Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 2, 2013

Sheldan Nidle - July 2, 2013

12 הלך שמיים, 1 יושר, 9 אדם

Selamat Balik! אנו מגיעים עם הרבה לספר לכם. כל הזמן הזה, מתנהלת החלפת מסמכים משפטיים אשר סוללת את הדרך לחילופים סופיים המאשרים את תוכניות השפע השונות אשר ממומנות באופן מלא על ידי משפחות הדרגון. הם גם מסמיכים את קוון אין (Quan Yin) וסנט ג'רמן (St. Germain) לחתום על תשלומים עבור כל אחד מנאמני העולם שלהם. במקביל, הפרטים הנכללים במועצות הבינלאומיות של נאמנים האלה שוקעים בהליכים המורכבים של החתימה. בו-זמנית, הארגונים הרבים שהוקמו כדי לחלק כספים אלה מזהירים את נאמניהם האזוריים שהזמן הרב שחיכו לו כולם מתקרב במהירות. פרץ פעילות סופי זה מייחס את החוקיות שלו לסט מיוחד מאוד של פרוטוקולים חוקיים, ויישומו בזמן זה מתאפשר בחלקו על ידי השימוש של מועצת החכמים של הקשר הראשוני במה שאנו מכנים האופציה הגלקטית. זה פשוט הכוח מאחורי האור המניע את הדברים להיעשות. הוא איפשר שתימסרנה למטה בסתר החלטות משפטיות מיטביות ואלה עכשיו מוכנות להביא את מסענו הארך לרגע נהדר ביותר של חשיפה!

כשכל המהלכים האלה נעים קדימה ללא רחם, אנו מפקחים על התוכניות הרבות של קנונית האופל. עד כה, היינו מסוגלים לנטרל את ההשפעות המזיקות של נתיבי-כימיקלים (chemtrails) הגלובליים אשר האופל ריסס לתוך האטמוספירה במשך כעשור שנים. הרס נמשך זה שיבש באופן חמור את האיזון הטבעי של האטמוספירה שלכם והפיץ מגיפה ומחלה ברחבי הגלובוס. זהו איום לעורר מחזור הכחדה גדול, המשמיד את האנושות וכן את כל האקוספירה של הפלנטה. אמצעי-הנגד שלנו באיזור זה מכינים את הקרקע לזמן אחרי הגילוי, כאשר הטכנולוגיה שלנו יכולה להחזיר בבטחה את האטמוספירה, האוקיינוסים ומסת הקרקע של גאיה בחזרה למצב של איזון שהיה קיים לאחר סופה של מלחמת העולם השנייה, בסוף שנת 1945. ניתן להעביר את השלב הזה של איזון יבשתי; זוהי פשוט נקודת התחלה אשר בסופו של דבר צריכה לנוע "חזרה" לזמן אף יותר קדמוני, לפני יותר מ- 2500 שנה. זו הנקודה שיש לעבוד לקראתה, ברגע שאנו התחלנו להפיץ ביניכם חלק מהטכנולוגיה שלנו.

ברגע שממשלות המעבר שלכם יפרסמו את הודעותיהן הראשונות, אנו מתכוונים לפקח על התשלומים עבור טכנולוגיה זאת ולעשות את מה שנדרש כדי להבטיח שתוכניות ממשלתיות רבות יושקו בהצלחה. זה יהיה מיקודנו העיקרי לפני גילוי. משימתנו המקודשת היא לעשות כול מה שנראה חיוני כדי לשנות אתכם לכיוון של תודעה מלאה כיוון שזו הסיבה שאנו כאן. צוותי הקשר שלנו מאגרטה והצוות הקשור פועלים במלא המרץ כדי לדחוף את האופל מחוץ לכוח. אתם יכולים לראות שהרבה שימושים לרעה בכוח עדיין בעבודה בכל הפינות של עולמכם, ובשעה שדברים אלה מהווים שיבוש, אנו נשארים בציות מלא לצווים שהותוו עבורינו בתוכנית האלוהית של השמיים. היו סמוכים ובטוחים, ביטויי היהירות של קנונית האופל יותמרו מאוד בקרוב. אנו עדים לשלטון החוקי שהממשל החדש שלכם ישתמש בו כדי לשנות רבים מעוולות אלה. ולאחר מכן תוך זמן קצר, שינויים גדולים נוספים של הלב יתרחשו כאשר המאסטרים הנעלים מתחילים את תורותיהם החדשות ברחבי העולם, וזה יגרום לשינוי גדול בגישות בכל המבנים החברתיים שלכם. אכן, האמת של כה הרבה דברים המגיעים אל האור תשנה תפיסות רבות גדולות בקרב אנשים רבים.
הרגע אשר כולכם חיכיתם לו כאן: סופה של אחיזת החנק של האופל על עולמכם ועל חייכם! כל אחד מכם יודע במחשבתו הגבוהה יותר ששינוי גדול אשר נחזה מראש מוכן עכשיו להתרחש. הצי שלנו אולץ במשך זמן רב לפקח ורק לבצע כל מה שמסייע לכם במטרתכם באופן מאד איטי אך מחושב. אנו מאוד מרוצים שהגיעה תקופה של פעולות יותר ישירות! צוותי הקשר שלנו רואים בברור שאחיזתו של האופל נכשלת, והמשאבים שהיו לרשותו פעם בהתאם לרמזים וקריאה שלו מדלדלים מהר. היפוך המזל נעזר על ידי פעולותינו וזוהי כוונתנו הנחרצת לראות שהשינוי בממשל מושלם בהצלחה. זהו הזמן עבור האור לקחת בחזרה את ממלכתו ולהבטיח שאתם תחזרו למצבכם הטבעי, המודע במלואו במהירות ובקלות. שלב פעולה זה מתחיל עכשיו, ואנו תקווה שנהיה מסוגלים להשלים את התהליך בקצת יותר משנה. לשם כך, אנו מכריזים בשמחה על מיקודנו המלא והבלתי מעורער שלנו!

ברכות לכולם! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו חוזרים למסור מסר מיוחד! עולמכם נמצא בשלב הסופי של מעבר מחושך לאור. לפני כ-13 אלף שנה, אטלנטיס, עקב חישוב שגוי יהיר, שקעה מחת לגלים. אזרחיה פונו לפלנטה הנעה במסלול של כוכב בקבוצת כוכבים סנטורוס, המכונה הגר או β בקנטאור על ידי האסטרונומים שלנו. הקנטוריאנים יודעים שזהו אגנה. המפונים מאטלנטיס ידעו שהשורדים המעטים מהאסון המימי היו צריכים להיות אבותינו הקדומים. בני אדם "מובסים" אלה התחילו מסע ארוך ומפרך כדי שבסופו של דבר יראו את הפלא שלהם סוף כל סוף חוזרים לתודעה מלאה. אנו השגחנו על דורות אלה של נודדים והיו עדים לאנונאקי שניתנה להם שליטה זמנית על פני כדור הארץ. התוצאה היתה שעולם הבית שלנו התפצל לשתי ממלכות נפרדות. משימתנו המקודשת במהלך הדורות היתה להדריך אתכם ולראות שנוהגים בצדקנות בהתאם לצווים של השמיים.

לפני כמה מאות בשנים, הותרה לבסוף לאופל כמות קטנה של טכנולוגיה פרימיטיבית המאפשרת לראות את אור היום על פני עולם השטח שלכם. האנונאקי הקפידו לוודא שההתקדמות הבאה בשימוש בטכנולוגיה מזיקה זו היתה איטית ולוותה על ידי הרבה כאב וסבל עבור גאיה ולאבותינו. אנו עשינו מה שיכולנו כדי לסייע, לרפא, ולתת עצה מוסרית לכל הנוגעים בדבר. הבחנו באופן האיטי בו השמיים הכניסו לראשונה נשמות לגאיה אשר גדלו כדי להשתמש ביכולותיהם ובמשאביהם כדי לסייע לנו בהפצת מזון ושאר מקורות רבים נדרשים לאלה אשר העוני שלהם וכאבם היו חמורים ביותר. אנו מברכים את שותפינו ומבקשים שכולם יכבדו עבודה טובה זו בקרוב. עכשיו, הזמן הגיע בו אנו יכולים להתייחס אליכם בגלוי לגבי מה שהיינו עדים לחשיפתו במשך 13 אלף השנים האחרונות.

אנו ראינו את האנונאקי יוצרים עולם של בורות, ריב אינסופי, ועוני. השימוש בעושר היה כדי לגרום למרירות ולהפרדה, והיה בעיקר נחלתם של קבוצה מיוחדת של משרתים אשר שלטו באופן מוחלט והציגו אכזריות ואי מוסריות אנדמית שלא תאמן. הפקרות כזו צריכה להפסיק, וזה יאפשר את השינוי הגדול שהוכרז על ידי השמיים להתרחש כפי שתוכנן. לאחר מכן, אנו יכולים להסביר בגלוי לגבי זמני האופל בעבר, ולהכין אתכם לחזרתכם לתודעה מלאה. כמאסטרים נעלים, אנו יצרנו רשת מקודשת אשר תספק לכם שפע אוניברסלי אשר קשור לריבונותכם. הצד השני של המטבע הוא חופש, וזה מאחד אתכם עם משפחותיכם שאיבדתם לפני זמן רב מכדור הארץ הפנימי, השמיים והחלל. הושענא לשמיים ולשחרורכם. הללויה! הללויה!

היום, דנו בהתקדמות המתרחשת על פני שטח ממלכתכם. הזמן הגיע לשינוי הגדול אל האור שהוכרז על ידי השמיים, ואנו מגיעים רק להגשים צווים אלה ולהביא אתכם כולכם הביתה לתודעה מלאה. החופש שלכם והכרה מלאה על ידי כל הריבונות המקודשת האישית שלכם, הינה בהישג יד! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili

< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge