bin yıldır süre gelen bir miras olmuştur, ve kayıtları hala sizin kayıtlı tarihinizde bulunmaktadır. Çoğunuzun şimdilerde bildiği gibi Grilerin Amerikan Hükümeti ile anlaşmasından dolayı Dünya üzerinde ikamet etmesine izin verilmiştir, ancak onlarda burayı terk etmek zorundadırlar.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |