Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 3, 2012

SaLuSa, August 3, 2012

Ako obvykle sa objavujú rôzne odkazy, ale sú oveľa pozitívnejšie ladené a to sú tie, do ktorých by ste mali vložiť svoju dôveru a energiu. Problémom je, že niektorí ľudia stále oživujú staré proroctvá bez toho aby si uvedomovali, že časy sa zmenili. Ak by ste nezvýšili svoje vibrácie, mohli byť stále platné. Neznamená to, že všetky staré proroctvá sú neplatné, ale mali by ste hľadať informácie v súčasných proroctvách. A aj v tých by ste si mali dávať pozor na dezinformácie a ak niektorý odkaz nevyžaruje Lásku a Svetlo, mal by byť odložený. To isté by sa dalo povedať o tých istých odkazoch, ktoré sa sústreďujú na katastrofy bez toho aby boli vyvážené pozitívnym výsledkom.

Takže dávajte si pozor a tiež nezabúdajte, že akékoľvek zmeny zákonov sú plánované, len veľmi málo z nich uzrie svetlo sveta. Príkladom sú súčasné spory ohľadom zákona o zbraniach, pretože aj keby proti zbraňová loby dosiahla svoje, nikdy nedosiahnu svoj cieľ. Nebude trvať dlho kým nastanú zmeny vo vládach a nové zákony a dodatky ústavy budú anulované. Toto sa v konečnom dôsledku udeje po celom svete, tak ako Vám bude s každým krokom vracaná sloboda. Neudeje sa to v plnej miere kým nenastane Vzostup, ale aspoň budú odstránené akékoľvek nespravodlivé alebo drakonické zákony. Zodpovední ľudia určite nepotrebujú veľké obmedzenia a uistíme sa, že od nich budete oslobodení čo najrýchlejšie.

Útechou je, že čím viac ľudí je z dôvodu meškaní ktoré ste zažívali konfrontovaných s činmi Temných, tým väčšie je ich chápanie toho čo robia. Podnecuje ich to k činom a pomáha to udržiavať rovnováhu aby sa veci nevymkli spod kontroly. Výsledkom je, že masové vedomie narástlo obrovskou mierou a zaistilo to, že Temní sú odsúdení na neúspech. V skutočnosti už nevedia čo robiť nemajú už moc na dosiahnutie svojho plánu na ovládnutie sveta. Boli by sme radi keby odišli v tichosti, ale stále existujú ohniská odporu, ktoré by spravili čokoľvek aby nemuseli priznať porážku. Avšak to je to čo budú musieť nakoniec spraviť, pretože ich čas sa naplnil.

Medzitým nedočkavo čakáme na možnosť, že niekde nejaký vodca uvidí voľnú cestu k oznámeniu Odhalenia. Je pravdepodobné, že ak sa tak stane, krajina ako Čína to spraví ako prvá. Je poľutovaniahodné, že krajiny na západe sú stále vo veľkej miere pod veľkým vplyvom Iluminátov. Obávajú sa následkov ak by to spravili a strach je veľkým faktorom v prípade takýchto rozhodnutí. Jednoducho požadujeme aby bola naša prítomnosť oficiálne priznaná na najvyšších miestach, aby si bol svet toho vedomý. Samozrejme milióny ľudí už o nás vedia, videli naše stroje a majte na pamäti, že je to už vyše 60 rokov odkedy sme Vás s nami začali oboznamovať.

Vieme, že už ste unavení z neprestajného čakania a tlieskame Vášmu pochopeniu a trpezlivosti. Môžete byť upokojení vedomím, že sme len vlások od toho kedy sa úplne zverejníme a samozrejme využijeme príležitosť stretnúť sa s Vami. Máme naplánovanú úvodnú oslavu a stále máme v pláne prelety nad Vašimi hlavnými mestami tak aby viac ľudí mohlo vidieť naše stroje. Môžeme tiež pozvať aj Vašu vlastnú Vesmírnu Flotilu aby sa k nám pripojila a tým sa Vám odhalí jedno z posledných veľkých tajomstiev. Bude to samozrejme demonštráciou mieru a v žiadnom prípade nebude súvisieť s armádou. Vojna a všetky ostatné veci ktoré s ňou súvisia budú odstránené a znefunkčnené, pretože v budúcnosti pre ne nie je žiadne miesto.

Teraz potrebujeme viac ako kedykoľvek predtým aby ste sa sústredili na Vzostup, v zmysle Vášho najlepšieho chápania čo si pod tým predstavujete. Ako prejde posledných pár mesiacov, neboli by sme radi, keby ste sa na to prestali sústrediť, pretože tak ako sa viacerí z Vás stretávajú v jednote, posilňujete tak silu Svetla. Skutočne na to neexistuje žiadny dôvod, ale radi by sme videli Svetlo ukončiť tento cyklus ako tá impozantná sila ktorou je. Zametie to posledné posledné zvyšky starých energií, ktoré udržiavali starú éru na svojom mieste. Nie sú už vhodné pre Novú Dobu, ktorá sa formuje a rýchlo nahradí tú starú.

Už ste dali silu do svojich vizualizácií čo sa týka nových technológií a jej predstavenie nebude predstavovať žiaden problém. Ste pripravení na nové technológie, ktoré okamžite prekonajú mnohé problémy, ktoré v súčasnosti máte. Krása v používaní voľnej energie je v tom, že sa nikdy neminie a môžete jej použiť toľko koľko chcete. Je jasné, že sa blížia vzrušujúce časy na to chceme aby ste sa sústredili a aby ste prenechali čistenie na tých, ktorí to majú za úlohu. Verte nám, zmeny prídu veľmi rýchlo akonáhle budeme môcť začať. Všetko je už pripravené a napriek tomu čo sa Vám môže zdať ako obrovské problémy s distribúciou, pre nás to nepredstavuje žiaden problém.

Nezabúdajte, že máte na práci ešte svoje vlastné čistenie a ako Vás energie pozdvihnú, odhalia tým dlho zadržiavané emócie a problémy, ktoré ostali nevyriešené. Často súvisia s nevyriešenými rozdielmi kde zainteresovaní ľudia nechcú poľaviť zo svojich pozícií, kedy by odpustenie vyriešilo takéto záležitosti. To Drahí je kľúčom k tomu aby ste sa posunuli ďalej a je to len ego ktoré Vás bude zdržiavať. Až príliš ste si zvykli mať vplyv nad ostatnými a vidíte na to množstvo dôvodov. Niekedy si doberáte tých ktorí sú slabí, mentálne retardovaní alebo invalidní a musíte ich vnímať takých akí sú. Sú to duše rovnako ako vy, ktoré si vybrali ťažké inkarnácie aby sa vyvinuli a malo by s k nim pristupovať so všetkým rešpektom.

Niekedy si duše zvolia problematické životy aby ostatných inšpirovali na to aby sa pozdvihli. Dajú Vám možnosť ukázať ako ďaleko ste sa vyvinuli a obaja sa môžete na základe toho posunúť dopredu. Chopte sa všetkých príležitostí ktoré sa naskytnú a dokážte čo to znamená pre toho, kto by chcel žiť život s bezpodmienčnou láskou.

Som SaLuSa zo Síria a chcel by som Vás poprosiť aby ste udržiavali silného Olympijského ducha, čo vytvorí novú úroveň jednoty okolo sveta, ktorá vydrží.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |