Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Slovenský > Mike Quinsey - SaLuSa, June 27, 2012

SaLuSa, June 27, 2012

Akcia už prebieha ale je zrejmé, že sa to stále nedostalo k hlavným Mediálnym agentúram, avšak správy začnú byť tak dôležité, že príde chvíľa kedy to už ďalej nebude možné skrývať alebo ignorovať. Vlády majú veci radi pod kontrolou a vždy sa snažili zakrývať správy o demonštráciách alebo rebélii medzi ľuďmi. Avšak keď si médiá uvedomia ozajstnú pravdu o tom čo sa deje, postavia sa na stranu ľudí. Prirodzene stále budú takí, ktorí zaujmú obranný postoj k tomu čo sa bude diať zo strachu, že prebiehajúce zmeny budú mať na nich vážny vplyv. Ľudia neradi čelia predstave, že čoskoro stratia svoju moc, alebo ako v niektorých prípadoch svoje neprávom nadobudnuté bohatstvo. Nikto neunikne finančným zmenám alebo deleniu bohatstva, ktoré bude ešte väčšie keď sa k tomu pridajú Trustové fondy, ktoré boli založené na túto príležitosť. Buďte si istí, že sa prebehlo obrovské plánovanie aby bolo zaistené, že toto nadchádzajúce obdobie zohľadní každého potreby. Bude nejaký čas trvať kým sa to všetko pokryje, ale najskôr je potrebné zbaviť sa starého systému a nahradiť ho novým.

Na poslednú chvíľu sme nevyhnutne museli naraziť na prekážky, ale v kontexte cele misie nespôsobia žiadne veľké odklady. Avšak tlak narastá na tých v predných líniách, aby veci uviedli do pohybu. Vyžaduje to množstvo koordinácie a napriek tomu, že sme hlavne v pozadí môžeme uplatniť našu právomoc, aby sme veci posunuli dopredu. V podstate v určitých prípadoch, ako sú napríklad pokusy Temných o uskutočnenie operácií pod cudzou vlajkou, sme boli do veľkej miery v centre diania. Ako vždy Vás nabádame aby ste prevzali iniciatívu, pretože nikdy nebolo zamýšľané, aby sme za Vás urobili Vašu prácu. Dôvody súvisia s karmou a očakáva sa od Vás aby ste odstránili problémy, ktoré ste sami vytvorili. V skutočnosti siahajú hlboko do minulosti a v týchto obdobiach ste čelili rovnakým podmienkam počas mnohých životov.

Je isté, že od začiatku nového storočia ste dosiahli veľký pokrok, ale aj tak ste museli vyvinúť maximálne úsilie, aby ste zabránili Iluminátom zrealizovať ich plány. Boli sme súčasťou hnutia na osvietenie ľudí v otázkach hrozieb proti nim samotným a proti ich slobode, čo bolo veľmi úspešné. Dovtedy ste boli ukolísaní do akceptovania zmien, ktoré boli zákerne zavádzané kúsok po kúsku a ktoré rozoberali Vaše práva tehličku po tehličke. To, že si Temní mysleli, že sú neomylní nám umožnilo využiť ich aroganciu aby sme to celé otočili proti nim a zastihli sme ich nepripravených.

Mali by ste si vychutnať prichádzajúce časy, kedy sa znovu prihlásite k svojej suverenite, pretože si nezaslúžite nič menšie, lebo bolo s Vami zaobchádzané ako s otrokmi po tak dlhú dobu. Nie je až také dôležité čo ste robili v minulosti ako jednotlivci, pretože ste prišli na Zem zakúsiť dualitu. Všetci ste mali svoje svetlé a tmavé chvíľky a jediné na čom záleží je to čím ste dnes. Celé je to o tom, aby ste sa poučili z lekcií, ktoré sú potrebné pre Váš vývoj a všetci už viete ako na tom ste. Ak sami seba považujete, že ste zo Svetla, tak ste bezpochyby na tej ceste a zbavujete sa akejkoľvek príťaže, ktorú ste akumulovali. Začínate chápať Vaše skutočné ja a žiť podľa Vašej túžby byť zo Svetla a ste to Vy, kto bude najlepšie vedieť ako ste na tom. Majte dobré srdce, súcit a milujte všetky duše a pokiaľ to dokážete, ste na dobrej ceste k Vzostupu.

Blížia sa časy, kedy komunity môžu cítiť potrebu spojiť sa a pomôcť tým, ktorí môžu byť zmätení z toho čo sa chystá. Bude to vyzerať ako keby sa svet obrátil naruby s neistou budúcnosťou. V niektorých oblastiach môžu vzniknúť nepríjemnosti spôsobené nedostatkom, pretože bežné služby môžu byť obmedzené. Takže je dôležité aby ste sa jeden o druhého postarali keď nastane tá potreba. Problémy budú iba dočasné, bez akýchkoľvek dlhodobých ťažkostí, pretože sme dobre pripravení a už vieme kde bude pomoc potrebná. Postavte sa budúcnosti s nadšeným očakávaním a pomôžte udržať mier, ktorí je v tomto čase podstatný.

My z Galaktickej Federácie sme z Vás veľmi potešení, že nakoniec dokážete naozaj vidieť ako sa prejavia všetky úsilia vykonané s cieľom ukončiť obmedzenia, čo Vám kazili Vaše životy. Tí čo Vás ovládali sú na ceste preč, pretože im bola vážne obmedzená schopnosť financovať prevádzkovanie rozsiahlych operácií. Keď sa uskutočnia bankové zmeny, ktoré ešte viac obmedzia ich moc, nebudú viac možné tienisté alebo nelegálne obchody. Obchodovanie, ktoré je otvorené a transparentné bude na programe dňa a bude to možné, pretože podvodní díleri budú odstránení. Avšak veľa z toho pochádzalo z najvyšších miest, čo sa tiež zmení s väčšou povinnosťou skladať účty. Sú medzi Vami schopní ľudia, ktorí vedia čo treba urobiť a budeme s nimi spolupracovať.

Úrovne Vášho vedomia pokračujú v raste, čo je dobrým znamením, že dosiahnete dosť vysokú úroveň na to aby ste vzostúpili. Výhodou je, že teraz je menej pravdepodobné že urobíte krok späť a bude pre Vás ľahšie sústrediť sa na Svetlo. Dostávate nesmiernu pomoc a na ceste cez záverečné mesiace bude viac kľúčových bodov, ktoré Vám pomôžu v pozdvihnutí. Neustále potvrdzujeme, že napriek odkladom všetko pokračuje veľmi dobre a sme pripravení v momente nastúpiť do akcie. V podstate sme prítomní na Zemi spôsobmi, ktoré nie sú na prvý pohľad zjavné, pretože máme základne ktoré nám umožňujú užitočný prístup k našim spojencom. Tak isto môžeme ľahšie sledovať niektorých členov Iluminátov, ktorí sa pokúšajú vyhnúť sa nutnosti vzdať sa.

Boli by sme radi ak by Vaše médiá prestali váhať a informovali o tom čo sa naozaj deje, pretože ak by pracovali čestne dostalo by sa to k oveľa väčšiemu množstvu ľudí, ktorí majú len veľmi malú predstavu o tom, čo sa chystá. Dovtedy sa spoliehame na Vás aby ste rozširovali tieto správy všade kde je to možné a čoskoro zabezpečíme aby naši spojenci dostali hlas, ktorý osloví širokú verejnosť. Komunikácia je na najvyšších miestach na našom zozname a budete svedkami uvedenia nového systému, ktorý ďaleko predčí ten, čo máte teraz. Chceme aby ho mohol každý používať a bude zahŕňať použitie voľnej energie.

Som SaLuSa zo Síria a ďakujem Vám za Vašu neustálu vytrvalosť.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge