Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 30, 2013

Sheldan Nidle - July 30, 2013

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 30 ביולי 2013

נכון לעכשיו, מערכות מוניטאריות חדשות מתהוות, ועמם מגיעים הצווים שהוכרזו באמצעות הממשל החדש, כולל גילויים על טיוח בפרופורציות באמת מדהימות. כפי שאתם יכולים לדמיין, הודעות אלה ישנו מאוד את מציאותכם, ואנו כאן כדי לשמש מדריככם האוהבים במהלך מעבר הכי מדהים זה.

http://www.paoweb.com/sn073013.htm

1 דרקון, 4 ונוס כוכב בוקר, אמא אדמה, 10 אדמה


Selamat Balik! אנו חוזרים עם חדשות נוספות! ראשית, במאוחר, שנה גלקטית חדשה מאושרת לכל אחד! זוהי שנה של 10 אדמה, שנה גלקטית שבעיקר שמורה עבור גילוי פנימי וחיצוני. היא מעודדת אתכם ללמוד יותר לגבי מי אתם באמת ולהסתכל על יכולתכם המולדות באור חדש, ואלה האנרגיות שעכשיו הופכות לשכיחות ביותר במציאותכם. אתם מתחילים בתקופה של חשיפות וגילויים לגבי מה אתם חושבים הינם חיים ולכן באיזה סוג עולם אתם מבקשים לחיות בו. השפע וממשל החדש המגיעים הינם בעיטת פתיחה של תהליך חקירה עצמית זה. אולם, מה שאתם מגלים לגבי עצמכם בתחילה רק יאפשר לכם הבזקים על האמת הנהדרת של העצמי הפנימי האמיתי שלכם כשהרוח מתחילה את החשיפה הזו אתכם, אתם תלמדו איך העולם החיצוני שלכם משקף ומדרבן את ההתרחבות הגדלה של חווייתכם הפנימית. השנה החדשה של 10 אדמה אכן תהיה עמוסה בכל  מיני הרפתקאות חדשות ומאתגרות. רק להתחיל עם, חוב אישי יסתיים ואתם תזרקו לתוך עולם של שפע. אתם תהפכו מסוגלים לאינטראקציה משמעותית עם הממשל החדש שלכם, אשר יחפש באופן רציני את הקלט שלכם ובאמת יבקש לשרת אתכם. זה לכשעצמו, תהיה הסתגלות גדולה!


מתהווה הרבה ברחבי כל הגלובוס שלכם. אלה שעבדו בחשאי להביא ממשל חדש זכו בסדרת מאבקים משפטיים, בפותחם את הדרך להחליף את המשטרים המושחתים שלכם עם ממשל חדש המחויב במדיניות משקמת לטובת האנשים בעלי אוריינטציה. חלפה העליונות של אליטיסטיים אוהבי כוח של כוונה שלא ניתן לגעת בה של תאגידים להוביל את הגלובוס שלכם להרס. כפי שאתם יודעים העלות שלכם, קואליציה של אופל זה הכופה סכומי מס וחובות לא חוקיים כדי לשלוט ולהחליש אתכם, והמטרה של הממשל החדש לתקן אי חוקיות זו ולשחרר אתכם משעבוד חובות במשך עשרות שנים.  תהיה מערכת חדשה של מטבע קשה אשר תסיים את המניפולציה והדיכוי של מערכת מטבע הפיאט (fiat). "ריקבון יבש" פיסיקלי זה ישתנה במהירות למטבעות גלובליות המגובות במתכות יקרות, והממשל החדש יתמוך ויקדם לא רק את מערכת המטבע-הקשה אלא גם את התוכניות החברתיות המועילות המלוות זאת. כאשר ההיבטים של פרטים בסיסיים אלה יוצגו בפומבי, צמיחתכם הפנימית המהירה תאפשר לכם להשתתף באופן משמעותי בממשלה, לנסח ולאחר מכן לפקח על השינויים שאתם מבקשים לחוות בעולמכם המשתנה במהירות.

 אתם נכנסים לתקופת למידה רבה. בחברות גלקטיות, כל אחד מכובד ומוערך באופן אישי. כל אחד הוא יצירה ייחודית שאין לה תחליף של השלם, ואתם תצטרכו לאמץ זהות זו.  הממשלה אינה עומדת מעל האנשים; במקום זאת, היא מהווה מכשיר שיש להשתמש בו כדי לתמוך ולהקל על הרווחה של כל אדם. חוק האדמירליות (החוק של הכובש), אשר מנצח כרגע, יפנה את הדרך למשפט המקובל, אשר מגיע מהאנשים. המשפט המקובל מורכב ממנהגים ומסורות אשר הוכיחו, לאורך זמן, שעובדות היטב בין אנשים, וזה מה שנותן לאלה שמונו לסמכות מצפון מוסרי המנחה את דיוניהם ואת פעולתם. כאשר שינוי תפיסתי זה מתרחש, תפקידכם הוא להשגיח על פעולתה של הנהלתכם החדשה ולאחר מכן להבטיח שהיא עומדת בכיוון שנתתם לה. יש לכם מעמד אלוהי כאדם של תוצאה. אתם ישות ריבונית אשר הינה חלק מקולקטיב בעל מוטיבציה גבוהה, וככזה יש לכם אחריות להבטיח שמושגים הפתרונות המוסכמים על כולם. אימרתכם "הממשלה אינה ספורט ראווה" (המתרגמת - אמרה שמשמעותה - אתה צריך להיות משתתף בממשלה ולא רק צופה בה) מאוד מתאים כאן.

