Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 23, 2013

Sheldan Nidle - July 23, 2013

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 23 ביולי 2013

7 יגואר, 2 פטרון, 9 אדם.

Selamat Balik!  אנו חוזרים עם עוד הרבה דברים לומר. החברה הגלובלית שלכם מתחילה את המעבר שנועד לבנות מחדש ולחדש את כל היבטיה. ממשל חדש יחזק מערכת פיננסית חדשה, ויבשת צפון אמריקה תבצע את הצווים שהותנו על ידי NESARA. ממשלה חדשה זו תבטל את כל החובות ותשים סוף לשעבוד החובות של תושביה. רמת חופש חדשה לגמרי תגיע לידי הוויה כאשר ממשלות קנדה וארצות הברית יאכפו את ההוראות בכתבי הזכויות שלהם אשר משחררים את כל התושבים, מתירים להם להיות באמת ריבוניים. השפע, אשר עומד להיות מחולק לכל ללא הבחנה, יעורר תחיה כלכלית חדשה אשר תאפיין מתקנים וטכנולוגיות אשר יכולות במהירות לנקות את כל ההיבטים של הסביבה ולקדם כלי תחבורה שאינם מזהמים. בנוסף, טכנולוגיות תקשורת יזנקו קדימה יותר בכמה חודשים ראשונים של תקופה זו יותר ממה שעשו בשני העשורים הקודמים! שינויים אלה יתרחשו בריצה עד לקשר הראשוני. ברגע שאנו נוחתים בהמונינו, אנו מתכוונים לצייד אתכם עם טכנולוגיה לגמרי חדשה אשר תדהים את המדעים והפילוסופיות השולטות שלכם!

הקשר הראשוני מהווה פרשת מים עיקרי עבור עולמכם. נכון לעכשיו, ההבנה הבסיסית של חברתכם על עצמה היא שהאנושות היא ייחודית בתוכנית הבריאה. בכך, זה בדיוק כמו חברות פרימיטיביות רבות אשר מכחישות שהן קיימות כחלק מקלידוסקופ ענק של ישויות ברמות שונות של  יכולת חישה. אמונה זו בבלעדיות "תטוס אל מחוץ למים" (המתרגמת- ביטוי שמשמעותו- תיהרס לגמרי) , לאורכה ולרוחבה של הפלנטה שלכם, והמיתוסים היסודיים יוכחו כשגויים בבת אחת באמצעות  ההודעות הרשמיות של ממשלותיכם על נוכחותנו. לא תהיה שום דרך ללכת על קצות האצבעות סביב נושא זה, וזה חשוב שיש לנו גם את התמיכה הפורמלית של המאסטרים הנעלים שלכם. למעשה, תמיכה זו הושגה לפני עשור. בנוסף, יש לנו את הגיבוי המלא של בני דודיכם האגרטן. אנו נשארים עכשיו לפרסם את החדשות לכל אחד מכם, וכאן המקום בו מצטרפות הממשלות החדשות שלכם לדיון. עליהן להיוועץ בלגיטימציה הגלובלית הנדרשת כדי להקל על דאגות רבות שאתם נוטים להן בדרך כלל בהתייחס לישויות מהחלל החיצון. ברגע שהממשלות שלכם הציגו את הנושא על נוכחותנו הנדיבה, אנו בעצמנו יכולים להמשיך להסביר דברים רבים לכם.

אחד מהדברים הראשונים הוא להדגים את הקשר הקרוב בינינו כיוון שאנו חולקים איתכם אבות קדמוניים משותפים ממערכת הווגה. אנו חולקים את הגנטיקה שלהם. כמו כן, אנו חווינו רבות באשר למצב בני האדם ואנו מבקשים לספר לכם את הכל לגבי היסטוריה זו. בני אדם אכלסו את כדור הארץ פעמים רבות והם כאן כדי להיות דיילי הקרקע העיקריים של גאיה. אפוטרופסות זו משותפת עם היונקים הימיים של כדור הארץ וגם זה מצריך הסבר מפורט כלשהו. כמו כן, ישנו עניין של התמרתכם המתקרבת לתוך תודעה מלאה, וכאן, המאסטרים הנעלים מתכוונים להתחיל עם שיעורי המפתח שלהם לכם באשר לאופי העילאי של מצב תודעה קריטי זה. בסופו של דבר, זמנים אלה הם כולם על שינוי מסיבי זה בתודעה. בכוונתנו לדון לעומק אתכם על הצווים המקודשים שניתנו לנו על ידי השמיים. לאחר מכן, ניקח אתכם לטיולים על ספינותינו ונבקר בכדור הארץ הפנימי. אתם תהיו בתמונה באופן מלא על מדוע ואיך אתם עומדים לחזור לתודעה מלאה.

התהום הגדולה המעוצבת בתוככם על ידי האטלנטיים והאופל בעלי בריתם הפכה אתכם בעיקר חסרי אונים לחדור את הצעיף של תודעה מוגבלת. מעטים אלה אשר הצליחו, הצליחו רק בגלל שעוצב נתיב ברור בגנטיקה שלהם כדי לאפשר להם לעשות זאת כך. נתיבים גנטיים ועצביים אלה אפשרו למאסטרים הנעלים להגשים בסופו של דבר מטרה פלאית ומרוממת זו. בנסיבות שאתם מתמודדים איתן באופן קולקטיבי, המשימה דורשת פקעת חיים מיוחדת, מתוכננת במיוחד לנתק את השרשראות הגנטיות אשר כה חזק קושרות אתכם לתודעה מוגבלת. השמיים נתנו לנו את הג'וב להחזיר כל אחד מכם  למצב הכי אצילי וטבעי זה של הנשמה האנושית, ונשמה מקודשת ונהדרת זו צריכה לשכון במבנה גוף מודע במלואו ובאופן שווה. באמצעות שילוב מאוזן שמושג, כל נשמה יכולה אז להגשים באופן נפלא את המטרות הרבות בכל גלגול. אנו מגיעים, לכן, לשקם ולקדם בברכה אומת-כוכב מאד מיוחדת זו לקיפול של הפדרציה הגלקטית, ובנקודה זו אתם יכולים להתחיל במילוי תפקידיכם שהוקצו על ידי הממונה האלוהי שלכם כדי לחזק שלום גלקטי קבוע!

ברכות, לבבות יקרים! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! הממלכה שלכם מותמרת. הברכה הקבועה של האור מציפה את עולמכם ומביאה הקלה לעולמכם. האטמוספירה העליונה מתייצבת לאט וכך גם זרמי הסילון של האוקינוסים~~פסים גדולים של זרמים החוצים את הימים של העולם. כשגאיה מגיעה לאיזון לא יציב, היא מתכוננת לשינוי סביבתי חדש. ביתכם המקודש הוא גם שלנו, ולכן אנו מבקשים מכם לברך את כדור הארץ כל יום ולכבד אותו ואת כל מה שהוא עושה עבורכם. כשתודעתכם תגדל, אתם תהפכו יותר מודעים לצירי הלידה היומיים שלה כשהיא שואפת לתמוך בעצמה. אנו קוראים לכם לבוא ביחד בקבוצות לברך אותה, וככל שרבים יותר מבצעים זאת ברחבי העולם, זה מסייע לגאיה ומביא לה תמיכה. גאיה היא ישות מקודשת של אור, ועם זאת ממשיכה להיהרס על ידי קנונית האופל. היא מאד צריכה את ברכותיכם נוסף על דרישותיכם שאלה שאינם מכבדים אותה יפסיקו את החילול שלהם.  זהו הזמן להתחיל בדרך מכבדת ומקודשת על פני הפלנטה היפה שלכם.

 אנו שומעים אתכם, לבבות יקרים, כל רגע ורגע. אנו יודעים כמה קשה אתם סובלים בממלכת אופל זו. זהו הזמן להביא קדימה את מה שיכול במהירות להקל על מכאובים אלה ולהתחיל לבנות עולם חדש של שלום, שיתוף פעולה ושפע. צעדים אלה להגשים זאת הם בעיצומם. שנה גלקטית חדשה זורחת, וזהו הזמן לקדם בברכה זאת עם מתנות מתאימות. את זה גם אנו מתכוונים להגשים. לפני זמן רב, הנחנו עושר רב בצד והחבאנו מהאופל. מאגר עצום זה נשמר בנאמנויות מיוחדות, מוגן על ידי אלה שהתחייבו למנוע את גילויו עד שיגיע הרגע האלוהי הנכון. הזמן הוא עכשיו. אירועים מתרחשים ברחבי הגלובוס על מנת להבטיח שהשחרור יתרחש כפי שתוכנן. אתם עומדים להיות מבורכים ביותר דרכים מאשר אחת! זו תהיה ההפתעה הגדולה שאתם המתנתם לה במשך זמן רב!

 ברכות רבות אלה מבשרות עידן חדש לאנושות. הם גם מסמלות את הגילוי הפורמלי של כדור הארץ הפנימי שלנו ושל משפחות החלל. לפני אלף שנה, אנו גילינו שהממלכה של אגרטה היתה מחסה בטוח מהאופל בו היינו מסוגלים להמשיך את שירותנו המקודש. זמנים אלה עכשיו מתירים לנו לבלות הרבה יותר זמן על פני שטח העולם, מסייעים לשותפינו המקודשים ומסייעים לאנושות לעבור את תקופת הסבל האחרונה שלה. אנו מתכוונים להקדיש זמן רב יותר לסיים את השינויים הדרושים כדי לתת ביטוי לממלכה החדשה. זמן זה הוא למעשה בעכשיו. ברכו את האירוע המקודש הזה! היו מוכנים לסייע לאחרים להבין מה מתרחש. אנו מגיעים, כפי שעושים שותפינו המקודשים מרחבי גלקסיה זו, לשנות את עולם פני השטח שלכם הרבה יותר לטוב יותר. לכל מה שמתרחש, אנו אומרים בשמחת ניצחון: הללויה! הללויה! הללויה!

 היום נתנו לכם מסר נוסף לגבי עולמכם. הרבה מתרחש והרבה עומד להתפרץ קדימה! הלילה של מהומות הארוך והפראי של האופל נמשך כמעט 13 אלפי שנה ועכשיו זהו הזמן לסיים מעגל סבל זה.  האור זורח והשחר פורץ לבסוף! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge