Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 24, 2012

SaLuSa, August 24, 2012

V období v ktorom sa teraz nachádzate je trochu ako ticho pred búrkou, pretože v skutočnosti viete len veľmi málo o tom čo sa naozaj deje. Ale naše aktivity vyvíjajú tlak na tých, ktorí musia odstúpiť aby umožnili začiatok Nového Veku. Buď to spravia sami, alebo to spravíme pre našich spojencov my, čo vyústi do veľkého množstva udalostí, ktoré sa konečne dostanú do médií. Bude to to, čo ste očakávali a naberie to veľmi rýchlo na obrátkach. Ale napriek tomu potrvá pár týždňov, kým budú môcť byť zvyšky starej éry odstránené, čo umožní aby bola predstavená jej náhrada.

Ako sme Vás často informovali, všetko je pripravené na spustenie a budeme presne tak isto nadšení ako vy, keď sa tak stane. V prvom rade bude vykonané množstvo práce našimi spojencami, ktorí sú dobre pripravení na svoju úlohu v tom čo sa bude diať. Viedli sme ich po dlhú dobu a sme veľmi vďační za ich spoluprácu, rovnako ako sme vďační všetkým Pracovníkom Svetla. Mnohí z Vás ste sa inkarnovali špeciálne v tomto čase s tým, že ste vedeli aké výzvy budú pred Vami ležať a boli ste vybratí pre Vašu lojalitu a službu Svetlu.

Mnohí z Vás sa po prvý krát začali prebúdzať v najtemnejších obdobiach Vašej civilizácie a reagovali tak na svoje vnútorné pohnútky. Pracovali na niečom lepšom než bola úroveň na ktorú Ľudstvo spadlo. Ako pionieri Svetla ste začali pracovať na Svetle a povzbudzovali ste ostatné duše aby sa k Vám pridali. Boli to neisté časy plné nebezpečenstiev, ale začali ste s niečím, na čom mohli tí ktorí Vás nasledovali stavať. Výsledkom toho je teraz tak veľa duší čiastočne prebudených a nepotrebujú príliš veľa Svetla aby sa úplne zobudili.

Majte na pamäti, že Boh tohto Vesmíru dávno rozhodol, že tento cyklus sa v tomto prípade skončí víťazstvom pre Svetlo. Tento sľub bol vykonaný mnohými, mnohými nositeľmi Svetla, ktorí dohliadajú na Ľudské záležitosti z vyšších sfér. Takéto bytosti by sa Vám javili ako Bohovia a majú nesmiernu moc, až takú že by dokázali posunúť Zem, ak by to bolo žiadúce. Keď sa dozviete o zmenách ktoré ležia pred Vami, pochopíte aké ľahké je ich implementovať. Pracujú s nami a zaistia, aby bolo prechodné obdobie celkom krátke, aby ste boli čoskoro požehnaní so všetkými výhodami bytia vo vyšších vibráciách.

Vaše vlastné tvorivé sily budú vylepšené, ale pokým sa ďalej nevyviniete existujú obmedzenia ako ďaleko môžete zájsť. Jedna z vecí ktorej si čoskoro budete vedomí je to, ako rýchlo sa zhmotnia Vaše túžby. Už sme Vám hovorili o Vašej prichádzajúcej schopnosti tvoriť silou myšlienok. Avšak do toho času budete mať k dispozícii výhody našich technológií, ktoré budú pokrývať Vaše okamžité potreby ako je jedlo, prístrešie, oblečenie a voľná energia. Časť z toho sme Vám už mohli dať, keby to úmyselne neblokovali Temní.

Už viac nebudete zdržiavaní a akonáhle budeme s Vami, dobehneme stratený čas. V tom čase už bude zabezpečené, že tí čo majú odlišnú agendu nebudú môcť zasahovať do Vášho postupu. To je jedna z našich hlavných povinností, pretože by bolo pre Vás príliš náročné aby ste to spravili sami. My máme zdroje a technológie ako napríklad schopnosť sledovať akéhokoľvek člena Iluminátov a byť prítomní tam kde sa nachádzajú bez toho, aby o tom vedeli. Takto im môžeme zabrániť aby zrealizovali svoje plány, aj keď z karmických dôvodov nemôžeme vždy všetko zastaviť.

V súčasnosti začínajú Ilumináti strácať nápady ako by mohli pokračovať s ich plánmi na svetovú dominanciu. Ako by ste Vy povedali „už to na nich prišlo“ a pozerajú sa do tváre porážky. Je pre nich ťažké akceptovať, že boli tak blízko úspechu a že zlyhali. Dualita im dala príležitosť plánovať ich prevrat po tisícročia a boli ovplyvnení energiami, ktoré nepochádzajú z tejto planéty. Rovnako temnote aj Svetlu bolo dovolené presviedčať duše aby prešli na ich stranu a aj keď ste klesli na nižšie úrovne, neboli ste úplne ani na jednej ani na druhej strane.

Prešli ste cez obdobie kedy ste sa oddávali nízkym vibráciám, ktoré Vás prenášali z jedného života do ďalšieho. V nedávnej dobe sa Svetlo na Zemi stabilizovalo a teraz je dobre zavedené. Zostane to tak a dokonca to zosilnie ako sa budete blížiť k času Vzostupu. Bude to jeden veľký krok vpred, ktorý Vás pripraví na to aby ste začali ďalší cyklus, ale tento krát taký kde je Svetlo dominantnou silou. Vaše výzvy ako také sa budú viac týkať úvah a správnosti činov, keďže zákony ktoré ochraňujú vyvíjajúce sa duše budú stále v platnosti.

Nemajte strach, pretože v čase keď dosiahnete vyšších úrovní z Vás budú Bytosti s vysoko vyvinutou úrovňou vedomia. To je Vaším pasom do Galaxie, kde sa budete môcť slobodne rozhodnúť o Vašej ďalšej ceste. Je toľko veľa rôznych Civilizácií, Rád a Federácií, takže si budete mať z čoho vyberať. Spirituálna evolúcia bude stále Vašim cieľom a v ďalšej úrovni sa budete pripravovať na to, aby ste sa stali Bytosťou Čistého Svetla. Keď dosiahnete tú úroveň, budete sa môcť pohybovať v akejkoľvek forme si zvolíte. Takisto budete schopní úmyselne znížiť svoje vibrácie, čo Vám dovolí navštíviť nižšie dimenzie ak si to budete želať.

Ako často spomíname, keď vzostúpite a stanete sa viac zo Svetla, budete si želať slúžiť iným. Takže Váš čas nebude premrhaný, aj keď si budete môcť zorganizovať svoj život tak, aby zahŕňal aj potešenie. Boh si želá aby ste si vychutnávali svoj život a všetko vytvoril tak, aby ste mohli nájsť uspokojenie na Vašej púti. Práve teraz nemusíte nevyhnutne vedieť ktorou cestou sa vydáte, ale akonáhle budete mať zvýšenú úroveň vedomia, budete sa úplne poznať a budete schopní sa rozhodnúť.

Som SaLuSa zo Síria a verím, že postupne získavate pochopenie toho aká nádherná a vzrušujúca budúcnosť leží pred Vami.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |