Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 6, 2012

SaLuSa, August 6, 2012

Dedičstvo, ktoré zanechali Temní Vám stále spôsobuje problémy. Akcie, ktoré uviedli do pohybu veľmi dávno stále pokračujú, ale už nemajú takú silu alebo impulz aby boli dokončené. Ich najväčším problémom boli ich vojenské ambície a my sme natrvalo zablokovali nukleárne zbrane, ktoré nebudú môcť použiť. Finančné krídlo Temných sa tiež rozpadlo a nebude dovolené aby bolo obnovené v starej podobe. V podstate tak rychlo ako opravia jednu dieru, objaví sa druhá niekde inde a nakoniec bude jedinou odpoveďou nový systém. Ako sa ten starý rozpadáva, tak odhaľuje rozsah zneužívania moci a korupcie ktorá sa diala počas veľmi dlhého času. Takže sa nebojte neprestajných problémov, pretože v nie tak vzdialenej budúcnosti sa to zmení k lepšiemu.

Taktiež v budúcnosti nebudú peniaze až také dôležité ako boli v minulosti. Budú spravodlivo rozdelené a systém vysokých daní bude výrazne zmenený tak, aby to čo zarobíte bolo zdanené len raz. A navyše voľná energia, ktorá sa bude používať mnohými spôsobmi na zabezpečenie Vašich potrieb, výrazne zníži Vaše výdavky oproti tomu aké sú dnes. Výsledkom bude, že všetka energia potrebná na kúrenie, osvetlenie, vodu a varenie bude zdarma, rovnako ako určitý druh verejnej dopravy. Nakoniec nebudú výrobky založené na rope potrebné ani používané. Čistá a ekonomická energia bude dostupná pre každého, čím sa odstráni zdroj väčšiny znečistenia na Vašej planéte.

Začínate si zvykať na myšlienku významných zmien vo Vašej spoločnosti a tieto nespôsobia také problémy ako by ste si mohli myslieť. Plány boli starostlivo pripravené a rýchlosť je kľúčová pre všetko čo spravíme. Vieme, že niektorí z Vás sa obávajú, že nemáme dostatok času aby sme všetko vykonali, ale buďte si istí, že sme dobre pripravení na akúkoľvek situáciu. Práca na Zemi už je hotová a prekážky v plánovaní, povelenia alebo iné druhy odkladov, ktoré normálne zažívate nebudú zasahovať do našich zámerov.

Ako čas plynie, viacerí z Vás sa otvorili myšlienke na prácu s nami a my vítame takýto entuziazmus. Vždy bolo našim zámerom aby ste sa zapájali napríklad do čistenia Zeme. Sú mnohé oblasti, ktoré sú vážne poškodené, znečistené a ochudobnené odlesňovaním. Nemajte obavu z toho ako dlho to bude trvať, pretože vieme pomôcť s ich veľmi rýchlou obnovou. V podstate vylepšíme oblasti na lepšiu úroveň na akej boli predtým a vieme čo presne je potrebné aby bola udržaná v prírode rovnováha.

Pamätajte, že naše materské lode sú v niektorých prípadoch veľa, veľa kilometrov dlhé a oveľa väčšie ako niektoré z Vašich miest. Nesieme si zo sebou všetko čo by sme mohli potrebovať, vrátane veľkých flotíl menších strojov pripravených na vykonávanie úloh vo Vašej atmosfére. Materské lode, ktoré často vídate sú väčšinou cigarového tvaru, ale sú aj kruhové. Bežne sa k Vašej Zemi príliš nepribližujeme s našimi najväčšími loďami, pretože by spôsobili zlyhania Vašich energetických systémov. Avšak uvidíte ich ďaleko nad úrovňovou Vašej atmosféry a určite uvidíte zvýšenie našej prítomnosti, pretože k Vám prídeme oveľa bližšie.

Začínate si zvykať na myšlienku veľkého skoku vpred, čo zjednodušuje zavedenie nových technológií. Vo väčšine prípadov odstraňujú potrebu ťažkej práce, neznečisťujú životné prostredie a ich používanie je ekonomické a je prirodzené, že automatizácia bude od Vás vyžadovať menej vstupov. To Vám nechá omnoho viac času, ktorý môžete venovať sebe alebo iným veciam. Inými slovami budete mať množstvo voľného času aby ste sa venovali svojim koníčkom, alebo čomukoľvek čo bude ďalej rozvíjať Vaše vedomosti. Keďže budete môcť cestovať do minulosti, prítomnosti alebo budúcnosti, Vaše vedomosti porastú veľmi rýchlo. Ak máte dostatočne zvýšenú úroveň vedomia, možno budete chcieť vstúpiť do jednej z federácií, akou je napríklad Galaktická Federácia Svetla.

Keďže ste tak blízko výrazným zmenám, ktoré sme Vám avizovali, nemusíte sa teda dovtedy ničoho obávať. Vaša budúcnosť už bola stanovená a jedna vec je istá a to je to, že konečné časy sú Bohom dané a prebehnú podľa toho. Nič nezmení konečný výsledok a nie je podstatné čo sa udeje medzi tým. Ako začínate chápať, už nie je potrebný katastrofický koniec tohoto cyklu. To platilo len kým sa zdalo, že človek bol uväznený v nízkych vibráciách a vyzeralo to ako keby odtiaľ nebolo cesty von.

Ku cti Vám slúži to, že ste dobre zareagovali na pokusy pozdvihnúť Vás. Aj keď Temní neprestajne rozširovali svoju kontrolu nad Vami, prijali ste Svetlo a zobudili ste sa do toho, čo sa deje. Nárast Vášho vedomia pritiahol ešte viac Svetla na Zem a sieť okolo nej sa obnovili a začali byť extrémne aktívne. Podobné sa navzájom priťahuje a stali ste sa tak mocnými, že ste nielen zastavili Temných v postupe, ale ste nad nimi dosiahli aj víťazstvo. Čoskoro uvidíte ako sú odstránení a bude im zabránené v rozširovaní ich siete temnoty. Je toho veľa čo treba spraviť a sme pripravení začať s ozdravným čistením. Udržiavali sme škody na nízkej úrovni, ale je čas na dokončenie práce, ktorá sa už začala.

Temným bolo umožnené zrealizovať svoju hru, ale Svetlo malo vždy vyhrať. Bolo to len otázkou toho ako dobre Pracovníci Svetla zareagujú, pretože sa často stáva, že sa inkarnujete a stiahnu Vás negatívne energie a zabudnete na svoj životný plán. Máte vždy po ruke asistenciu ktorá Vám pomáha, ale niekedy je pre ňu ťažké dostať sa až k Vám. Pokušenia fyzických úrovní sú lákavé a je ťažké im odolať, ale so skúsenosťami sa nad ne môžete pozdvihnúť. V skutočnosti nikto nezlyhá, pretože budete ďalej čeliť výzvam nižších dimenzií, až kým ich nepokoríte.

Som SaLuSa zo Síria a žiadam Vás aby ste sa naďalej sústredili na Vzostup, pretože o tom to celé je a prežili ste mnohé, mnohé životy aby ste sa dostali do tohoto bodu. Skvelá práca a je to dobre zaslúžené.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |