Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - November 5, 2013

Sheldan Nidle - November 5, 2013

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 5 בנובמבר 2013

8 סערה, 2 תינוק יגואר ,10 אדמה.

Selamat Balik! אנו מגיעים עכשיו כדי להסביר מספר אירועים המתרחשים ברחבי הגלובוס שלכם. האופל נשאר בנסיגה. פקידיו הסודיים מוכנים להיכנע כאשר ייקראו לכך. אנשי הקשר השונים שלנו מסכמים סדרת דיונים פרטיים שונים עם ההנהגה המגוונת של בעלי בריתנו הארציים. שיחות אלה קבעו מספר מועדים אחרונים לסיכום כל האירועים הקודמים לנחיתות שהמשטר החדש עומד להודיע עליהן. השיחות גם קבעו את המועד לסיום הטיוח של העב"מים ואת המועד בו אנו יכולים פורמלית לשדר את לוח הזמנים שלנו לאנושות על פני השטח. אנו מאוד להוטים לגמור את כל מה שדרוש להיעשות לפני שאנו יכולים לפגוש אתכם. החונכים שלנו מוכנים להתחיל באינטראקציה מיוחדת עם כל אחד מכם אבל זה דורש בתחילה שאנו נסביר את משמעותה של חניכה זו. יותר מזה, אנו צריכים לתאר בקצרה את ההיסטוריה שלכם ואיך אתם נפלתם לתוך תודעה מוגבלת. אנו המשפחה שלכם ומאוד מבקשים להתחיל דרך כדי להחזירכם למצב תודעתכם הקודם. בנוסף, יש לנו טכנולוגיות אשר יכולות לסייע לכם במעבר זה לסגנון חיים של תודעה מלאה.


תודעה מלאה תפתח מציאות מורחבת גדולה - מציאות בה אתם תוכלו בקלות לשמוע, להריח לטעום ולחוש. מציאות זו כוללת לא רק את הטווח הנורמלי של המימד השלישי אלא גם מספר מימדים אחרים. מערכת אפשרויות מוגדלת זו פותחת עולם אשר אתם לא יכולים עדיין לדמיין באופן מלא! משימתם העיקרית של החונכים שלנו היא להכין אתכם למה שעומד לבוא. זה כולל מספר רב של פגישות "הכרוכות בהשתתפות פעילה" בהן אתם יכולים לחוות באופן זמני את מה שעומד להגיע. נוסף על כך, אנו מתכוונים לסייע לתהליך זה כאשר אתם  מסיירים בספינות האם הרבות שלנו. יש לנו כלים חינוכיים על הסיפון אשר יכולים לסייע בחוויותיכם של מה שאתם עומדים להיות. כחלק ממערכת גדולה זו של הליכים, אנו נציג אתכם לבני דוד שלכם בכדור הארץ הפנימי, האגרטנס. הזמן מתקרב לסיומו של סוד גדול זה אשר האופל החביא זמן רב מכם. כל הפלנטות והכוכבים הם חלולים. מתחת לפני הקרקע של גאיה קיים עולם אחר אשר היה תמיד בתוך הממלכה של תודעה מלאה. מציאות המימד החמישי היא למעשה רחבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין.

 זו הסיבה מדוע גאיה מתרחבת כאשר הפלנטה שלכם מתאחדת מחדש כמציאות שלמה של המימד החמישי. ממלכה מורחבת זו גם תראה את חזרתם של שני ירחים שהם שלושה רבעים מגודלו של "הירח" הנוכחי שלכם. כל אחד ינוע במסלול בערך 180 מעלות הצידה אחד מהשני. העברתו של הלוויין הנוכחי שלכם תלווה בסדרת שיחות על ידינו אשר תסברנה את ההיסטוריה העתיקה האמיתית של עולמכם. באור זה, אתם יכולים להבין טוב יותר את הערבוביה המסובכת של המערכת הנוכחית שלכם של אמונות פילוסופיות. זהו משהו שאתם צריכים לא להתייחס אליהן כמקודשות, אלא להבין שאלו היו פשוט אמצעים ששימשו את המאסטרים האנונאקי הקודמים שלכם לרמות ולהפעיל מניפולציה עליכם. זה יוחלף על ידי אמת ותחושה של מהו באמת האלוהים. המאסטרים הנעלים שלכם יתנו לכם הבנה אפילו עמוקה יתר על המשמעות להיות בן-אלמוות וישויות אור מודעות במלואן. עובדות אלה ייצרו בסיס שבו אתם יכולים להשתמש כדי לזכות בתחושה של מי אתם באמת!

 זהות אמיתית היא די מעצימה, וזה יכול לספק מבט חטוף לתוך מהם באמת השמיים, ומערכת היחסים האלוהית בין הממלכות הפיזיות והרוחניות. אינטראקציה מקודשה זו היא המניע העיקרי עבור כל פעולותינו החברתיות. אתם עומדים להיכנס לממלכה המלאה עם אמת, דת ופעולות מיוחדות. אנו גם יחידים וגם קולקטיב. אתם תלמדו בדיוק איך כל הדברים הינם אחד, ועל התהילה אשר מתמירה את כל המציאותיות. אתם תהיו מסוגלים תמיד להיוועץ עם המדריכים הרוחניים והפיזיים שלכם. זהו משהו שאנו מחזיקים קדושים. אתם עומדים ללמוד על כך ולגלות איך אתם יכולים לפעול הדדית הכי טוב. לכל אחד מכם יש מערכת באמת ייחודית של מערכת יחסים רוחנית ופיזית. אלה יוצרות את הבסיס לאינטראקציות היומיות שלנו בתוך החברות הגלקטיות שלנו. החונך שלכם צריך לתת לכם "טעימה" קלה של זה, ולהבין את הצורך להכין אתכם להתחלתם של חיים חדשים כישות גלקטית מצליחה.

 נאמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים אליכם נושאים חדשות מאוד מבורכות! אתם מאוד קרובים לשינויים אשר ישחררו אתכם באופן סופי לחופשי. שותפינו ואלה אשר מסייעים להם ליצור את המערכת הפיננסית החדשה השיגו סדרת הסכמי יסוד.  מבורכים אלה קבעו את המועדים הסופיים למתן ביטוי לברכות המקודשות שלכם. בנוסף, גם הוסכם על התרחיש אשר יאפשר את הופעתו של משטר חדש.  כתוצאה מכך, אתם עכשיו בתקופה הסופית לפני סופה של מציאות אופל הכי קשה. השינוי במטבעות, כמו גם המעצרים אשר יתרחשו, הינם הסימן לעלייתו של האור והמעבר למצב גבוה יותר של תודעה. אנו מאוד שמחים וכרגע מכינים את עצמנו לשיעורים אותם אנו צריכים לתת לציבור. זהו הרבה ידע וחוכמה שאתם יכולים להשתמש במעבר למציאות חדשה זו. ברכותינו הגדולות יוצאות אליכם!

 כשאתם מקבלים, היו מודעים יותר מאי פעם מדוע זה מתרחש. קנונית האופל מאבדת את עושרה בשעה שאתם זוכים בשלכם. המטרה האלוהית היא במשחק. לכן, השתמשו בכספים אלה בחוכמה והתירו לאחיכם ליהנות מפירותיו של שפע חדש זה. הבינו שמציאות חדשה זורחת ומשתקפת על העושר החדש שלכם. היו מוכנים, כשנדרש, להסביר מדוע מופיע משטר חדש. זה משנה באופן דרסטי את חייכם בעולם זה וזה חלק מהצווים בפעולה שפורסמו באהבה טהורה מהאזורים הגבוהים ביותר של הבריאה. אתם תקבלו מסרים לא רק ממשפחות החלל ומאיתנו אלא גם מהמשפחות הרוחניות שלכם. הבידוד שלכם עומד להסתיים פורמלית ולהיות מוחלף באיחוד מחדש גדול של כל מה שייצר את האנושות בגלקסיה זו.

 אנו מגיעים כנציגיו של הרוח ומבטאים את האור - האור אשר שופע באופן קבוע ממקום גבוה! אנו מבקשים להסביר את האחריות הגדולה אשר תגיח מאיחוד מחדש גדול זה. הנשמה החיה שהינה גאיה מבקשת מאוד לחזור לתהילתה הקודמת ויודעת מה עומדות להיות משימותיכם העתידיות. היא גאה בכולכם ורוצה לעשות את חלקה כבסיס לחברות הגלקטיות הגדולות והגיבורות ביותר שלכם.  הרבה עומד לקרות לאחר שאתם יוצרים את כוכב אומה חדשה זה. השמיים גזרו דברים רבים לנו על אחריות זו שאנו ניקח כקולקטיב. אכן, משפחת האנושות כולה מצפה למעשים רבים מאיתנו! אנו עומדים להביא שמחה ולהשתמש במעשים אלה לקדם את הגילוי של הבריאה בכל הפיזיות. אנו אומרים זאת וקוראים הושענא ללורד הבורא של כולנו!

היום המשכנו את המסרים שלנו. כפי שאתם יכולים לראות, אנו מאוד קרובים למה שאנו כולנו רוצים. הזמן מגיע לכולם כדי לקבל מציאות חדשה זו בשמחה ולהבין באופן מלא מה מצפים מאיתנו. איחוד מחדש גדול זה מתקרב. היו מוכנים לקבל את כל מה שזה מרמז! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge