Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - May 29, 2018


מסר של Sheldan Nidle, מיום 29 במאי 2018

Salamat Jalwa (היו ביושר).  הדרדרות הקנוניה נמשכת. תנועותיהם האיטיות והיהירות  ותגובות הנגד המהירות שלנו עוזבות נבזים אלה בתסבוכת של ביצועיהם.בנות בריתנו בכדור הארץ ממשיכות לבנות בריתות גלובליות אשר מעצימות בבירור אתניצחונן על האופל. המפתחות לניצחון זה הינו רמות התודעה העולות שלכם, והרעב הגובר שלכם להשתחרר מהאופל וממאות השנים האינסופיות שלכם של שעבוד, תאוות בצע ובוז ולהיות ריבוניים רוחניים. השמיים ממשיכים לצייד ולבצר כול אחד מכם בתודעה מלאה. שינוי המציאות התלוי ועומד שלכם הוא הסיבה שהשפעת האופל מתמעטת והסיבה מדוע הקנוניה נמצאות בפאניקה כזו.

זכרו תמיד את מה שמתגלה מסביבכם. האמינו בתוכנית. בני בריתנו בכדור הארץ משחררים באופן שוטף אמיתות המתוכננות לתת לכם הבנה טובה יותר על מה שקורה למעשה. בריתות רבות ומגוונות אלה הן בסופו של דבר תקבענה את התוצאה. אין אנו יכולים להדגיש יתר על המידה את חשיבותה של אסטרטגיה נוכחית זו לחירותכם. איחוד של סיעות רבות, מתמקדת בערעור כול צד של הקנוניה. אסטרטגיות ישנות בדוקות ומנוסות שלהם, אשר פעם עבדו כה טוב על האוכלוסייה, אינן מוכיחות יותר הצלחה. ההמונים מתעוררים.

התודעה היא רשת אוניברסאלית של תבונה אלוהית באמצעותה קשרי הגומלין של כול החיים ברורים לעין. אתם  תודעה, ותודעה היא אתם.  הניתוק אותו אתם חווים כעת הינו אשליה שנכפתה עליכם באמצעות המצב שלכם של תודעה מוגבלת. כשאתם מתעוררים לה, הפוטנציאל לשינוי חיובי בכול התחומים מתרחב. זהו הזמן בו אדריכלי הדרכים הישנות יורדים מחנם ועובדי האור משתחררים להפעיל ביעילות את קרני האור שלהם.

בהתייחס לשינויים בכדור הארץ, למעט אלה שעומדים להיות לפעמים עזים בצורה אזורית. גאיה החליטה לדחות רבים מהשינויים בקנה מידה גלובלי מאז שהתמרתכם האישית אינה רחוקה מאוד. התמרתה הסופית לא תתרחש עד שאתם תהיו בטוחים באגרטה, לוקחים את  הצעד הסופי והנלהב לתוך תודעה מלאה. עד אז, גאיה עומדת להתמקד בפתירת הלחץ על מישוריה הטקטוניים ועל בניית אגני הניקוז של האוקיאנוס השקט והאוקיאנוס האטלנטי עבור חזרתן של יבשות למוריה ואטלנטיס. כפלנטה מודעת במלואה, היא מציינת עבור שתיהן את הסימטריה ואת יופייה המעולה. עלייתן שלאטלנטיס ולמוריה תאזן את יחס קרקע-מים של גאיה. שוב, היא תחזור לתצורת הגוף המקורי והבתולי שלה כפלנטה בעלת קוטב אחד.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים בהביאנו לכם ברכות רבות! סייעתם לנו מאוד  במתן ביטוי של מחשבות קולקטיביות נהדרות חיוביות כול יום. האזרחים של עולמכם מתחילים להבין כי אנחנו כולנו מחוברים הדדית. כשאתם גדלים בתודעה, מחשבותיכם הופכות ממוקדות באופן גבוה  וחיוביות יותר. זה חשוב עבורכם להבין כמה בקלות מחשבות שליליות, הקשורות ביחד, יכולות לדחות את מה שאתם רוצים לדמיין. קחו את הזמן להתאחד ולהשתמש במחשבותיכם המאוחדות כדי לדמות את התוצאה הנהדרת ביותר. כשאתם עושים זאת על בסיס סדיר, אתם יכולים לגרום למחשבותיכם החיוביות לאלטרנטיבה עוצמתית שאין לעמוד בפניה.

כשבני האדם מתרחבים בתודעה, אנו מודעים באופן גובר וגדל על הטבע הרוחני של הפיזיות. אנו מבחינים כי, כאשר אתם הופכים לערים יותר למי אתם באמת? ישות רוחנית שיש לה חוויה פיזית? אתם מנווטים, עם יותר חן ופחות כעס ושיפוט, את מותה של הקנוניה. אנו בוחנים אתכם מפעילים את כוחכם הגובר לדרוש ממשלה הממוקדת באנשים בכול מקום, אומות מבינות את ההכרח בחירות, ואתם מתרחקים ממשטרים שנכשלים בתשומת לב לקריאתם של אזרחיה.

אתם חווים מעבר, מעולם אותו אתם כעת יודעים לעולם שהוא משקף ביותר אמת את מה שאתם הופכים להיות. זהו זמן בו כול אדם מחבר את מתנותיהם העוצמתיות הרוחניות לתוך השלם. כשאתם אורגים מציאות חדשה לתוך הקיום, דמיינו את היופי של גיוונכם מביא למרקם האלוהי של חברתכם הגלקטית החדשה. זכרו יותר מאי פעם את חשיבותכם לקולקטיב שהוא האנושות על פני השטח. עולמכם ממשיך להשתנות עבור הטוב ביותר. התמידו בהצהרות האישיות ובהעלאות בדמיון העוצמתיות הנבנות לכיוון המשך חירות לכולם.

היום, דנו במה מתגלה ברחבי עולם זה. אירועים רבים שקורים יאפשרו לכם להתמיר עולם אפל זה אל האור. אנו פשוט מבקשים מכם לקחת מידע זה ולהשתמש בו כדי להפוך למודעים יותר על מה שמתרחש לכם, ולכול החברות שמרכיבות מציאות זו. דעויקרים,  האספקה  העצומה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת!Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! והיו בשמחה!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge