Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, June 25, 2012

SaLuSa, June 25, 2012

Množstvo ľudí, ktorí sú otvorení myšlienke významných zmien rastie a je to znamenie, že mnohí ďalší začínajú vnímať energie, ktorými Zem oplýva. Niektorí cítia strach zo zmeny, kým druhí cítia, že je za ňou zámer pozdvihnúť Vašu civilizáciu z bahna, ktoré hrozí stiahnuť celý svet. Je to preto jedinečný čas pre tých, ktorí majú vedomosti o tom kam tieto zmeny smerujú a možnosť dať všetkým vedieť, že všetko sa dobre skončí. Teraz záležitosti smerujú do bodu z ktorého niet návratu a my a naši spojenci čakáme na signál na začatie akcie. Všetko je pripravené a aj napriek tomu, že Temní sú si vedomí, že ich čas sa skončil, rýchlosť a rozmer našich zatýkaní ich aj tak prekvapí. Medzi verejnosťou samozrejme nastane zmätok, ale v čo najskoršom možnom momente bude informovaná. Keď sa médiá otvoria pravde, rôzne zdroje budú chcieť byť čoskoro súčasťou správ o zmenách.

Medzitým sa zhromažďujeme okolo našich spojencov a oni sa mobilizujú na prvú z mnohých akcií. Čo sa začne v Spojených štátoch sa rozšíri na druhé krajiny, pretože ľudia budú požadovať svoju slobodu a veľké čistenie sa uskutoční. Tam kde bude kladený odpor budeme našich spojencov kryť a vysvetlíme, že sloboda musí byť daná, inak budeme nútení zasiahnuť. Nezostala žiadna možnosť pre Temných a ich moc bude odstránená spolu s nimi ak to bude potrebné. Nie je čas na falošné sľuby ani na návrat späť k starým spôsobom, ktoré Vám už neslúžia. Všetky krajiny napokon založia svoje Ústavy na tej, ktorá bude obnovená v Spojených štátoch tak ako ju vypracovali Zakladajúci Otcovia, ale bude modifikovaná s ohľadom na Nový Vek do ktorého vstupujete. Tieto záležitosti už boli vyriešené a sú pripravené na rýchlu premenu.

Niektorí ľudia sú zvedaví ako budú reagovať ozbrojené sily a musíme Vám povedať, že väčšina je pripravená zložiť svoje zbrane a stať sa pravými ochrancami Ľudstva, ako to bolo pôvodne zamýšľané. Už nebudú nasadzovať svoje životy vo falošných vojnách a namiesto toho budú pracovať na udržiavaní mieru po svete. Zbrane ako také nebudú používané proti ľudom a príde deň, kedy zbrane už nebudú potrebné. Vieme kde sú tajné zariadenia a budú zničené aby sa zabezpečilo, že nebudú znovu použité. Skutočne sme už uzatvorili podzemné základne a odzbrojujeme Temných tak rýchlo ako sa to len dá.

Pamätajte, že naše akcie sú prevádzané spôsobom, ktorý nepredstavuje straty na životoch. Veľmi ľahko môžeme „odstrániť“ ľudí a uložiť ich tam, kam sa rozhodneme a často je to mimo planétu. Prevychovávame tých, čo sa vyžívajú v zabíjaní a násilí tak, aby sa mohli vráti na Zem ako užitoční občania. Tí, ktorí mierite do Svetla budete vedieť, že na určitej úrovni sa posuniete za hranicu negatívnych emócií a nebudú Vás už viac môcť ovplyvniť. Vaše Svetlo je Vašou ochranou a odrazí takéto energie späť k pôvodcovi. Taká je sila Svetla, že čo sa týka tvorenia nič nie je nemožné a je to len nedostatok viery ktorý tomu zabraňuje.

Drahí, vediete si skvele aj keď ste pod veľkým tlakom, ale skúste relaxovať a užiť si to čo by malo byť vzrušujúcim časom. Čas uteká tak rýchlo, že predtým ako si to uvedomíte, budeme s Vami hovoriť a pravidelne komunikovať. Naším zámerom je udržovať Vás dobre informovaných o našich aktivitách a tešíme sa na to, keď Vám to budeme môcť hovoriť priamo. S nami budú stáť tie duše, ktoré budú identifikované ako duše Svetla a budeme Vás viesť k cieľu, ktorým je Vzostup. Prirodzene nezastaví sa to len pri ňom, ale Vaša evolúcia bude pokračovať vo vyšších dimenziách. Keby ste len vedeli na čo všetko sa môžete tešiť a Vaše životy sa zmenia naveky.

V akýchkoľvek problémoch alebo ťažkostiach sa nachádzate, berte to s nadhľadom a odpovede k Vám čoskoro prídu. Vyššie vibrácie zmiernia mnoho zdravotných ťažkostí a s príchodom Svetelných Miest prídu aj uzdravovacie komory a ostatné vyspelé technológie, ktoré si s nimi poradia. Po Vzostupe nebudete mať vôbec žiadne choroby alebo fyzické problémy, pretože Vaše telá budú v stave dokonalosti. Takže vydržte s Vašimi existujúcimi problémami, pretože už s nimi nebudete musieť dlho bojovať.

Lieky len málokedy liečia choroby, ale fungujú len na potláčanie príznakov a nebyť utajovania, mohli ste mať skutočný liek na tú pohromu ľudstva, ktorou je rakovina. Mnoho zdravotných vynálezov bolo zatajovaných aby neboli ohrozené zisky farmaceutických spoločností. Taktiež sa o mnohých liekoch, ktoré sú umiestnené na trhu vie, že majú vážne vedľajšie účinky a tie ktoré sú zakázané a stiahnuté z jednej krajiny sú predávané v krajinách Tretieho sveta. Nedostatok vody už tiež mohol byť prekonaný, ale znovu bol brzdený z dôvodu udržiavania vysokých cien. Existuje mnoho príkladov na rôznych trhoch a v neposlednom rade v ropnom priemysle. Manipulujú s trhom s cieľom vytvárať nedostatok a vyššie ceny, aj keď v skutočnosti žiaden nedostatok neexistuje.

Už nebudete musieť dlho trpieť v rukách Iluminátov, pretože odpovede na Vaše problémy sú spojené s nami a našimi novými technológiami, o ktoré sme pripravení sa s Vami podeliť. Už ste sa dozvedeli o skutočnom potenciáli ktorý na Vás čaká a nebudeme strácať žiaden čas aby sme ho zaviedli. Jednoducho čakáme na nastolenie novej Vlády so zástupcami, ktorí budú skutočne pracovať v prospech Ľudstva. Sú tam a my o nich vieme, pretože je dosť nemožné pre hocikoho podať o sebe falošný obraz bez toho, aby sme o tom vedeli. To znamená, že keď vyjednávame s Temnými nemá pre nich žiaden význam snažiť sa nás dobehnúť slovami, pretože vieme čítať ich myšlienky.

Som SaLuSa zo Síria a Galaktická Federácia Svetla Vás uisťuje, že ste v bezpečí a nemusíte sa obávať tvrdení, ktoré Vás majú vystrašiť. Nie sú to len Ilumináti čo vytvárajú dezinformácie, ale aj skupiny čo si želajú vidieť iný koniec cyklu, aby uspokojili svoje vlastné domnienky. Tiež pamätajte, že mnohé staré predpovede už nie sú relevantné, pretože podmienky zmenili výsledok, ktorý bude menej nestabilný a ľahšie sa s ním vyrovnáte. Buďte kľudní a zostaňte vo Svetle a Láske, ktoré neustále obmýva Zem a zdvíha jej vibrácie.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |