Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 2, 2011

SaLuSa, November 2, 2011

Cítime narastajúce očakávanie ohľadom udalostí, ktoré zmenia Vaše životy. Mnohé krajiny sa snažia riešiť problémy len rýchlym „plátaním“, aby našli cestu z problémov. Takéto riešenia budú len dočasné. V skutočnosti nemajú žiadne odpovede a preto keď im naši spojenci prezentujú náš plán, nestretne sa s veľkým odporom. Tento neodvratný kolaps sme predvídali, pretože ste nemohli zniesť bezohľadnosť, s akou boli riadené záležitosti Vášho sveta. Toto bolo samozrejme vykonávané zámerne, aby si nad Vami udržali kontrolu. Keď sme predtým hovorili o „správnom čase“ na začatie akcie, teraz by ste už mali vedieť, ako sme to mysleli. Museli sme počkať, kým ste dospeli do bodu, s ktorého niet východiska tak, aby každému bolo jasné, že nový začiatok je nevyhnutný. Tento čas nastal a my sa pripravujeme na vykonanie počiatočných zmien, ktoré posunú veci správnym smerom.

Ako dni ubiehajú, je dôležité sústrediť sa na udržiavanie sa v najvyšších možných vibráciách. Sústreďte sa na Svetlo, ktoré nech je základom všetkého, čo robíte. Pamätajte, že myšlienky sú tiež silné, takže im nedovoľte aby Vás odviedli od úmyslu žiť a šíriť Vaše Svetlo. Toto sú dôležité časy, kedy veľa z Vás prišlo na Zem zúčastniť sa ich a bude to úžasné obdobie úspechu, kedy ľudia získajú späť svoju suverenitu a prepíšu Ústavu. Vaše hlasy bolo dlho počuť a nakoniec zbadáte pozitívne signály, ktoré Vás nenechajú na pochybách kam všetci smerujete. Mnohí už teraz cítia pozitívnu energiu vo vzduchu, ktorá je pozdvihujúca a ochraňuje Vás pred nižšími vibráciami. Užite si ju a nechajte ostatných vidieť, že v skutočnosti sa niet čoho obávať a vy pomôžete uzemniť Svetlo na Zemi.

Matka Zem tiež musí povedať svoje, pretože tiež sa potrebuje pohnúť správnym smerom. Avšak tieto pohyby nebudú extrémne a my pomáhame minimalizovať dopad fyzických zmien. Musí to byť urobené takým istým spôsobom, akým pripravujete Vaše telo na život vo vyšších dimenziách. Tam, kde ste osobne zažili tieto zmeny, vedzte, že takúto skúsenosť ste chceli podstúpiť, pretože väčšina ľudí je na mieste, kde má byť. Nemíňajte Vašu energiu na zisťovanie prečo, pretože časom bude všetko vysvetlené, aby ste chápali Vaše skúsenosti. Karma, ktorú je potrebné vyčistiť sa môže objaviť v ktoromkoľvek živote a uskutoční sa to až vtedy, keď ste pripravení to akceptovať. Avšak niekedy sa rozhodnete zažiť skúsenosti jednoducho aby ste sa poučili, takže nie vždy je pre to karmický dôvod. Čokoľvek sa stane, berte to s ľahkosťou, pretože Vaša budúcnosť je zaistená, čo sa nezmení, pokiaľ si to nebudete želať.

Aj chaos, ktorý prichádza a odchádza má svoju príčinu a postupuje v zmysle plánu tak, ako všetko ostatné. Mnohí z Vás si všimli, že čas sa zrýchlil viac, ako kedykoľvek predtým a bude sa ďalej zrýchľovať. Preto si môžete byť istí, že to, čo ostáva z tohto cyklu prejde bleskovo, ale bude to tá najradostnejšia skúsenosť. Dôležitý je predurčený výsledok – nie spôsob akým sa to uskutoční, aj keď faktom je, že tam bude množstvo svetlých momentov skutočnej extázy a zázrakov. Nebojte sa, o tom čo sa práve deje budete informovaní a čo je rovnako dôležité – dozviete sa aj dôvod prečo.

V týchto časoch sa tí, ktorí sú uväznení v nižších energiách pýtajú veľa otázok. Vedia, že niečo veľké sa chystá, ale boja sa zmeny, pretože si nie sú vedomí tejto úžasnej možnosti, ktorá je ponúknutá každej duši. To, čo sa práve deje, je súčasťou konca cyklu duality, ale dôležitejšie je, že je to začiatok novej éry Zlatého Veku. Ak cítite, že ste „pokúšaní“ pozdvihnúť život do Svetla, buďte si istý, že Vám bude poskytnutá všemožná pomoc využiť každú šancu na úspech. Stvoriteľ si želá, aby Vesmír vzostúpil a vytvára všetko potrebné, aby sa tak stalo. Vždy tu bude čas, kedy nastane ďalšia možnosť vzostupu, ale keď využijete túto šancu, bude to znamenať, že nebudete musieť zostať v sfére duality.

Veríme, že čím viac chápete, že Vaša realita je Vami vytvorená ilúzia a iba málo sa podobá vyšším dimenziám – odkiaľ pôvodne pochádzate – tým ľahšie akceptujete zmenu. Nemusíte byť chudobní, hladní a nešťastní, aby ste prežili slušný život. Nie je na tom nič zlé, žiť pohodlný a šťastný život s dostatkom času na sebarealizáciu v čomkoľvek, čo si vyberiete. Musíte sa správať zodpovedne a neupierať iným možnosť, aby boli takí, ako Vy. Vo vyšších dimenziách neexistujú duše čo „majú“ a „nemajú“ tak, ako je to teraz vo Vašom svete. Hojnosť poskytuje viac ako dosť pre potreby všetkých a Vy sa do nej posuniete vo veľmi blízkej budúcnosti. Drahí, porozmýšľajte nad tým, prečo by ste túžili akumulovať viac, ako potrebujete, keď všetkého je dostatok. Keď peniaze prestanú byť potrebné, budete vedieť, že ste dorazili do prístavu hojnosti a Váš pohľad na bohatstvo bude veľmi odlišný od toho aký máte teraz.

Keď dosiahnete určitý stupeň vyšších vibrácií, budete si automaticky želať pre všetkých ostatných to, čo pre Vás samých. Šťastie, radosť a spokojnosť žijú v Jednote, do ktorej sa práve dvíhate. Prináša to ten ženský aspekt starostlivosti o druhých, ktorý prichádza so zbožnosťou – koniec koncov sami prechádzate procesom stávania sa bohmi. Vieme, že niektorí sa môžu cítiť nesvoji a dôvodom je, že stále sa necítite hodní byť bohmi. Uvedomte si, že predtým ako ste prišli do duality, všetci ste boli bohmi a ako Bytosti Svetla ste boli medzi veľkými tvorcami vo Vesmíre. Nechali ste za sebou veľa, keď ste sa rozhodli skúsiť nižšie vibrácie a stratili ste svoju identitu, ale tá sa znovu začína vracať prostredníctvom Vášho zobúdzajúceho sa Vedomia.

Som SaLuSa zo Síria a cítim, že sa cítite lepšie v komunikácii s nami. Uvedomili ste si, že neexistuje dôvod cítiť sa menejcenne voči nám. Všetci sme nádherné duše na úžasnej ceste spolu, deliac sa o skúsenosti a vidíme Vás ako nádherné duše svetla, ktorými skutočne ste.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.