Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - October 15, 2013

Sheldan Nidle - October 15, 2013

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 15 באוקטובר 2013

13 מראה, 1 בחודשים אוק-נוב,10 אדמה.

Dratzo!  אנו חוזרים עם חדשות טובות! משרתיהם הנאמנים האחרונים של האופל נמצאים עכשיו בפסגה מיוחדת עם חסידיו של האור. היהירים ואלה שהיו כול יכולים פעם מנהלים משא ומתן על התנאים הסופיים של היכנעותם הגלובלית. קנונית האופל כבר התרוקנה ממרבית העושר שלה והאור יתמיר את שלטונם הישן. ההסכמים שהגיעו אליהם בפסגה ייצרו לוח זמנים סופי ליצירתו של שלטון חדש - שלטון שהינו חופשי, משגשג ומאפשר לכל אדם להיות ריבוני באמת. ההסכמים גם יפרטו כיצד מנהיגי הממשלות הנוכחיות "דה-פקטו" יתפטרו. הממשל החדש יארגן סדרת משפטים מיוחדת כדי להסביר מדוע אירועים שונים התרחשו בעבר וכיצד אירועים אחרים עיצבו מציאות חדשה עבור האנושות. זה יסייע לכם להבין טוב יותר את הסיבות מאחורי אירועי היום.

עלייתו של ממשל חדש תסיר את מסווה טיוח העב"מים, ויהיה סידור מחדש ענק של איך האנושות רואה את היקום. בשלב זה, אנו והאגרטנס יכולים להופיע ולטפל בהמונים. ההודעות עומדות לשנות בהרבה את השקפתכם הפיננסית ואת הדעה שלכם על עולם זה ועל האנושות. פתאום, אתם תיהנו מ"חגיגה" ענקית ותבינו כי ענף שלם חדש התווסף למציאותכם. אתם תגלו שאתם חלק מהגירה ענקית על פני החלל שהיתה קודם לכן חבויה מכם. אף על פי שזה עשוי לזעזע אתכם, המאסטרים הנעלים ילמדו אתכם מספר שיעורים מיוחדים, כך שאתם יכולים להבין איך ההיסטוריה והפילוסופיה העתיקים שונו על ידי האופל על מנת לשלוט ולעשות מניפולציה עליכם. חלקנו הוא לתמוך באלה אשר מאפשרים התרחשותם של שינויים גדולים אלה.

שמים את עולמכם בפקעת באמצעות הזרם המרכזי של התקשורת אשר יש לה את היכולת לארוג רשתות של שקר אשר יכולות להיראות אמיתיות. האופל השתמש במשך זמן רב בשיטות אלה כדי לשלוט בכם, אבל ישנו שינוי גדול בדרך. האופל לא יכול יותר לקיים את עצמו. כוחו מועד כשהוא מפסיד את בעלותו המלאה על מספר מכשירים פיננסיים שהיו הבסיס לכוחו. הפסדים אלה מתעצמים מדי יום והאופל אולץ בסופו של דבר לסחור פשוטו כמשמעו עבור חייו. כפי שאמרנו לפני כן, משא ומתן קובע את התנאים לכניעתם וצבא ידידותי יסייע לבעלי בריתנו לאכוף את ההסכמים. גם המערכת המשפטית מכילה את אלה אשר באמת סייעו בשינוי הסביר ביותר, ואנו שמחים לראות זאת. שינויים אלה הם רק תחילתו הפורמלית של תהליך שיביא אתכם בקרוב לתודעה מלאה. אלה אשר ישלטו בממשל החדש הזה מוכנים ונמצאים במקום בטוח.

האגרטנס עובדים כדי להבטיח שבעלי בריתנו יבינו באופן מלא איך תתרחש החלפת השליטה. למעשה, אנו הופכים את מה שקרה באופן כה טרגי כאשר אתם נסחפתם לתוך תודעה מוגבלת. ברגע מקודש זה, אתם תוכלו לדרוש את כל מה שאתם איבדתם. כיוון שפעולה זו היא מורכבת, אנו צריכים לציית במדויק למה שהשמיים גזרו לגבי עניינים קריטיים אלה! המאסטרים הנעלים סייעו מאוד במתן החוכמה הדרושה כדי לעשות זאת כהלכה. ידע אלוהי זה הוא בלב הליבה של מה שעכשיו מתרחש. האירועים הקרבים יחשפו את ההטעיה שהוצגה על ידי התקשורת העיקרית שלכם ומתחילים תהליכים כך שאתם יכולים להיזכר באמיתות הישנות שהביאו אותנו לעולמכם. ההיסטוריה שתפורסם באמצעות האגרטנס תסייע יותר לכם לזכור את מקורותיכם העתיקים. הכישוף של האופל שהיה קיים במשך זמן רב, יישבר לבסוף ועידן חדש עבור האנושות ייוולד!

נמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו עכשיו מופיעים לפניכם מביאים חדשות מעניינות. נכון לעכשיו, מתקיימות מספר פגישות מיוחדות כדי להגדיר לוח זמנים סופי להחלפה לממשל החדש הזמני. ממשל חדש זה ינהל את המשפטים אשר ייפטרו מאלה אשר פעלו במשך זמן רב ככוח הסודי מאחורי משטרים שונים דה פקטו אשר שלטו על עולמכם במשך מאות שנים. הם גם יקבעו חוקים ונהלים שיאומצו על ידי הממשלות החדשות הנבחרות בזכות של עולמכם. מכשירים אלה של האור יתמירו את האמונות הרבות ואת הדרך בה משטרים אלה עומדים לפעול. זה דורש מכל אחד מכם לקבל אחריות מלאה ולעקוב באופן קרוב איך משתמשים בסמכויות שניתנו להם. אתם בורכתם באמצעות הצווים המקודשים של השמיים. השתמשו במה שניתן לכם באופן החכם ביותר!

ההתמרה של עולמכם תיתן לכם שפע וסיכוי להבין טוב יותר את המהות של מי שאתם באמת ואת ההזדמנות להפוך לישויות אור מודעות במלואן. אין זו עשייה קטנה, אלא ניתור גדול שהינו זכות מלידה שלכם. תיהנו מהמסע אשר עומד לפניכם. מתבקש מכם הרבה ולכן, יש לכם אחריות גדולה - להתמיר את השטח של גאיה באמצעות החזרת הקרקע, המים והאוויר שלה למצבם הקדמוני הקודם. זוהי משימה גדולה. אנו עומדים להגיע בקרוב ולהתחיל סדרת שיחות אלוהיות אתכם כדי לגלות את "הסודות של הקדמונים" אשר ניתנו בתחילה לכל אחד מאתנו כשעברנו מתודעה מוגבלת למלאה. "הארה" זו הינה גורלכם! קבלו זאת בשמחה והיו נכונים באופן מלא ליישם זאת!

ביחד, אנו, הישויות אשר חיות על גרם שמיים היפה ביותר, עומדים לקחת את האלה היפה שלנו (גאיה) ולהתמיר אותה בחזרה לצורת החיים ממנה היא הכי נהנתה. אנו צריכים שהאנשים בעולם זה יתפשטו לתוך עולמות מים אחרים, כך שהם יכולים להיות מותמרים על ידי אלוהים לתוך הבריאה שהם פעם היו. הבינו את מה שאתם רואים וכישויות מודעות במלואן עשו את הדבר הנכון על ידי כל אחד מהם. אנו מתכוונים כמפקחים האלוהיים שלכם לסייע לכם בהשלמת חובותיכם השונים.  אתם קבוצה מאוד מיוחדת של בני אדם וביחד אנו ניצור כוכב-אומה ייחודי. כיוון שאלף השנה האחרונות לא טיפלו בנו היטב, אנו עומדים לשנות את ההתעללות בעבר ולהגשים את גורלנו המפואר.  השמיים והפדרציה הגלקטית מוכנים לסייע. בכל זאת, אלה הן היכולות שלנו אשר יבטיחו את הצלחתנו הגדולה ביותר!

היום, דנו על מה שמתרחש מסביב לעולמכם. אירועים רבים במשחק אשר בסופו של דבר יתנו לכם אמצעים להתמיר את ממלכת האופל הזו אל האור. אנו פשוט מבקשים שאתם תיקחו מידע זה ותשתמשו בו כדי לקבל נקודת מבט טובה יותר על מה שעכשיו מתרחש גם לכם וגם לחברות המרכיבות מציאות זו! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge