Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Mike Quinsey - SaLuSa, October 5, 2012

SaLuSa, October 5, 2012

Bir çok konu başlığı ilerliyor, ve hatta ifşaat henüz olası olmayan kaynaklar tarafından ilk defa ilan edilebilir. Bunu yaparlarsa, bu diğer ülkelerin kendi iletişimlerinin neler olduğunu itiraf etmeye zorlayacaktır. Hiç şüphe yoktur ki yapmış olduklarının ne olduğunu tam anlamıyla ortaya çıkarmakta isteksiz olacaklardır. Her ne kadar gerçeğin artık ortaya çıkma zamanıysa da ve herşeyden sonra, bu basitçe zaten çoktan bilinen şeyin bir açıklaması olacaktır. Hiç şüphe yok ki U.S. Hükümeti ile gizli yer altı üstlerinde çalıştıkları görülen Dünyadışı olanlarla yapılmış olan anlaşmaların gizli tutulmalarının bahanesi olarak Milli Güvenlik kullanılacaktır. Orada aynı zamanda kaza yapan gemiden kurtarıldıktan sonra yakalanmış olanların ele alınışları ve sonuçları da vardır. Burada karanlık Bireylerin çok fazla menfaatleri söz konusudur ve konular nihayetinde ortaya çıktığında gerçek açığa vurulacaktır.

Sonuçta gerçek kurgudan daha farklıdır, siz bir zaman tüneli içerisinde yaşatılıyordunuz ve ilerlemeniz kasten geri tutuluyordu. Yeni buluşların yararları size geçiktirilmeseydi en son Dünya Savaşından sonra yeniden büyüme döneminde siz çok daha ilerlemiş olurdunuz. Bunun yerine siz kendilerinin kontrolünden çıkamayacağınıza emin olmuş, ve daha az ilaç kullanılımı ve serbest enerjideki gelişmeleri durdurmuş, Petrol ve İlaç Sanayii tarafından rehin alındınız. Bu değişikliklerin açıklanamamasından değildir, ancak bunun yerine bunu yapmaya hazırlanmış olanlar tehdit edilmişlerdir veya daha da kötüsü devam etmeye cesaret edememişlerdir. Zamanla faillerin kimler olduklarını ve buna kimlerin destek verdiğini öğreneceksiniz.

Muhetemelen anlaşılabileceği gibi gizliliğin en fazla kapsadığı alanlar uzayda yolculukla ilgili gelişmelerdir. Bütün konu sizin kafanızı karıştırmak anlamında yanlış bilgilendirmelerle sislendirilmiştir, ve karışmış olanlar da gerçeği saklayabilmek için çok uzak mesafelere gitmişlerdir. Hükümet ve askeriye onlarla çoktan çalışıyor, ve bunu çok uzun yıllardır yapıyor olduğu için dünyadışındaki hayat 'arayışı' kulağa oldukça komik geliyor. Bu tarz konularla ilgili raporlar sizin internetinizde vardır, ve bir çok araştırmacı bulduklarını detaylandıran çok iyi kitaplar ortaya koymuşlardır.

Işığın Galaktik Federasyonu üyeleri gökyüzünüzde yolculuk yaparken sıklıkla taciz ve tehdit edilmiştir. Bu bize herhangi bir zarar gelebileceği için değildir, ki biz teknolojilerimizi kullanarak kendimizi korumaktan çok daha ötesine sahibiz. Ancak biz, bize karşı askeri bir tavrı kabul edilemez buluyoruz ki biz asla size karşı herhangi bir tehdit oluşturmadık. Biz onların görüş sahalarının ötesine hareket edene kadar tepki vermek zorunda bırakılmadığımız sürece, bazı gemileri 'uzaklaştırmak' zorunda kaldık ancak önce pilotu kendi güvertemize ışınladık. Çok yakın gelecekte bizim ifadelerimizi doğrulamak için tekrar dünyaya geri dönebilirler. Biz benzer bir eyleme sizin yetkililerinizin Dünyadan nükleer cihazları kaldırma emirlerimizi göz ardı ettiklerinde de başvurmak zorunda kaldık. Yaptıklarınız başka medeniyetleri tehdit eder hale geldiğinde biz harekete geçmek ve bunu önlemek için gereken bütün yetkilere sahibiz.

Savaşla bitirme zamanı ve onunla ilgili herşey geçti,yine de belli ülkeler Orta Doğu'da başka bir tanesini çıkararak kendilerini tehlikeye atmaya hazırlanıyorlar. Biz sizin dar kafalı kavgalarınızı durduramayız, ancak eğer nükleer silahların kullanılma niyetinde olunduğunu keşfedersek daha önce bir çok kez yaptığımız gibi müdahale edeceğizdir. Barışı düşünün Sevgili Bireyler, ve Dünyanın etrafındaki ızgaralarda daha fazla Işığın ve gücün yaratılmasına yardımcı olun. Bu negatif enerjilerin dönüştürülmesine yardımcı olacaktır ve ülkeler arasında daha fazla kavgayı azaltacaktır. Bu büyümenin ve sorumlu vatandaşlar haline gelerek güzel Dünyanıza ve yaşamın diğer bütün formlarına bakmanızın zamanıdır. Bunu yapmaktan kendilerini aciz bulanların Yükselişi talep etme gibi hakları olamaz, ve daha öğrenecekleri çok şey vardır.

Biz hepinizin evrimin başka aşamalarında olduğunuzu biliyoruz, ve biz geri kalmış olanları yargılamıyoruz. Siz bir birey olarak size uygun bir hızda devam ediyorsunuz, ve bu size derslerinizi öğrenmek için tekrarlanan fırsatlar veren reenkarnasyonun güzelliğidir. Yani sizin etrafınızdaki Yükselişin ne anlama geldiği hakında çok az anlayışa sahip olanlar için endişelenmenize hiç gerek yoktur. Bunu alırsınız yada bırakırsınız, ve kendi döngüsel doğasından dolayı o tekrar etrafa gelir. Böyle ruhlar dualitede deneyimlemiş oldukları şeyin yararlarını kaybetmeyeceklerdir, ve bu onlara spirituel gelişimlerine devam ettikleri zaman kullanışlı bir avantaj sağlayacaktır.

Unutmayınız ki Tanrı'nın bütün Evren için çok büyük planları vardır, ve Tanrı'nın hayata karşı olan Sevgisinden dolayı bu sizin arzu ettiğiniz gibi özgürce deneyimlerinizi tamamlamanıza izin veren bir deney olarak kabul edilir. Her ne kadar siz kendi seçimlerindenizden öğrenmek zorunda olsanız da bunlar başka bir ruha müdahale etmeli veya zarar vermeli midir. Bu durumda sizi ileriye taşıyacak gerekli anlayışı nasıl başarmanız gerektiğine karar verecek olanlar sizlersiniz. Doğal olarak Yüksek Varlıklar kendi bilgeliklerini sizinle paylaşacaklardır ve ayarlanabilecek en iyi yolu size önereceklerdir. Hayat çoğu zaman saf şans ile ilerliyormuş gibi görünür, ancak size söylemeliyiz ki sayılan ve hayatınızda etki eden yerlerde hepsi planlanmıştır. Özellikle eğer hoş olmayan görevler almış olduğunuzda bu böyle görünmemektedir, yine de zor sorunlar size hızla ilerlemeniz için büyük fırsatlar verenlerdir.

Bu bitiş zamanlarında çoğunuz ödenmemiş karmayı temizlemeyi tercih edeceklerdir. Bu sizin kesinlikle çok yoğun bir hayata sahip olduğunuz anlamına gelir, ve ilişkilerinizin söz konusu olduğu yerlerde çok fazla iniş ve çıkışların varlığı da söz konusudur. Onlara tutunun ve onlardan uzaklaşmayın, ki size sadece kendinizi yukarıya çıkarma şansı verilmemiştir ancak sizin eylemeleriniz aynı zamanda diğerlerine de yardımcı olabilir. Bütün İnsan Irkı birlikte bunun içindedir, ve ne kadar yükseğe veya aşağıya gideceğiniz de sizin kollektif biliçliliğinizdir. Kesinlikle Yükselişin öneminden dolayı, kendi yukarı çıkarılmanız için çok büyük yardım alıyorsunuz. Biz mümkün olabilecek en fazla sayıda yükselmiş olduğunuzu görmek isteriz, ve siz 'ışık'landığınızda sizin kendi gerçeğinizle ilgili birşey bulduğunuzu ve uyanıyor olduğunuzu biz biliriz.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve saatin gece yarısını vurduğunu biliyorum, ve sizin yükselmeye hazır olduğunuzdan emin olmak için kalbinizi ve ruhunuzu ortaya koymanıza çok az zamanınız kaldı. Hedefleriniz üzerinde odaklanmış kalın ve sizi dışa atmayı deneyenlerin maskaralıklarına dalıp gitmeyin. Karanlık Bireyler sizin yükselişinizi engellemek için son beyhude girişimlerinde bulunuyorlar, ve bu ancak siz izin verirseniz olabilir. Dünyanızı saran Işık ve Sevgi içinde güvenle yürüyün.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge