Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - October 29, 2013

Sheldan Nidle - October 29, 2013

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 29 באוקטובר 2013

1 אדם, 15 איזון אינטלקטואלי הדוחה שליליות, 10 אדמה.

Dratzo! אנו חוזרים עם כמה חדשות נהדרות! מואצת תנועה לכיוון מציאותכם החדשה. מספר כנסים סודיים מסביב לגלובוס זה יניבו תוצאות חיוביות אשר יתבררו בפגישות הגדולות העומדות להתרחש בשבוע הקרוב. הרגע מגיע עבור פעולות קולקטיביות אשר יכולות בקלות להזניק את המאמצים קדימה. אנו צופים את ההמשך קדימה הסופי עבור אירועים אשר יתנו ביטוי לממשלות חדשות וייצרו מטבע חדש. תוכניות רבות הגיעו לנקודה בה נדרש עכשיו לסיים כל מחשבה על עיכובים נוספים. הכלכלה של יותר מדי אומות רבות נמצאת במצב של חורבן, והחוב הופך את המערכת הפיננסית הנוכחית לבלתי נסבלת.  נוסף על כך, אנו מאמינים שאתם מוכנים לאירועים מזעזעים אשר כוללים סוף רשמי ל "טיוח עב"מים" הידוע לשמצה. זהו באמת זמן עבורכם לשמוע מהמאסטרים הנעלים שלכם ומאיתנו. המערכת הנוכחית מלאה חורים וקרעים שלא ניתן לתמוך בהם, וזה הגיוני להתחיל משהו אחר אשר מתיר לכם להמשיך את המצעד הנפלא לכיוון תודעה מלאה.

לכן, אנו מגיעים לנקודה של אל חזור. קנונית האופל קיימת בזכות התהילה הקודמת שאינה לא יותר מאשר אשליה קומית. בדרך כלשהיא, כל אחד מכם נמצא במתח מכסימלי. אנו צופים ורואים איך לא ניתן יותר לשמור על מציאות נוכחית זו. היא הסתיימה, ולכן זה מתאים לאפשר לאלה אשר יכולים להתמיר אשליה אכזרית זו, לעשות זאת. אנו מודעים לחוקים ולפורמליות הרבים הדרושים כדי שזה ייעשה. תהליך איטי מעייף זה מסתיים. השתמשו ברגע זה כדי להכניס את החדש. אנו מתכוונים להדגיש זאת באופן חזק בפגישות השונות האלה. תהליכים שהחלו לפני עשורים, עכשיו זועקים למסקנה. ממלכתכם נכשלת והאנרגיות לשינוי נמצאות כאן. כאשר האנונאקי עזבו את קנונית האופל הזו, הם בקשו החלטה חיובית שלא ניתנה. עכשיו זה רגע מושלם להפוך זאת ולהכריז על מציאות חדשה עבור שינוי סוחף כדי לשחרר אתכם ולאפשר לכם את המציאות של ממלכה חדשה.

התמרה זו תשלח את הממשלות הנוכחיות לפחי האשפה של ההיסטוריה. קיימים תחליפים אשר מאפשרים מהפך נחוץ ומפואר ביותר. האופל לא יכול יותר לשמור על משחק הקונדס שלו. ישנו צורך רוחני להמיס את מנהיגותם הארוכה והמוסווית. זהו רגע עבור אומץ ופעולות של טוב לב נדרש. ממלכה זו מובלת קדימה לכיוון האור. אסור יותר לאלה אשר סולחים לאופל, לשלוט. אלה שמבינים זאת, נדרשים לתת גילוי למה שנדרש ולפעול במהירות. "המהפכה השקטה" הזו מתרחשת לאט ברחבי מציאות זו, ותנועה גדולה תביא הוד זה לקדמת הבמה. אנו מצפים לכך ושיקרו אירועים נהדרים רבים, כדי שיתהווה מה שאנשים על פני עולם השטח הזה בקשו במשך זמן רב. אנו תומכים באופן מלא בכל האירועים המובילים לסיום כזה מוצלח!

לסיכום, הזמן אכן בשל למהפכה לא אלימה בקנה מידה עצום. עולמכם חכה זמן רב לשינויים שצריכים עוד להפוך לנראים. מאחורי מסך זה ישנה תנועה גדולה אשר צריכה להפוך את הדרך הנוכחית של עולמכם. התמרון האנוכי של קנונית האופל לא רלבנטי יותר. דרך חדשה נדרשת לספק פתח דבר למה שהשמיים ואנו הכרזנו. לכם צריכה להינתן התעלות אלוהית אשר תעביר אתכם מתודעה מוגבלת למלאה. אתם עומדים לחבק את משפחות הרוחניות והחלל שלכם ולחזור לנתיב שהיה שלכם בזמניה של למוריה העתיקה. אתם פורצים משכחה שהיתה קיימת בכם במשך יותר מדי זמן. אתם מוכנים לגלות מחדש סודות שהוסתרו מכם במשך זמן רב. אתם עומדים להפוך לחברה מאוד אהובה של הפדרציה הגלקטית הזו! הרפתקאות רבות מחכות לכם ויכולות רבות חדשות עומדות להפוך לנחלתכם! זה עומד להיות גורלכם הנהדר והאלוהי!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם!  עולם מבורך זה עכשיו תוסס עם שינוי נהדר! בכל מקום אנרגיה מתמירה נוצרת ואנשים דרושים ששינוי אמיתי של גלובוס זה עכשיו יתרחש. אצבעות קטנות של שינוי צצות באפריקה, אסיה, באמריקה ובאומות שונות באיים באוקיינוס השקט.  חסד מייצר פלאות כך שאלה שיש להם מעט משתמשים במשאבים הזעומים ובדמיונות שלהם כדי לעצב דרכים חדשות לסלוק רעב ועוני. אנרגיה דומה זו היא עדות כשהמבוגרים הנוטים רוחנית יורדים לנתיב דומה מלא השראה. האלוהות דברה! מגיע הרגע עבור שינוי מבורך של מציאות זו. אנו מחויבים באופן יפה לסייע לתהליך מקודש זה ולתת ביטוי למציאות חדשה עבור כולם. אנו הדרכנו את בעליי בריתנו להקים את האמצעים שיתנו ביטוי לעידן חדש זה עבור האנושות! הפגישות לעשייה זו מתרחשות עכשיו אשר יש לעקוב במהירות אחר תוצאותיהן!

התקופה המגיעה תהיה מלאה בחוכמה רוחנית רבה. אני מחויבים על ידי השמיים לספק לכם רשימה שלמה של נושאים אשר מתייחסים לדרך בה אתם מתחברים מחדש ל"אני נוכח" שלכם ומכינים את עצמכם לשאר נהלי ההתעלות. שיעורים אלה ינוהלו על ידי כל אחד מאיתנו די בקצרה. מציאות זו תתרחב בקרוב ותיצור את עצמה מחדש. אנו נהיה המדריכים האלוהיים שלכם והמפקחים שמונו מבחינה רוחנית, ואנו לוקחים תפקיד מיוחד זה די ברצינות. האופל השתמש זמן רב בכוחותיו הרבים כדי ליצור ולעצב אתכם בהתאם לרצונותיהם. כוח זה יוסר ואתם תהיו התורמים בחליפין נהדר זה, כדי לעשות מבצעים אשר ייסדו את השלב המקודש עבור ההתעלות שלכם! משפחות החלל שלכם מגיעים כדי לבצע את הפעולה אשר תאפשר לכם את התמרתכם לישות אור מודעת במלואה!

במשך אלף שנה, השתמשנו באגרטה כבסיס שלנו לצורך פעילויות אלוהיות. האור עכשיו מאיר את הנתיב לקחת אתכם לשם ולהראות לכם את האמצעים שלכם לחזור לעצמכם הקודם. אתם במשך זמן רב עבדתם באי ידיעה של מי אתם באמת. אפילו אנו הושפענו וזה רק המיקוד המיוחד שלנו והסיוע המקודש אשר מתיר לנו את ניצחוננו הגדול. אנו עומדים בידיעה שזה לקח להשיג את רמותינו הנוכחיות של ידע רוחני ויכולות מופגנות. דעו את טבען של קשים אלה ושמחו בהיתר האלוהי שניתן לכם, כיוון שזה באמת מתנה נהדרת. קבלו את מתנתם הגדולה של השמיים והצטרפו אלינו. ביחד אנו נייצר כוכב אומה חדש שמאוד נחוצה ונגשים את חלומותיו הגדולים של הבורא. אנו נהיה הזרוע המאוד רבת עוצמה ומאוד פורה של השמיים! הושענא! הושענא!

היום, סקרנו את מה שמתרחש מסביב לגרם שמיים ירוק-כחול זה. אנו דיווחנו מחדש מרבית ממה שיש לנו פריבילגיה לדעת. משפחותיכם הרוחניות והחלל מוכנות לקדם אתכם בברכה לתוך שלב מתעלה חדש של הוויה! הרבה טוב מוכן להקיפכם בשמחה, שלום ושפע! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge