Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 16, 2011

SaLuSa, November 16, 2011

Očakávajte mnohé udalosti, ale nechajte ich zámerne plynúť jednu po druhej tak, aby na seba vzájomne nadväzovali. Ako už mnohí viete, naši spojenci sú aktívnejší ako kedykoľvek predtým a s výrazným oslabením Iluminátov sme boli schopní odstrániť mnohých ktorí stoja v ceste pokroku. Na rôznych úrovniach sú ľudia, ktorí boli využívaní bez ich vedomia, ale s procesom prebúdzania začínajú vidieť ako boli manipulovaní. To samotné často stačí na to, aby rezignovali a tak ako sa reči o tom rýchlo šíria, dozvedajú sa o tom aj ostatní. Takisto aj z dôvodu nárastu úrovne vedomia sa mnohí začínajú zamýšľať nad morálkou tých, pre ktorých pracujú. Takýchto vecí sa postupne bude diať čím ďalej tým viac, ako bude rásť potreba väčšej transparentnosti a pravdivosti.

V dôsledku 11.11.11 sa dajú očakávať aj zmeny v emocionálnych reakciách, ktoré ste možno v minulosti ťažko ovládali, keďže vyššia miera vedomia prinesie schopnosť ostať pokojnejší. Pomôže to eliminovať prchké a nekontrolované správanie, ktoré často spôsobuje vážne problémy. Takéto veci budú otázkou zmien v ľuďoch samotných a stanú sa výraznejšie postupom času. Je to vítané a je to známkou úspechu každého jedného v integrovaní vyšších vibrácií. Väčšina ľudí ako sa zdá najskôr koná a rozmýšľa neskôr, aj keď je jasné, že výhodnejší je presný opak. To isté platí aj pre ľudí so stádovitým zmýšľaním, bez akéhokoľvek zamyslenia sa nad svojím konaním.

Problémy v Európe sú na prvom mieste našej agendy a výsledok bude znamenať prvú výraznú zmenu, ktorá bola predpovedaná. Uvoľní to cestu ostatným, ktorí sú pripravení začať konať, čo je podmienené tým, aby naši spojenci ukončili svoju prácu na Zemi. Verte nám Drahí, že to čo dosiahnu nebude nič polovičné a ukážu Iluminátom, kto má situáciu pod kontrolou. Vedia, že máme schopnosť a božské povolenie odstrániť ich a nie je možná žiadna cesta úniku pred zodpovednosťou za zločiny, ktoré spáchali. Keď akceptujú svoju situáciu očakávame, že kapitulujú a odstúpia. Avšak cítime, že sú dostatočne naivní, aby si mysleli, že nás môžu oklamať, ale nemajú sa kde schovať, pretože vždy presne vieme, kde sa nachádzajú. V skutočnosti neexistuje nič, čoho by ste sa mali obávať, keďže všetko máme plne pod kontrolou. Už len jednoducho čakáme na príležitosť aby sme mohli zaznamenať náš prvý úspech. Očakávame, že to bude v oblasti finančných zmien a nie je to prekvapivé, vzhľadom na situáciu v akej sa väčšina krajín nachádza. Avšak najskôr musíme dovoliť určitým udalostiam aby sa uskutočnili, pretože ľudia musia vidieť, akú nemožnú situáciu si Temní sami pre seba vytvorili. Takisto je dôležité, aby ľudia pochopili, že to celé bolo Temnými zámerne pripravené, ale s tým, že plánovaný výsledok mal byť v ich prospech.

Nieje už veľa čo povedať o súčasných udalostiach a ako vy, aj my rovnako očakávame, že sa začnú diať zmeny, ktoré sú znamením, že záverečné časy prichádzajú. Tým, ktorí nie sú informovaní sa bude zdať, že zavládol chaos a toto nanešťastie prináša aj určitú mieru strachu. Tomuto sa snažíme podľa možnosti predísť, keďže táto energia strachu nahráva do karát Temným. Avšak ako často upozorňujeme, najvyššou silou je teraz Svetlo a bude naďalej transformovať nižšie energie. Dokonca aj tí, ktorí majú militantné zmýšľanie začínajú inak vnímať vojnové hry, ktoré iba ničili Zem. Niektorí z nich s nami začali sympatizovať a my vieme rozlíšiť, či zmena ich postoja pramení od srdca, alebo nie. Nás nemôžu zavádzať ani oklamať, pretože my s istotou vieme čo si človek myslí, bez ohľadu na to, čo hovorí.

Na hovorenie pravdy si budete musieť zvyknúť aj vy a zistíte, že keď ste vo vyšších vibráciách nieje žiadny dôvod na skrývanie Vašich pravých myšlienok a pocitov. Často to robíte zo strachu pred zosmiešnením, alebo odsúdením a cítite sa nepríjemne. Avšak toto sa nestane, prečo by aj, keď budete spojení v Láske a Svetle. Kritika na Zemi je častá a zistili sme, že niektorí ľudia majú potešenie zo zhadzovania druhých. Drahí, toto je zapríčinené samoľúbosťou, kedy jeden chce vyzerať lepšie ako ostatní. Súťaž je niečo, čo obľubujete a má svoje plusy vo vytváraní charakteru, ale nie na úkor druhých. Časom súťaž budete chápať inak, stane sa nepotrebnou a hry budú hrané iba pre čistú zábavu a relax. Niektoré športy ktoré hráte, by sme my opísali ako barbarské a tie ktoré môžu viesť k zraneniam nedoporučujeme. Časom tiež zistíte, že prestávate k takýmto športom inklinovať.

Vo vyšších dimenziách je nekonečné množstvo príležitostí na vzrušujúce dobrodružstvá a neexistujú obmedzenia na sebarealizáciu vo Vašich koníčkoch. Keď vzostúpite, Vaše životné záujmy sa aj tak zmenia a budú viac zamerané na oblasti, ktoré Vás ďalej posúvajú v evolúcii. Len si predstavte aké záujmové možnosti Vám ponúka len tento Vesmír, nehovoriac o paralelných Vesmíroch, alebo Omni-vesmíre s množstvom civilizácií a bytostí, ktoré ešte len spoznáte. V najbližšej budúcnosti sa stretnete s bytosťami z tohto vesmíru, ktoré sú podobné ľuďom, ale existujú rôzne formy inteligentného života, ktoré tiež stretnete. Vždy majte na pamäti, že všetok život pochádza zo Zdroja, ktorý je všetkým.

Teraz viete, prečo Vám hovoríme, že sa máte veľa na čo tešiť a budete ako vzrušené malé deti ktoré pobiehajú hore dole po hračkárstve. Vtedy už dosiahnete vyšší stupeň spirituálneho pochopenia a budete oslobodení od obmedzení byť človekom na Zemi. Keď sa cítite zle, spomeňte si na časy, ktoré Vás čakajú a ktoré Vás povedú jedinou cestou a to dopredu a nahor.

Som SaLuSa zo Síria a znovu je mi potešením Vás informovať o tom čo sa deje okolo Vás. Galaktická Federácia sa sústredí na Vás a Vašu nádhernú Zem, aby zaistila, že Vaše sny sa naplnia.

Ďakujem SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |