Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, September 10, 2012

SaLuSa, September 10, 2012

Pamätajte, že udalosti ktoré sa odohrávajú sú priamo pre Váš prospech. Napriek všetkým informáciám, ktoré sa dozvedáte z rôznych zdrojov má pravda problémy sa k Vám dostať tak, aby ste ju plne pochopili bez toho, aby bola podložená konkrétnymi dôkazmi. To príde potom čo budú odstránení tí, ktorí blokujú takéto informácie a urobíme to tak, že vôbec nebudete mať pochybnosti o pravde. Avšak nech sa budú udalosti vyvíjať akýmkoľvek spôsobom, najviac pozornosti bude venovanej Vám, ktorí sa pripravujete na Vzostup. Sme potešení, že ľudia medzi sebou oveľa slobodnejšie rozprávajú o Vzostupe a o tom čo znamená pre Vašu civilizáciu. Napokon to ovplyvní každú jednu dušu bez ohľadu na to, či predtým mali alebo nemali informácie o tom čo sa čoskoro udeje. Jednoducho povedané, buď zostanete na súčasnej úrovni vibrácií alebo budú dostatočne pozdvihnuté na to, aby Vám umožnili vzostúpiť s Matkou Zemou.

V žiadnom prípade nejde o výber duší na Vzostup, pretože je to stav bytia ktorý sami dosiahnete. Ak ste pripravení, nemôžete urobiť nič iné len sa pozdvihnúť, keď sa dostanete do vyšších vibrácií. Samozrejme to znamená, že sa ocitnete spolu s tými dušami, ktoré sú Vám veľmi podobné a sú pripravené zúčastniť sa vytvárania nového prostredia, ktoré je vhodné pre civilizáciu ktorá pracuje zo Svetlom a Láskou. Vtedy už budeme s Vami môcť otvorene spolupracovať a budeme postupovať spoločne a budovať spoločnosť, ktorá je založená na harmónii a rovnováhe vo všetkom. Pokým nebudete pozdvihnutí z nízkych vibrácií, vždy sa Vám bude zdať ťažké vytvoriť a udržať si svoju víziu Nového Veku.

Zdieľame Vašu frustráciu ohľadom odkladov, ktoré Vám zabraňujú aby ste vedeli čo sa deje v zákulisí. Avšak nie vždy je múdre odhaliť toho príliš veľa ohľadom našich aktivít, ale buďte si istí, že neprestajne pracujeme na tom, aby sa to úspešne skončilo. Projekty ktorých sa to týka sú celkom náročné, zahŕňajú obrovské množstvo spolupráce a musíme poďakovať našim spojencom za to čo dosiahli za extrémne náročných okolností. Vždy bolo cieľom aby ste sa podieľali na zmenách, pretože nikdy nebolo v pláne, že by sme to mali urobiť všetko za Vás. Spoločne budeme postupovať na vytváraní podmienok, ktoré umožnia Odhalenie, ale buďte pripravení že sa udeje v niekoľkých častiach.

Obrovské množstvo práce bolo vykonané našimi spojencami a to zahŕňa všetkých, ktorí šíria pravdu. Ale kvôli úspešnosti Temných v šírení falošných informácií, stále existuje mnoho duší, pre ktoré je ťažké sa posunúť od svojich súčasných presvedčení. Nech sú akékoľvek, stále je ťažké uveriť že ste boli oklamaní, obzvlášť keď máte vodcov, ktorí sa stali rešpektovanými pre svoje vedomosti. Odpoveďou je aby ste mysleli sami a boli pripravení zmeniť svoje názory na také, s ktorými môžete spokojne žiť. Časom budete konfrontovaní s nevyvrátiteľnými faktami a informáciami, ktoré Vám nenechajú ani najmenšie pochybnosti o Vás a Vašej civilizácii.

Vzostup bude Vašim úplným oslobodením sa z nízkych vibrácií a pozdvihne Vás na úroveň, ktorá je Vaším ozajstným stavom bytia, v ktorom sa Vaše tvorivé sily stanú viac evidentné. Sila Vašich myšlienok tvorí aj vo Vašej súčasnej dimenzii, ale len zriedka Vám poskytne okamžitý výsledok. Avšak ako civilizácia ste určili každý obrat udalostí a je to len relatívne nedávno, kedy ste sa pozdvihli z jamy v ktorej Vás nízke vibrácie sťahovali dole. Je pravdou, že ste vždy mali pomoc, ale tá bola odpoveďou na Vaše prosby a nikdy Vám nebola vnútená bez nich. Našou úlohou nie je vnútiť Vám zmeny, pretože tie sa dejú ako prirodzený výsledok pozdvihnutia Vašich vibrácií.

To čo vôbec nie sme schopní zmeniť je proces Vzostupu, ktorý je Božím rozhodnutím. Ovplyvňuje to celý Vesmír a Vy ste len malou, ale dôležitou časťou toho čo sa deje. Mohli by ste nás nazvať Božími služobníkmi, pretože vykonávame Božie požiadavky, čo je v skutočnosti úlohou Galaktickej Federácie Svetla. Život v mieri a harmónii je radosťou, ktorú sami čoskoro zažijete a Vaše slová nedokážu úplne opísať aké to je byť vo vyšších vibráciách. Neexistujú tam žiadne drsné ani odpudzujúce vibrácie aké zažívate na Zemi a všetky aspekty Vášho života sú tam uspokojujúce a pozdvihujúce. Keby ste len mohli okúsiť to čo opisujeme, nikdy by ste sa nechceli vrátiť k svojim starým spôsobom alebo skúsenostiam. Majte to na pamäti a nechajte udalostiam na Zemi aby si našli svoju vlastnú cestu k dokončeniu.

Späť na Zemi sa blížite k samotnému konečnému času a v zostávajúcich týždňoch zažijete mnohé prílevy energie. Postupne spoznáte zmeny ktoré sa vo Vás dejú a s najväčšou pravdepodobnosťou to bude pokoj, ktorý ste si okolo seba vytvorili a ktorý nebude ovplyvnený vonkajším dianím. Začnite žiť svoje životy tak, ako keby ste už vzostúpili a zahoďte všetko čo je navyše o čom viete, že Vám nebude slúžiť, keď sa tak naozaj stane. Neočakáva sa od Vás dokonalosť kým ste na Zemi, pretože to je prakticky nemožné. Avšak tým, že ste príkladom robíte veľa pre pozdvihnutie druhých duší a Vaše Svetlo prenesie Váš pokoj na druhých.

Drahí, sme blízko k uskutočneniu niektorých udalostí na ktoré ste tak dlho čakali a teraz Vám už musí byť jasné, že sa zdráhame hovoriť o konkrétnych dátumoch. V podstate nie je vždy možné byť tak presní, pretože udalosti na Zemi sa veľmi rýchlo menia a my konáme vtedy, keď je to najvhodnejšie. Môžeme odstrániť Iluminátov, ale to nespôsobí okamžité prerušenie ich aktivít. Ich vplyv siaha hlboko do vnútra spoločnosti a musíme ho odstraňovať kúsok po kúsku. Nedokážu oživiť základne ich moci, ktoré boli vážne oslabené našimi spojencami a úplný kolaps nie je ďaleko.

Som SaLuSa zo Síria a vidím, že deň kedy sa môžeme stretnúť sa blíži a spravíme tak s potešením, keď si budeme môcť navzájom prejaviť Lásku a Svetlo.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a DanicaShare |