 מעורבות בשינויים אלה תצייד את תודעתכם הגדלה עם תחומים רבים של התנסות מעשית בחינוך. אתם תגלו מוסריות אמיתית ורחומה שלא תפלה לחלוטין. אתם תגלו כמה חשוב זה לשמור על השמחה ועל הפלאות של חברתכם המתפתחת הייחודית שלכם; כמו כן, אותה שליטה על עצמכם היא פעילות באמת אלוהית בעלת מורכבות רבה, הדורשת את ההשתתפות המושכלת של, או השגחה על ידי, כל חבר. השמירה על זכויותיכם הריבוניות וההבטחה שהמשפט המקובל מנוהל כיאות הינם משימה מקודשת שיהיה לכם יותר זמן עבורה ברגע שהשפע נותן לחייכם יציבות ומשחרר את הפוטנציאל שלכם. זכרו שרמות התודעה שלכם יעלו במהירות והשקפותיכם ותפיסתכם ישתנו בהרבה. אתם גם תהיו זמינים לישויות שלכם משושלות יוחסין שונות שהגיעו לסייע לכם במהלך מעבר מסיבי זה, כשרבים מכם עשויים להיות קצת מבולבלים או מודאגים ממה שכה הרבה משתנה. זו הסיבה מדוע יהיו לכם חונכים אישיים לצידכם כדי להסביר ולהרגיע.

 נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו הגענו לדון מנקודת המבט שלנו על מה שמתרחש ברחבי הגלובוס שלכם כשאירועים אלה ישפיעו עמוקות על תהליך ההתעלות שלכם. וכמובן, זהו תחום מומחיותינו. ממשל חדש יהיה התוצאה של מערכת מוניטארית חדשה, אשר תאפס את עצמה באמצעות החלפה למטבעות קשים. פעולה זו גם תגרום לבחינה מחודשת של מטבע גלובלי. שתי התפתחויות אלה יביאו במהירות את מערכת המטבע המבוססת חוב הנוכחית אשר מגובה על ידי הממשלות הנוכחיות. שותפינו הרבים מוכנים לחנוך את המערכת הפיננסית באזל 3 החדשה אשר בתורה תיזום ממשל חדש. ממשלות חדשות אלה ישימו סוף לשעבוד החוב, אי שוויון בעושר, ויגדירו מדיניות כלכלית אשר תחזק מלמטה את השפע הגדול אשר מכין את אזרחי גאיה לקשר הראשוני ולהשתוקקות הרוח להחזיר אתכם לתודעה מלאה. זה גם מאפשר לנו להגיע אליכם באופן גלוי ולדבר בחופשיות על האמיתות האוניברסאליות שהוסתרו מזמן על ידי הפילוסופיות המרכזיות אשר נמצאות בבסיס הדת על הכדור המקודש הזה.

 משימתנו היא ליידע אתכם על השינויים הרוחניים שעוברת החברה הגלובלית שלכם. כפי שרבים מכם מודעים במידה מסוימת, עולמכם מתרחק מהתפיסות ומהרעיונות שאתם מכירים אותם, לכיוון התייחסויות וידע אשר יכולים להיראות די זרים בתחילה. הרוח מתכוונת לפתיחה זו של השקפת עולמכם. אנו כאן לסייע לכם להבין מחדש את האמונות שלימדו אתכם כשגדלתם; המשמעות היא שינוי המושגים שהסכמתם להם כ"עובדות". זה כולל להציג לכם מינוח רוחני חדש אשר יפרוק שכבות של חשיבה מבולבלת ואשר ניתן לנו על ידי השמיים לפני זמן רב. אנו רק הזכרנו כבדרך אגב את המיתוסים שכוננו על ידי החברות שלכם, אבל הזמן הגיע לספר מחדש את המעשיות האלה באופן מלא ובאמת, כך שאתם יכולים להבין את משמעותם ללא הערפל של חוסר הבהירות. לפני זמן רב, אדוני האופל העליונים לקחו סיפורים אלה ושינו אותם על מנת להטות את רגשותיכם בכיוונים מסוימים "שימושיים", ואנו מתכוונים להביא את המצפן שלכם חזרה לצפון הנכון, ובכך לאפשר לכם להיערך עם האמת לגבי מי אתם באמת.

אנו המאסטרים הנעלים עומדים להיות כוכב הצפון שלכם, מצביעים לכם באופן ברור את הדרך מחוץ לאי הסדר הנוכחי לכיוון עולם חדש נהדר, עולם אשר אתם יכולים כבר לחוש אותו שם, מחכה לכם. כישויות הדוהרות, פשוטו כמשמעו, לכיוון תודעה מלאה, אתם זקוקים למידע מפורט לגבי משמעות התודעה המלאה. יש לנו מתנות רבות של חוכמה לתת לכם, אשר יספקו את הקריטריון לפיו תעריכו את מה שמתרחש. השמיים משתמשים ביכולותיהם האלוהיות לשקם אתכם ואת כל העולם מסביבכם, ואנו הגענו כדי להיות המדריכים הרוחניים שלכם ולהרגיע אתכם לגבי מה שעשוי להיראות כסדרה מאד מוזרה של אירועים. נכון לעכשיו, מערכות כספיות חדשות מתהוות, ואיתן מגיעים צווים שיוכרזו על ידי ממשל חדש, ובכלל זה גילויים לגבי טיוח של פרופורציות באמת מדהימות. כפי שאתם יכולים לדמיין, הודעות אלה ישנו מאד את מציאותכם, ואנו כאן להיות מדריככם האוהבים במהלך מעבר הכי מדהים זה.

 
היום, דברנו לגבי מה שעומד להתרחש. התקופה הבאה תהיה שינוי פתאומי ענק. בכוונתנו להיות מסוגלים להודיע לכם בקצרה מהו הקשר הראשוני. משפחותיכם הרוחניות, החלל וכדור הארץ הפנימי מוכנים להופיע ביניכם ולהתמיר את מציאותכם לעד! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge