Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 27, 2012

SaLuSa, August 27, 2012

Niektorí ľudia sa pýtajú čo majú robiť, keď budú musieť spraviť rozhodnutia, ktoré ich posunú za 21. December. Odpoveďou vždy bude aby ste nasledovali svoju intuíciu, pretože nech spravíte čokoľvek, neovplyvní to Váš Vzostup. Avšak je dôležité, aby ste si urovnali všetky nezhody, ktoré máte s priateľmi a príbuznými. Dá sa to spraviť ak akceptujete potrebu začať Nový Vek s čistým štítom a uvedomíte si, že niektoré staré vzťahy skončia a niektoré začnú. Budú prevažovať partnerstvá nad manželstvami, pretože sa stanete súčasťou skupín, v ktorých budú členovia spolupracovať na vzájomnom prospechu. V skutočnosti budete mať väčšiu slobodu ako predtým tým, že dosiahnete vyššiu úroveň vedomia. Budete schopní voľne cestovať a siahnete po celej Galaxii, aby ste išli tam kam Vás túžba povedie.

Váš okamžitý rast čiastočne pochádza z pozdvihnutia myšlienok tak, že sa môžete sústrediť na budúcnosť. Váš súčasný cyklus sa končí a s tým by mali odísť aj všetky prepojenia, ktoré Vás brzdia. Nič neľutujte, pretože ste mali stovky životov ktoré urýchlili Vašu evolúciu. Čaká Vás oveľa lepší život bez nevýhod, s ktorými Vás konfrontovala dualita. Avšak všetky Vaše skúsenosti boli súčasťou Vášho pozdvihnutia a vždy z nich budete profitovať. Dualita bola časom úplných zážitkov, zmyslov a emócií a učenia sa ovládať ich. Máte schopnosť kontrolovať negatívne emócie a nemôžete sa ospravedlňovať ak zlyháte tým, že budete tvrdiť že ste proste takí. Musíte vyvinúť snahu zmeniť sa a to Vám prospeje mnohými spôsobmi, pretože sa vo vnútri budete cítiť omnoho lepšie. Obzvlášť hnev má na Vás oslabujúci účinok a keď sa to deje opakovane, poškodzuje to Vaše telo a môže spôsobiť chorobu.

Drahí, pointou je že ako sa viac stávate zo Svetla, Vaša pozornosť je priťahovaná na harmonické veci v živote a ako postupujete stáva sa ľahším udržať si svoj mier a pokoj. To sa viac zarovnávate so svojím Vyšším Ja, čo je Vaším najvyšším cieľom. To čím ste boli ste neboli naozaj Vy a dualita nie je Vaša skutočná realita. Všetko je to ilúzia, ktorá bola vytvorená Vami všetkými odkedy ste spadli do nižších vibrácií. Odvtedy ste mali svoje úspechy a pády, ale ako Ľudská Rasa ste nikdy nedosiahli takého bodu ako teraz, keď má každá duša príležitosť vzostúpiť.

Predtým ako dosiahnete 21. december, tí ktorí si nie sú vedomí toho čo prichádza dostanú množstvo príležitostí. A takisto aj tí ktorí sa rozhodli, že nemajú záujem opustiť Vašu súčasnú Zem, aby potom nič neľutovali. Ako sme Vám predtým povedali, každé rozhodnutie ktoré spravíte bude rešpektované a čo je najdôležitejšie je, že budete pokračovať vo Vašej evolúcii rýchlosťou, ktorá je presne tá správna pre Vás. Takže keď sa dostanete do tej fázy po Vzostupe a uvedomíte si, že niektorí ľudia ktorých poznáte nevzostúpili, nemal by to byť čas smútku. V niektorých prípadoch sa budete môcť neskôr rozhodnúť pracovať s nimi ako ich Radcovia, takže prepojenie s nimi bude stále celkom silné.

Vzhľadom na relatívne krátky čas ktorý zostáva do ukončenia tohto cyklu sa toho deje veľa a všetko bude pripravené, keď na to príde čas. Ako už chápete, väčšina z toho sa týka rôznych foriem čistenia a odstránenia Temných a ich rozpadávajúcej sa moci a vplyvu. Neexistuje pre nich cesta späť a mnohé o ich operáciách sa dostáva na verejnosť. Je dôležité aby ste vedeli ako ste boli oklamaní a neexistuje dôvod aby ste sa kvôli tomu cítili vinní, pretože Temní v minulosti disponovali veľkou mocou. Siaha to do dávnej minulosti, kedy boli negatívne energie prvý krát pritiahnuté na Zem. Vy ste v podstate vykonali veľkú službu Vesmíru tým, že ste ich pomohli premeniť a často ste za to draho zaplatili.

Oslobodte sa od nižších vplyvov a stojte za svojimi presvedčeniami, pretože keď pravda vyjde na povrch je možné, že budete musieť vysvetľovať svoj postoj. Avšak nie je potrebné presviedčať ostatných o tom, že máte pravdu a obracať ich na svoje myšlienky. Keď sú na to ľudia pripravení, sami uvidia ako to je a mnohé z toho čo bolo považované za pravdu sa ukazuje v pravom svetle a prinúti to ľudí prehodnotiť svoje presvedčenia. Zanedlho sa Majstri vrátia na Zem a spolu s tými ktorí sú už tu, sa postarajú aby boli falošné učenia a historické záznamy buď opravené alebo odstránené. Pravda nie je len niečo zapísané vo Vašich záznamoch, ale je to energia ktorá pozdvihuje ostatných ľudí a prináša im ozajstné pochopenie.

Len sa na chvíľu zamyslite nad tým ako sme my návštevníci Vašej Zeme ohováraní a úmyselne prezentovaní ako monštrá, ktoré snažia zotročiť Vás a ukradnúť Vám Vašu zem. Sme opisovaní ako votrelci keď sme v skutočnosti Vašou rodinou a nikdy sme proti Vám v hneve nezdvihli ani prst. Akékoľvek takéto aktivity proti Vám neboli vykonávané členmi Galaktickej Federácie Svetla ale inými mimozemšťanmi alebo Vašimi vlastnými silami. Všetko to samozrejme robia preto aby ste sa nás báli a nepomáhajú tomu ani niektoré náboženské skupiny ktoré tvrdia, že sme diabli. Chceli by sme Vás požiadať aby ste počkali kým budeme môcť chodiť medzi Vami a potom pocítite naše aurické vyžarovanie a budete vedieť, že prichádzame v Láske a Svetle.

Vieme, že mnohí z Vás ktorí čítate naše komentáre už chápete našu pozíciu. Ste naším predvojom a príde čas kedy Vaše vedomosti budú pre nás neoceniteľné. Nemôžeme byť súčasne všade a Vy pomôžete odpovedať na otázky tých, pre ktorých je celá myšlienka Vzostupu nová. Je toho celkom veľa na pochopenie a akceptovanie, obzvlášť keď myšlienka konca času okrem iného znamená stratu všetkého čo vlastníte a poznáte. Môže to byť desivá myšlienka, ale je akcetovateľná akonáhle pochopíte, že to je len nový začiatok. Taký, ktorý Vás posunie do nádhernej sféry mieru a harmónie, kde môžete zabudnúť na všetky Vaše obavy. V skutočnosti nemôžete nič stratiť a všetko môžete získať.

Som SaLuSa zo Síria a zanechávam Vás s mojou láskou pre Vás všetkých.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a Danica

Ahojte priatelia,

Chcem Vám dať vedieť, že som musel dať môj počítač do opravy dnes poobede a to znamená, že v stredu nebude žiaden odkaz. Dúfam, že ho budem mať včas späť pre piatkový odkaz. Ale ak sa k Vám nedostane vo zvyčajnom čase, je jasné že počítač som nedostal späť včas. Keďže idem na dovolenku od tohto víkendu do ďalšej nedele, tak to samozrejme znamená, že ďalší odkaz bude až v pondelok 8. septembra. Je jasné, že viac informácií Vám teraz neviem poskytnúť.
V Láske a Svetle,
Mike Quinsey.
Share |