Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Slovenský > Mike Quinsey - SaLuSa, April 20, 2012

SaLuSa, April 20, 2012

Všetko pokračuje vo vývoji tak, že to čo sa deje ohľadom zatýkaní už nebude môcť byť dlhšie ignorované médiami. Nechceme len ich podporu, ale aj to aby udalosti boli prezentované tak ako sa skutočne stali a pravdivo vysvetlené. Napokon aj my spustíme svoje vlastné služby aby sme zaručili, že naše činy nebudú mylne vysvetľované, ale medzičasom vítame a ďakujeme tým zo Svetla, ktorí sú v popredí odhalenia prostredníctvom internetu. Niekedy sú správy tak trochu špekulatívne čo znamená, že stále musíte byť pozorní pri ich interpretácii. Vcelku budú spoľahlivé, ale stále musíte dávať pozor na zámerné dezinformácie.

Teraz sme viac aktívni ako kedykoľvek predtým v súvislosti s Vašou bezpečnosťou a spokojnosťou. Keďže veľa našej práce je vykonávanej v tajnosti, nemôžete poznať jej ozajstný rozsah, ale zmenšujeme účinky znečistenia či už vo vzduchu alebo v moriach. Keď úplne zastavíme aktivity spôsobujúce znečistenie, potom sa môžeme pustiť do práce a dokončiť naše projekty na úplné odstránenie ich účinkov. Hľadáme rôzne zdroje na zrealizovanie odhalenia a pripravenie verejnosti na jeho príchod. Šok už nemôže byť považovaný za výsledok odhalenia, pretože pozorovania našich lodí boli tak rozšírené po mnohé roky. Tiež pokračujeme v našom odhaľovaní sa oveľa častejšie ako kedykoľvek predtým a dokonca aj vo viac zaľudnených oblastiach.

Úrovne vedomia stále narastajú, čo bolo aj očakávané pri takom množstve Svetla, ktoré bolo nasmerované na Zem počas posledných rokov. Dotýka sa sŕdc mnohých ľudí, ktorí v sebe postrehli zmeny. Niektorí s nimi bojujú a snažia sa udržať si svoje zvyky, ale keď pravda vyjde najavo ohľadom zmyslu života očakávame, že sa pre mnohých cesta otvorí. Ďalším dôležitým aspektom je akceptovanie faktu, že život stále pokračuje a čo sa týka duše neexistuje nič také ako smrť. To by malo oslobodiť tých ľudí, ktorí sa jej obávajú a nechápu, že nie ste len Vaše telo.

Ste nádherné spirituálne bytosti, ktoré majú oveľa väčší potenciál ako si uvedomujete a keď vzostúpite, budete na úrovni kedy ho budete môcť využiť. Bude existovať len málo obmedzení Vašej slobody cestovať kam chcete a môžete sa pustiť do akejkoľvek výzvy, ktorá posunie Váš spirituálny vývoj dopredu. Samozrejme, múdrejšie hlavy od Vás sú Vám k dispozícií na zavolanie a Majstri Vám poskytnú výhody ich skúseností. Mnohí z Vás už slúžia pod jedným z nich a patria do ich skupín. Práca v skupine je znakom služby pre druhých po dosiahnutí vyšších sfér. Dokonca aj na Zemi budete bez pochyby súhlasiť, že ste priťahovaní k Vám podobným.

My z Galaktickej Federácie sme tiež priťahovaní pracovať spoločne a s našimi rôznymi skúsenosťami je skupinová energia veľmi silná. Pretože sa k nám pridáva množstvo nových civilizácií, môžeme si užívať učenie sa o ich spôsoboch života. Takisto sa delíme aj o nové technológie a je úžasné aké rozdielne nápady sú vymýšľané, ako napríklad veľa rôznych druhov lodí, ktoré vidíte na Vašej oblohe. Verte nám Drahí, život má ďaleko od nudy alebo nedostatku vzrušenia keď vzostúpite. Skutočne je veľmi uspokojujúci, radostný a prežívaný s láskou ku mnohým formám života ktoré stretávame. Vaša budúcnosť nemusí byť nevyhnutne spojená s nami, ale keďže ste členmi našej Federácie, môžete sa k nám pridať ak si to želáte.

Chceme vidieť našich spojencov vyvinúť masívny tlak a raz a navždy odstrániť všetkých Temných tak aby tí z Vás, ktorí slúžia Svetlu mohli viesť ľudí cez posledné dni tohoto cyklu. Biele Bratstvo už dávno zabezpečilo aby boli na Zemi správne duše a aby boli pripravené prevziať svoje posty a zabezpečili právoplatné ukončenie duality ako ju poznáte. Temní nie sú jediní, ktorí sa vedia organizovať pre maximálny efekt, ale tak isto aj Svetlo sa dlho pripravovalo na tento čas. Vždy bolo zaručené víťazstvo pre Svetlo, ale s garanciou Vašej slobodnej vôle nebola budúcnosť vždy predpovedateľná. Až pokým neskončilo tisícročie nebolo jasné ako pokročíte a aj napriek tomu, že temnota zhustla, úžasne ste sa pozdvihli aby ste sledovali cestu Svetla. Zdalo sa, že Temní prevzali kontrolu, ale Vy ste povstali a napriek všetkému ste z toho vyšli ako víťazi. Zostáva už len vyčistiť neporiadok, ktorý Ilumináti za sebou nechali a v tom sme úplne s Vami.

Vieme, že s blížiacim sa Vzostupom niektorí rodičia prejavujú obavy o svoje deti a to je pochopiteľné. Dovoľte nám vysvetliť, že rovnako ako všetky ostatné duše v tomto čase sledujú svoj životný plán. Oni si vyberajú s kým budú a vedeli o ich budúcnosti rovnako ako o Vašej. Pozerajte sa na nich ako na duše, ktoré sa jednoducho aklimatizujú na život na Zemi a majú taký istý, ak nie väčší potenciál ako je ten Váš. S určitosťou po viac ako 30 rokov boli mnohé duše vyberané aby Vás sprevádzali v tomto výnimočnom čase kvôli ich vysoko vyvinutému stavu. Sú potrebné aby priniesli ich Svetlo a pomohli k prebudeniu ostatných duší, ktorých úrovne vedomia potrebujú pozdvihnúť. Celý proces Vzostupu vyžadoval armádu Pracovníkov Svetla aby to bolo postavené na pevnom základe.

V skutočnosti nie je potrebné sa báť o žiadnu dušu či už mladú alebo starú a o ich miesto pri Vzostupe. Všetci ste prišli na Zem plne vediac aké výzvy Vás budú čakať a aké budú zahŕňať karmické lekcie. Všetci ste plne vybavení na vysporiadanie sa so svojím životným plánom a máte niekoľko Radcov ktorí zabezpečujú, že všetko sa vyvinie vo Váš prospech. Dokonca aj niektoré dobrodružstvá duší s temnými energiami boli dopredu zrejmé a tiež to boli karmické situácie. Skúsenosti sa v čase ich prežívania zdajú veľmi ťažké, ale takto sa učíte a spirituálne postupujete. Ak ste sa v tomto živote zmýlili, priznajte si Vaše chyby a odpustite si a stále môžete nastúpiť na cestu Vzostupu. Presuňte omyly za seba a ubezpečte sa, že za tých istých okolností by ste ich už znovu neurobili.

Som SaLuSa zo Síria a vidím ako vlna vzrušenia cestuje po svete s očakávaním obnovenia Vašich práv. Po veľmi dlhý čas ste boli utláčaní Temnými a ten čas skončil, pretože prostriedky ktorými Vás ovládali im boli odobraté. Láska rastie a veľký pocit úľavy je cítiť všade.

Ďakujem SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge